-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Nikt nie wie o co chodzi, ale trzymaj się Basia :calus: Pierwsze hopki za wami :lol:
-
[url]http://images34.fotosik.pl/250/665b1149b19f491bmed.jpg[/url] Druga strona Megi :cool1: Niezła kolekcja :razz:
-
Gratuluje zdania egzaminu :klacz:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote]Acha panna wlasnie spi u Aresa w koszyku[/quote] Ciekawe co na to Ares :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='oktawia6'][url]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/szukaja%20domu/IMG_2369.jpg[/url] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110984[/URL] [SIZE=4][COLOR=Red][B] palona żywcem::angryy::angryy::angryy: [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] O matko :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :2gunfire: -
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
anetta replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[quote]Mniej więcej Ewa Ci już napisała - czerwona chusta generalnie oznacza, że Hacker ma problemy z innymi psami. Gdyby miał żółtą to by znaczyło, że jest problemowy co do ludzi, a z zieloną są psy bezproblemowe, może być też żółto-czerowna, czyli pies ma probelmy zarówno z ludzmi jak i psami - pod chasłem problemy chowa się wszystko, czyli: agresja, lękliwość, nadmierna pobudliwość itp. - to tak, żeby wszystkim było miło i by nikt nie musiał się martwić o "bezpieczeństwo" swojego psa i otoczenia - znaczymy odpowiednio psy na obozie[/quote] No nie żartuj! :o :lol: Szkoda że w normalnym środowisku ludzie tego by nie odczytali....np. w autobusie, od razu bym miała miejsce :evil_lol::evil_lol: -
Hhhahahhaahha "bezkulkowiec" :roflt: Takiego określenia jeszcze nie słyszałam. Ale czysta ta woda w źródełku :)
-
Ale widoczki. Przepiękne :loveu:
-
Nie dość że kopią piłke to jeszcze Ozulca [url]http://images26.fotosik.pl/212/49f88357dcb301fe.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
:((((((((((((((((
-
[quote]Tak jakoś.. wyszło Drogę, którą jechałam przecinała taka wąska uliczka na której cofała cieżarówka. Myślałam, że zdążę za nią przejechać (bo dość szybko jechałam), ale noga spadła mi z pedału no i zamiast ją pięknie wyminąc przywaliłam głową i barkiem w metalowy zderzak Co lepsze pan dalej cofał. Kolega z którym byłam zaczął krzyczeć, pan wysiadł a ja wyczołgałam się spod samochodu. Bark mi tylko wypadł, ale jakoś sam wskoczył na miejsce. Była w takim szoku, że wstałam i pojechałam dalej. Wróciłam do domu i został tylko czarny siniak od obojczyka po łokieć i boląca głowa Ale byłam wówczas młoda, tryskałam nadmierną energią, miałam wiu bździu w głowie i usiłowałam dorównać moim rowerowym kolegom [/quote] :mdleje::mdleje: o jaaaa.... Z kluczami to też niezła przygoda.
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Huuuu huuu huuuu, ile fot! :multi::loveu: Zajefajne :mdleje: [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_1357.jpg[/url] Gratuluje niemca :klacz: Tereny u cioci piękne :loveu::loveu: Jesteś pewien że to mastif ang? ;) Zw. rasy w jamnikach mniam, mniam :loveu: Nie wiesz z jakiej jest hodowli? -
No to zdrówko! :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
-
Dwa wybrakowane króliczki miniaturki - Mają domy :-)
anetta replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[quote]Nie potrafi korzystać z poidełka z kulką,[/quote] U mnie pił :razz: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Pewnie że chcemy!! buhheeheheh [url]http://images31.fotosik.pl/239/62790ffabe67c89e.jpg[/url] :evil_lol: -
Świetnie!! :multi: uf
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Justa, to fakt! :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Jezuuu, tragicznie to wygląda :placz::placz: Ten pies to jakiś *%$@!% Tak po prosu podbiegł i ją zaatakował??!! To nie jest normalne!
-
Jakbyś dała nam zagadke "ile jest na zdjęciu kóz" to bym przegrała :evil_lol::evil_lol: [url]http://img229.imageshack.us/img229/6660/p1020120imionahv7.jpg[/url] Misia skubana się tak schowała...noooooo :razz:
-
Phi :obrazic: A czemu tylko jedna?
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
anetta replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[url]http://images32.fotosik.pl/245/1ac28c3f8d617386med.jpg[/url] :loveu::loveu: uśmiech widze! -
[img]http://img166.imageshack.us/img166/3435/dscf0804dl3.jpg[/img] [img]http://img166.imageshack.us/img166/8720/dscf0805dm8.jpg[/img] [img]http://img393.imageshack.us/img393/141/dscf0806pm5.jpg[/img] [img]http://img393.imageshack.us/img393/5127/dscf0807lc6.jpg[/img] :cool3: i to wszystkie które zobaczyłam siedząc na trawie :evil_lol:
-
[img]http://img166.imageshack.us/img166/203/dscf0798ul2.jpg[/img] Dziwną miał klatke, z wystającą kością :roll: Może taki już się urodził...:niewiem: [img]http://img166.imageshack.us/img166/4245/dscf0799qk9.jpg[/img] [img]http://img166.imageshack.us/img166/3254/dscf0801ie5.jpg[/img] Po długim oczekiwaniu w końci mi zapozował :multi: [img]http://img166.imageshack.us/img166/4841/dscf0802ky1.jpg[/img] [img]http://img166.imageshack.us/img166/9393/dscf0803gy0.jpg[/img]
-
Ja nigdy ;) Ciapek taki :lol::lol: [img]http://img512.imageshack.us/img512/8315/dscf0791fg1.jpg[/img] [img]http://img166.imageshack.us/img166/8306/dscf0793ml4.jpg[/img] Wielka włochata doopeczka :lol::lol: [img]http://img166.imageshack.us/img166/550/dscf0794bt1.jpg[/img] Były motorówki :lol: Ktoś mi w kard wlazł :mad: [img]http://img166.imageshack.us/img166/5475/dscf0796ly9.jpg[/img] I inne psy, niektóre wygłodniałe :diabloti: Dziecko w niebezpieczeństwie :evil_lol: [img]http://img166.imageshack.us/img166/233/dscf0797pm8.jpg[/img]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
anetta replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Gadu, gadu a foty to gdzie? :mad: