-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:dobre :evil_lol:
-
Więcej, więcej :multi: :loveu::loveu:
-
No faktycznie, widać :diabloti::evil_lol: [url]http://images27.fotosik.pl/214/8362b77ec6de7c59med.jpg[/url]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
:kciuki::kciuki: -
Czy Gabi jeździła w kółko tych drzewek? :evil_lol: Piękne kwiaty.
-
On ją tutaj iska [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz266.jpg[/url] :cool1:
-
Ooo :multi: Co tam się stało na pierwszej hopce? Za blisko go posadziłaś?
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Ważki z tak grubym tyłem :evil_lol: to jeszcze nie widziałam :razz: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Przepiękny :mdleje: [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_1756221.jpg[/url] A ta duża dł. suka też mi się podoba :loveu::loveu: A czemu merle ble? [size=1]Mi się w nim akurat budowa nie podoba[/size]:shake: -
Ale nacykane z toru :multi:
-
Jak to przybyć? :o :lol::lol: Szaraduszka? :razz: Ale fajna!! [url]http://img393.imageshack.us/img393/9749/p1010999ft8.jpg[/url]
-
Galeria Owczarka Farka :) Zapraszamy :)CoDzienna Porcja Fotek:)
anetta replied to limoncia's topic in Owczarek niemiecki
[quote]musze zabierac aparacik na spacerki bo by fotek nie bylo[/quote] :hmmmm: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ooooo i tu też robaczki :cool3: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Gratuluje sukcesów! :multi: Puchar BIS z wystawy cavalierów wymiata :o -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Och, buzi, buzi [url]http://images24.fotosik.pl/214/30b1f570b21cf343.jpg[/url] :loveu::loveu: Jezu, ale zachód :mdleje: Niesamowity. -
Koma zakratowana :evil_lol: :loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[url]http://images30.fotosik.pl/214/45141a69abb26843.jpg[/url] ło rany :evil_lol::evil_lol: Świety przeebieg! -
W pudełku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Troche małe, ale może ona lubi się gnieździć :evil_lol:
-
[quote]Miałaś to samo??? Dlaczego? Czyżbym coś źle napisała???[/quote] No właśnie nieeeeeeee, napisałaś to rewelacyjnie. Tekst trzymający w napięciu :cool3:
-
Od razu weselej! :-D Ale ten kwiatek ma piękny kolor :loveu: [url]http://img261.imageshack.us/img261/5347/160416ph5.jpg[/url]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[url]http://lh6.ggpht.com/edytafala/SCYYn6NsSYI/AAAAAAAAJMw/5SBwS5tll5I/Nierada9maj%20062.jpg&imgmax=640[/url] :lying::megagrin: Świetne. Ale następne jest jeszcze lepsze :diabloti: :evil_lol: -
[quote]Od Twojej opowieści tak mi dech zaparło, że omal się nie udusiłam[/quote] Miałam to samo :razz: :shocked!: Będzie dobrze!! :-D [quote]Ma stracha... Wchodzi do pokoju Juniora tylko z kimś.[/quote] Ło jej :lol: hhahhahahhaa, a to terrier! :evil_lol:
-
[quote]to jest maly zrebolek American Quarter Horse[/quote] :siara::oops: A co to znaczy American Quarter Horse?
-
[quote name='Mudik']Biedulka ,ma wtedy przymusową kąpiel:roll::evil_lol:[/QUOTE] Nooo cóż....Life is brutal :evil_lol: [quote name='AlKil']witam się w przelocie...:multi:[/QUOTE] Witaj, witaj! [quote name='panienkabubu']http://img292.imageshack.us/img292/6121/dscf1071zek5.jpg nie no ucięła! :mdleje: szok szok szok! :evil_lol: tak jak ten kurczak bez głowy, [b]słyszałaś o nim?[/b] :cool3:[/QUOTE] :hmmmm: Nie :evil_lol: [quote name='basia bonnie']No normalnie urwanie głowy z tym Twoim psem :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] O to to to!! :lol::lol: [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:ale fastastyczne fotaski :multi: Kajek przy misce :evil_lol: extra :loveu: A ja podostawałam miski z pedegree w paczkach dla szczeniaczka a potem dostałam też już po śmierci Harleyka prezent dla niego od Pedegree.....ale sie wtedy upłakałam [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :-(:calus::( [quote name='Izabela124.']Witanko Biedny Masajos bez głowy:placz::placz::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Surprise :multi: Patrz niżej. [img]http://img368.imageshack.us/img368/9237/dscf1072zgv6.jpg[/img] [img]http://img368.imageshack.us/img368/5959/dscf1073zlf3.jpg[/img] :evil_lol: A co śmieszne, posłanie było wolne :krolik: