Hellooooooo
[quote name='agaciaaa']Kajutka :loveu::loveu:
[url]http://img218.imageshack.us/img218/1504/dscf1077zch7.jpg[/url] coś tu zasłoniło pół zdjęcia :hmmmm: :evil_lol:[/QUOTE]
No właśnie.....właśnie :evil_lol::evil_lol:
[quote name='Mudik']Jak mix bouviera a może bouvik z ogonem:roll::roll::roll::lol:
[url]http://img512.imageshack.us/img512/8157/dscf0790in9.jpg[/url][/QUOTE]
Bardziej bym była za miksem bouviera, ale wydaje mi się że to po prostu był kundelek. Zresztą zajefajny :loveu::loveu:
[quote]ooooooooo firmowa micha hihihihihihhi[/quote]
Stare dzieje ;) Pokupowaliśmy niewiadomo ile paczek żółtej karmy żeby dostać za friko miche :evil_lol:
Uszaty zjadł wcześniej i dlatego zostało mu obserwowanie Kaji :evil_lol::evil_lol: Czasami tak bywa że zanim Kajek się wygramoli z łóżka to Masa zje już swoją porcje :evil_lol:
Z tylnymi łapami bywa że rozjeżdżają jej się w obydwie strony ;) Ale zazwyczaj leci na prawo po prawą łapę ma słabszą i łąduje w misce z wodą.
Co do wielkości michy....dla niej jest idealna :lol: :p
Pies bez głowy
[img]http://img292.imageshack.us/img292/6121/dscf1071zek5.jpg[/img]