Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. anetta

    bzik

    Co ja czytam! Odjajczanie?!! Ulalaaaa, Bzik, czy ty to słyszałeś?:diabloti:
  2. :loveu::loveu::loveu: No teraz musiałybyście mieć wielkiego pecha żeby coś wam znowu wypadło...:shake:
  3. Ale to nie byłby spacer tylko takie odwiedzinki bezpsowe :shake:
  4. Hejo! Mówisz że ma być TAKI mróz?! :scared: :placz: Mam nadzieję ze TAKIEGO u mnie ni ebędzie...
  5. Gratki!! :-D
  6. [url]http://images33.fotosik.pl/140/97bc07302aa31ab9.jpg[/url] :evil_lol::ylsuper:
  7. :mdleje: Więcej, więcej!!
  8. Zuzole, piękna kartka! :o
  9. Witojcie! Konik piękny. Bigosek ładuje akumulatory :lol: U mnie nie ma wiosny :placz:
  10. [quote]Nie mam Bardzo ładna była. Z kopytkiem[/quote] :watpliwy: Szkoda. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Widze że Wiki też chyba nie była na początku zachwycona "czarnulką", co? U mnie gdzieś na osiedlu też mieszka czarna sharpeika i Masaj nie polubił jej za bardzo, ciekawe czemu :hmmmm: Zastanawia mnie to. Może dlatego że jest czarna i że wygląda inaczej niż inne psy :evil_lol: Fige?
  11. Cześć Rudzia :hand: Bianka dzielna dziewczyna, taki patyczek taszczy 8)
  12. Ładne Gordi robi CSiki [url]http://i30.tinypic.com/10zpctg.jpg[/url] :evil_lol:
  13. Waszka to jest genialne [url]http://img254.imageshack.us/img254/9809/dsc0249qy3.jpg[/url] padła z wrażenia :loveu::loveu::loveu:
  14. :mdleje: małe owieczki :evil_lol:
  15. Agga, świetnie wyglądasz :cool2::cool2: Po co? żeby potem mogł co wywalać :evil_lol:
  16. Witam ponownie. [quote]Jak z trenaniem z nim?[/quote] a można na nasze? :cool3: Agaciaa :oops: Coś tam jeszcze siedzi w aparacie ;) Dogo nie chodziło to nic z nimi nie robiłam. Zaraz zgram i może coś się da wkleić :eviltong:
  17. No! W końcu mnie wpuścili do Ciebie!! Z 15 min. nie mogłam wejść :diabloti: To nie na moje serce :evil_lol: Obróżka pierwsza klasa!! Fiuu. fiuuuu :cool3:
  18. Witajcie :) Dogo ruszyło! [quote name='Pianka']http://img164.imageshack.us/img164/6669/dscf9324zke1.jpg ale oczka:loveu:[/QUOTE] [quote name='basia bonnie']http://i29.tinypic.com/v4un1f.jpg cóż za błysk w oku :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] nioooooo :loveu: [quote name='Dobcia']http://i29.tinypic.com/v4un1f.jpg jaki on puchaty pod szyjką:loveu: jest co miziać:lol:[/QUOTE] Ojj taak, ma się tą kryze :p [img]http://img149.imageshack.us/img149/5155/dscf9336zcq5.jpg[/img] [img]http://img149.imageshack.us/img149/1843/dscf9342zbt4.jpg[/img] :p
  19. A mi najbardzoiej podobają się foty z lasu :loveu::loveu:
  20. Dużo zdrówka życze:calus: I za egzamin :kciuki:
  21. [url]http://img179.imageshack.us/img179/4625/dsc00027vj4.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: :nono: :evil_lol: [quote]Jeszcze raz ktoś mi powie, że niuf w bloku jest nieszczęśliwy to zabiję od razu Moje najszczęśliwsze na świecie dwie suki mające własną posiadłość za kazdym razem, jak im to szczęście chcę wcisnąć i wypuszczam je na dwór wyją natychmiast pod drzwiami Nie mogę z nimi siedzieć non stop na dworze, a one tak własnie życie sobie wyobrazają Kolejny raz dochodzę do wniosku, że niuf jest najszczęśliwszy jak ma człowieka obok, a nie wtedy, gdy ma przestrzeń.... I mówię to z pełną świadomością, a moja refleksja powstała na podstawie doswiadczeń z zycia w bloku i w domu[/quote] AMEN :errrr: [quote]Bźdźwiągwę[/quote] :mdleje: :lol:
  22. :evil_lol::evil_lol::cool2:
  23. Hhahaha ato najlepsze [url]http://photos42.nasza-klasa.pl/dev86/0/103/180/0103180734.jpg[/url] Co się działo na tej focie? :evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...