-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote]mama sie pytala, jak ogladala zdjecia czy to cos pozniej weszlo do jej samochodu?[/quote] :siara: :evil_lol: [quote]Jutro tez jedziemy po dlugiej przerwie znowu na trening agility[/quote] Świetnie, czekam na jakąś relacje. -
Berek wszystkim :lol: Dziękuje jeszcze raz za gratki :)))))) Bubu, kiedy chcesz zacząć z Franią :cool3: [quote]Tak? Aha[/quote] Potraktuje to jako roztargnienie przedwystawowe :diabloti: Mam troche fot z Dnia Ziemi, są to głównie psy ale inne zwierzaki też się tam znalazły :razz: Chcecie?
-
Weszka....? :roll: :(
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Ale fajny ten spacerek. Ejjj, mała, jak stąd wyjść? [url]http://images33.fotosik.pl/246/ac2bcecd5a704515.jpg[/url] Back wsród mleczy wygląda pięknie!! Chapsik przy nim wygląda jak Pudzian [url]http://images31.fotosik.pl/243/78fd6d8f8e5715d0.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Widze że się uporałeś z podpisem, brawo :lol: [url]http://img367.imageshack.us/img367/4298/pict4336x640in9.jpg[/url] :loveu: [quote]może ktoś wie dlaczego ta kropka, a nie inna?[/quote] Bo białe jest białe, a czarne jest czarne :multi: :megagrin: 5247 :lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Hektor? A kim był Hektor w Mai? Bleh! :diabloti: [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_0484.jpg[/url] [quote]niczym bernardyn[/quote] Bubu, poprawka! Prawie jak bernardyn :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Świetne [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_1347.jpg[/url] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Rewelka!! :klacz: :loveu: :evil_lol: [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/a7f2ea87.jpg[/url] -
:turn-l: Plinka, fakt, fotograf odpada, ale bez "super".
-
[quote name='Justa'][B]Anetko[/B] hmmm a co to rozjaśnienie dało ? :lol:[/quote] Tooo że Cię zobaczyłam :evil_lol::evil_lol: Rosa :mdleje:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[quote name='Dobcia'] Nie:shake: ale był na tyle uprzejmy, że pozwolił mi w nim spac...:evil_lol: Hojności natury nie można się wstydzic:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Ochhh, powinnaś upaść do jego nóg i dziękować, dziękować paniczowi :lol: Dzieci patrzą :diabloti: Pan Zwinka jest świetny, takiej zielonej to jeszcze nie widziałam :crazyeye::loveu::loveu: [url]http://images26.fotosik.pl/206/074560b0e14a8ad6.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: -
[quote]Szelki frogowe mają krój, który obciera psa pod pachami, nie jest za fajny. A Drzalka przeszyła je na krój rogzowy, który jest wygodny dla psa[/quote] Rozumiem :)
-
Hej, przyszłam zobaczyć co tu się dzieje :evil_lol: Widze że dobrze sobie radzicie bezemnie :evil_lol::evil_lol: Hhhahahahha [quote name='KaRa_']No wiesz co wklejać fotki bez pytania:evil_lol: Prawda,że śliczne zdjęcia mu zrobiłam?:evil_lol:mimo,że mój kundel mi utrudniał robienie zdjęć:evil_lol:[/QUOTE] Podpisane że od Ciebie :loveu: Bardzo ładne, i jeszcze raz dziękuje :multi: [quote name='Asia & Ginger']Gratulacje. :cool3: :multi: Fajne foteczki. :cool3: [b]Szczególnie ta z rękami w górze[/b].[/QUOTE] Cichooooo :diabloti: [quote name='Pianka']Gratulacje [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy35kopia.jpg[/url] a ta pani w czerwonym chyba się nie zna. Twierdzi, że to tragedia co tam robicie[/QUOTE] :crazyeye: Powtorze po Marcie. Ty to zawsze coś wynajdziesz :eviltong: A na marginesie, bym się nie zdziwiła że mogła tak pomyśleć widząc Uszatego na torze :razz: zwłaszcza w sobote, a fota właśnie z sb. jest. [quote name='panienkabubu']Pamiętacie nas?? Szkoda, że nie wiedziałam, że będziecie w Łodzi, to przyszłabym Wam pokibicować![/quote] Pewnie że pamiętamy. Przeca pisałam u Cię że będę w Łodzi :diabloti: [quote name='jamnicze']No to Masaj sobie poskakał, a długo już ćwiczycie? Czy to corgi?[/quote] Poskakał? Noooo, hmmmmm, przemilcze to :evil_lol::evil_lol::evil_lol: 4 lata będzie :shake::evil_lol: Corgi, corgi. Ka Vanga, cieszkam się że pofatygowałaś się ze wstawieniam małego :multi: Na tych fotach taki dynamizm bije z tych zdjęć :crazyeye::roflt: Szkoda że na żywo to inaczej wyglądało. Blożek od strony sportowej troszke mi odżył :lol: Teraz nie wiadomo kiedy będzie taka okazja :evil_lol: Jeszcze na żadnych zawodach nie miał tylu zdjęć :loveu::loveu::multi: Żałuje że bardzo mało filmów było nakręconych. [b]Dzięęęęęękuuujeeee za gratulacje od wszystkich[/b] :))))))))))))))))))
-
Zmartwiłam się jak przeczytałam o tej dziwnej chorobie...brrrr :( Bartonella :mdleje: Naf, zdrowiej nam, no!! :( :kciuki:
-
[quote]O widze, że wygrzebałaś fotke gdzieś z początku tych spacerkowych[/quote] Oczywiście, bo ja NADRABIAM :grins: Więcej mi to czasu zajmuje, ale wiem przynajmniej co się działo podczas mojej nieobecności :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Nadązyc za wami...Ale udało się :evil_lol: Ciesze się że Stefan znalazł domek :multi: Czytam dalej ze jest panienka, swoją droga piekna! ( a jaka wystraszona:():loveu: I w koncu tez ma dom...? Vectrra, nie postaralas się :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Dziś niemiecki, jak Ci pooszło? :razz: Fajne te portreciki :loveu: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Widze że nie było tak źle z tą maturą :) :kciuki: za dalsze zdawanie. A potem myk myk do łóżeczka :jumpie: [url]http://images23.fotosik.pl/209/d4d1214ec9be56bd.jpg[/url] [quote]to nie wiatr on biegł i tu chyba akurat podskoczył tak[/quote] :o :megagrin::megagrin: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
:new-bday: Zdrówka, wszystkiego najlepszego Króweczko :tort: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
anetta replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='mm2559']Ale dom jest strsznyyyyyyyyyyyyyyyyyy TO PRZECIE U LUZIKA:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] Czyli co, mam już szykować numer do Towarzystwa? :diabloti::evil_lol: -
Mnie w tym roku nie będzie :placz: :sadCyber:
-
Ten dmuchawiec jaki delikatny :))) Co to za czołg chcesz sprzedać? :lol:
-
[url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aussie8kopia.jpg[/url] Czekolady na łące swobodnie się pasące. Musisz uważać aby się nie roztopiły :evil_lol:
-
Ojej, Buńka :( Zdrowiej. Piękne widoki :loveu: Tylko wy tam byliście bo jakoś tam pusto...:lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Hhahahaha podziękował przynajmniej?? :lol::lol: A tam na jednej to cenzura by się przydała :crazyeye: :lol::lol::errrr: :hand: