-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Co ja czytam! Odjajczanie?!! Ulalaaaa, Bzik, czy ty to słyszałeś?:diabloti:
-
:loveu::loveu::loveu: No teraz musiałybyście mieć wielkiego pecha żeby coś wam znowu wypadło...:shake:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ale to nie byłby spacer tylko takie odwiedzinki bezpsowe :shake: -
Hejo! Mówisz że ma być TAKI mróz?! :scared: :placz: Mam nadzieję ze TAKIEGO u mnie ni ebędzie...
- 78403 replies
-
Gratki!! :-D
-
[url]http://images33.fotosik.pl/140/97bc07302aa31ab9.jpg[/url] :evil_lol::ylsuper:
-
:mdleje: Więcej, więcej!!
-
Zuzole, piękna kartka! :o
-
I szalejesz!
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
Witojcie! Konik piękny. Bigosek ładuje akumulatory :lol: U mnie nie ma wiosny :placz: -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
anetta replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
[quote]Nie mam Bardzo ładna była. Z kopytkiem[/quote] :watpliwy: Szkoda. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Widze że Wiki też chyba nie była na początku zachwycona "czarnulką", co? U mnie gdzieś na osiedlu też mieszka czarna sharpeika i Masaj nie polubił jej za bardzo, ciekawe czemu :hmmmm: Zastanawia mnie to. Może dlatego że jest czarna i że wygląda inaczej niż inne psy :evil_lol: Fige? -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
:cool3::cool3: czekamy. -
Cześć Rudzia :hand: Bianka dzielna dziewczyna, taki patyczek taszczy 8)
-
Ładne Gordi robi CSiki [url]http://i30.tinypic.com/10zpctg.jpg[/url] :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka to jest genialne [url]http://img254.imageshack.us/img254/9809/dsc0249qy3.jpg[/url] padła z wrażenia :loveu::loveu::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
:mdleje: małe owieczki :evil_lol: -
Agga, świetnie wyglądasz :cool2::cool2: Po co? żeby potem mogł co wywalać :evil_lol:
-
Witam ponownie. [quote]Jak z trenaniem z nim?[/quote] a można na nasze? :cool3: Agaciaa :oops: Coś tam jeszcze siedzi w aparacie ;) Dogo nie chodziło to nic z nimi nie robiłam. Zaraz zgram i może coś się da wkleić :eviltong:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
No! W końcu mnie wpuścili do Ciebie!! Z 15 min. nie mogłam wejść :diabloti: To nie na moje serce :evil_lol: Obróżka pierwsza klasa!! Fiuu. fiuuuu :cool3: -
Witajcie :) Dogo ruszyło! [quote name='Pianka']http://img164.imageshack.us/img164/6669/dscf9324zke1.jpg ale oczka:loveu:[/QUOTE] [quote name='basia bonnie']http://i29.tinypic.com/v4un1f.jpg cóż za błysk w oku :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] nioooooo :loveu: [quote name='Dobcia']http://i29.tinypic.com/v4un1f.jpg jaki on puchaty pod szyjką:loveu: jest co miziać:lol:[/QUOTE] Ojj taak, ma się tą kryze :p [img]http://img149.imageshack.us/img149/5155/dscf9336zcq5.jpg[/img] [img]http://img149.imageshack.us/img149/1843/dscf9342zbt4.jpg[/img] :p
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
A mi najbardzoiej podobają się foty z lasu :loveu::loveu: -
Dużo zdrówka życze:calus: I za egzamin :kciuki:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[url]http://img179.imageshack.us/img179/4625/dsc00027vj4.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: :nono: :evil_lol: [quote]Jeszcze raz ktoś mi powie, że niuf w bloku jest nieszczęśliwy to zabiję od razu Moje najszczęśliwsze na świecie dwie suki mające własną posiadłość za kazdym razem, jak im to szczęście chcę wcisnąć i wypuszczam je na dwór wyją natychmiast pod drzwiami Nie mogę z nimi siedzieć non stop na dworze, a one tak własnie życie sobie wyobrazają Kolejny raz dochodzę do wniosku, że niuf jest najszczęśliwszy jak ma człowieka obok, a nie wtedy, gdy ma przestrzeń.... I mówię to z pełną świadomością, a moja refleksja powstała na podstawie doswiadczeń z zycia w bloku i w domu[/quote] AMEN :errrr: [quote]Bźdźwiągwę[/quote] :mdleje: :lol: -
:evil_lol::evil_lol::cool2:
-
Hhahaha ato najlepsze [url]http://photos42.nasza-klasa.pl/dev86/0/103/180/0103180734.jpg[/url] Co się działo na tej focie? :evil_lol::evil_lol: