-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Jacy sympatyczni koledzy :loveu::loveu::loveu: Magia nie wygląda na zachwyconą :lol:
-
O w morde jeża....:mdleje::mdleje: A ten język to skąd wystaje? :evil_lol::evil_lol: :niewiem: :evil_lol: [url]http://images28.fotosik.pl/207/0f9de89e7884dc4a.jpg[/url]
-
Nowy nick :cool3: Witaj Piranio, święta Piranio :evil_lol:
-
:mdleje: cudowne. :loveu::loveu: Raj, raj... Ja też Ciebie nie poznałam na zdjęciu :lol: ale sobie troszke rozjaśniłam fote i rozpoznałam :evil_lol::evil_lol:
-
[url]http://i28.tinypic.com/2nvcc9h.jpg[/url] :nono: A mamusia nie uczyła że....:evil_lol::evil_lol:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote]O, to muszę powiedzieć starszemu, żeby położył na drzewie jakąś paletę, coby gniazdo było łatwiej zrobić[/quote] Powiedz, powiedz :p Widziałam latające bociany i nadrzewną Gingerke :evil_lol::evil_lol: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
anetta replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Jeeeeeeee, Qudłaczek ma dom!!!! :laola: :loveu::loveu: Niech się tam dobrze sprawuje :lol: -
Jaka gazela :evil_lol::evil_lol: [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz005-1.jpg[/url] Świetny spacer, miejsce a przede wszystkim psie towarzychooooo :evillaug:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Z przyjemnością obejrzałam wszystkie foty :multi::loveu: Ta zrobiła na mnie największe wrażenie :o :loveu::loveu: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/wiosna2008/2299cz1l-3.jpg[/url] -
A co te szelki mają zmienione? Obróżka urocza :loveu: Piękne [url]http://i25.tinypic.com/2hzirv8.jpg[/url]
-
Ja jestem :cool3: :evil_lol: Przez niedziałające dogo troche sobie odpuściłam, na razie wróciłam. Skok jest imponujący.
-
:multi: Dziękować Ka Vandzie. [quote name='Marysia']Czy mogę go przekleić na nasze blogi?[/quote] Pewnie, tylko podpisz je moim nickiem :grins: Czy ktoś jeszcze kręcił filmy?
-
A już się cieszyłam na myśl o Marymoncie :( :evil_lol: By było tak blisko... Ciekawe czy jakaś opłata za wstęp będzie...??
-
A to się porobiło :evil_lol: Głosuje na Timona :) A ja dziękuje wszystkim za oddanie dotychczasowych głosów na moje czworonogi :))
-
[img]http://images32.fotosik.pl/241/5b1ff08ee7653427.jpg[/img] Z mojej strony to koniec ;)
-
[img]http://images28.fotosik.pl/208/e4505e6dca6f44f4.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/208/489d8b608e3ef9acmed.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/207/7ba0f651aeb37fd2.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/208/120b2fabc6677c9f.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/241/424af3ae98d45cffmed.jpg[/img]
-
[img]http://images24.fotosik.pl/208/2e29686ee6aeddae.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/207/14957dfae5ed38fa.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/208/f77eab63655846dd.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/208/eba5330a267ca033med.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/208/84f748150620d41emed.jpg[/img]
-
[img]http://images25.fotosik.pl/207/292d9f6424323e10.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/207/625725833589f49a.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/208/399a3e6c1322f2b5.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/242/29373c9ce4352163.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/242/d42f649c78d4996c.jpg[/img]
-
[img]http://images34.fotosik.pl/241/517c19e6015a6aab.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/208/75d17cdccbddcd78.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/241/e541329238846d05.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/207/342b27c0f018dea2.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/207/f6ec6507ece6be00.jpg[/img]
-
[img]http://images31.fotosik.pl/241/eaf53ecec561299f.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/208/79c80a16ebe6beb1.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/207/b8ce6a3159a51b5fmed.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/208/e4c4cc7473abe5ebmed.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/208/5d34a1917ddb4733.jpg[/img]
-
[img]http://images32.fotosik.pl/241/870d55c1c0f99e09.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/208/a5c3f5bc7b0fb1d1med.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/207/51e1d2c8fe75d57b.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/241/e1435baa60e3e774.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/241/377b28a90a36addfmed.jpg[/img]
-
[img]http://images27.fotosik.pl/207/9a361d9840cd9921.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/207/7d16c46dca5ff457.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/208/bcda5f26d392ef23.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/241/b598fca1153b33e7.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/242/6a145b45f37366fe.jpg[/img]
-
Jeeeeee, ile Masaja :multi::multi::multi: Paskuda i Ka Vanga, dziękuje. Dalsza część. [img]http://images29.fotosik.pl/207/bffd7f22b2cebc46.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/208/3f41f72308a2659b.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/207/63030e12741c3e69.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images25.fotosik.pl/207/4c5f63d15864cb98.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/241/0d398f44870d724e.jpg[/img]