-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Gratuluje :klacz: Nuka się załapała :loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote]mamy w personal roomie[/quote] No no :razz: A co to za piesy? [url]http://img140.imageshack.us/img140/4260/p5171161zk0.jpg[/url] branoc :sleep2: -
Dogo się nademną zlitowało :razz: [quote name='Asia & Ginger']http://img368.imageshack.us/img368/9237/dscf1072zgv6.jpg Jaki wygodnicki ten Masaj. :cool3: :evil_lol:[/QUOTE] Pewnie, co będzie trzymać głowe na podłodze :evil_lol: [quote name='deer_1987']http://img390.imageshack.us/img390/474/dscf0517zsz4.jpg ale zamyslony :D[/QUOTE] Raczej wygrzewający się na słoneczku :) [quote name='Bzikowa']Kurczak bez głowy, mistrzostwo. :-o łiiiii znalazłam chwilę czasu żeby popatrzeć co się tu dzieje :loveu: Masajos za gruby? Szczerze mówiąc na zdjęciach tego nie widać. Ile powinien ważyć docelowo? My na odchudzanie polecamy tygodniowy obóz agility :evilbat: Rok temu też Bziku miał lekki nadmiar ciałka a po obozie schudł jak złoto - trzeba było nie zepsuć tego efektu jeszcze z pół kilo zrzucić i teraz mam psa idealnego (Ela jest zachwycona :D)! A najlepsze jest to, że jak on jest taki ofutrzony to wygląda jakby był baryłką:evil_lol: A teraz bez ceregieli, fotki poprosimy! Taka ładna pogoda! Może jakieś frizbowe? :loveu:[/QUOTE] Cardi w granicach 12-15 kg. W zeszłym roku o tej porze to ważył 15. Ja bym chciała żeby po prostu żebra były wyczuwalne bez macania ręką :eviltong: Mia (sędzina z Łodzi) powiedziała że musi zrzucić kg. No my się wybieramy na obóz... :cool1: [quote name='agaciaaa']http://img390.imageshack.us/img390/474/dscf0517zsz4.jpg Masajos w promieniach słońca :loveu: Więcej fotek![/QUOTE] :loveu::loveu: [quote name='AlKil']jestem iiiiiiiiiiii już mnie nie ma....:scared:[/QUOTE] Fajnie :evil_lol::evil_lol: Nie jestem przygotowana zdjęciowo :evil_lol: więc tylko tak na szybko. Z sobotniego treningu :p [img]http://img232.imageshack.us/img232/2603/schowek01go4.jpg[/img] [img]http://img232.imageshack.us/img232/4601/schowek02pc5.jpg[/img] Trawa, slalom i Uszaty :evil_lol: [img]http://img232.imageshack.us/img232/7804/dscf1163lh7.jpg[/img]
-
[quote]a jak mnożą się jak komary dzięki temu chodze w futrach z norek i butach z aligatora[/quote] NO :cool1: Szczeniaki po takiej suce? [url]http://images25.fotosik.pl/214/30e254885223c541.jpg[/url] Phiiii, nawet przed piłką nie potrafi uciec :cool1:
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Za pare dni zapomni że jej kuku zrobili :p -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Pyśka, nie strasz :roll: Będzie dobrze!! Co to ten koński ogon? -
Husky tak biednie patrzy...też by chciał się....pobawić :diabloti: A ucho ma czaderskie, bazarowe :evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Gratuluje :-D To jeszcze polak... Wspaniała wycieczka :loveu: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Łaaaa, Sycylia :razz: Fiuu, fiuuu. A już miałam się pytać co Ci się stało [url]http://img177.imageshack.us/img177/3460/051708233130iy0.jpg[/url] :evil_lol: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
:mdleje: [url]http://img357.imageshack.us/img357/7075/dscf0482fz9.jpg[/url] :megagrin: Jaakie oczka [img]http://anna.katowice.w.interia.pl/gg/eyes.gif[/img] [url]http://img228.imageshack.us/img228/7146/dscf0485at2.jpg[/url] Mi to tam się skojarzyło z czymś innym [url]http://img233.imageshack.us/img233/9437/dscf0488ex1.jpg[/url] [url]http://pu.i.wp.pl/?k=MzUzODg4MjMsMzc4ODE0&f=zmijowiec.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/46db7dd6.jpg[/url] LOL [quote name='panienkabubu']A czemu? :cool3:[/QUOTE] Bo pani ma taką bluzke :evil_lol::evil_lol: [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/e47179dc.jpg[/url] Fajne te foty :o -
Jakie patenty :razz: Przyjrzałam się jeszcze raz i wygląda to tak jakby ten murek był dla niego za wysoki i za szeroki hmmm. Ciekawe jakby Masaj by sobie z tym poradził, Jeszcze nie mieliśmy okazji skakać przez murek....
-
Justa, nie gadaj tylko pokazuj :lol::lol: :cool3:
-
Jaaaka impreza :cool3: Fajnie, fajnie. Brutus na górze :multi: :lol: [url]http://images27.fotosik.pl/214/f064ee330b97c7b7.jpg[/url]
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/e47179dc.jpg[/url] Ojjjj, jaka szkoda żę pies nie jest pręgowany :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fajna fotorelacja! -
Ooo nie ma mojego posta :mad: Wydawało mi się że pisałam... Pati :cool1: Compan jest piękny:loveu::loveu:
-
Cześc wszystkim :razz: [quote name='panienkabubu'][URL]http://artykuly.animalia.pl/artykuly.php?id=376[/URL] Jak to nie znasz Mike? :cool3:[/QUOTE] :mdleje: Ale....:crazyeye: kurczak :evil_lol: [quote name='Anetka83']http://img218.imageshack.us/img218/7715/dscf1076zty7.jpg no nie dziw się że sie meczy jak taaaką wiieeelką miche na śniadanie dostaje :P ileż można stac na czterech łapkach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Wiesz ile ona dostaje? tyle co nic :evil_lol: Byłam dziś u weta po tabletki, no to zabrałam przy okazji Uszatego żeby go zważyć po raz drugi, bo ostatnio mi się wierzyć nie chciało że tyle waży :cool1: (nie wiem co było przyczyną że waga tak zawyżyła za pierwszym razem :cool1:) I ufff, odetchnęłam z ulgą, waga mnie zadowoliła porównując do poprzedniej :evil_lol::evil_lol::diabloti: 16...:evil_lol: Co niee znaczy że jest dobrze. Jest źle bo przytył 1 kg od zeszłego roku :razz: Ale pracujemy nad tym :cool1: [img]http://img390.imageshack.us/img390/474/dscf0517zsz4.jpg[/img] [img]http://img390.imageshack.us/img390/6342/dscf0518zxu4.jpg[/img] No i chciałam powiedzieć że Puchu mnie przyłapała :evil_lol: na pokazach na SGGW podczas Majówki. Chyba jakieś foty miała? :siara:
-
Kasiu i Piotrze :drink1: :laola: :cunao: Wasze zdrowie! :chlup::chlup:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:o A co to, macie tam kompa?! hhahhahahaha :-D :crazyeye: [quote]merle grzbiet bleee, i dwa oka niebieskie....[/quote] Rzeczywiście :crazyeye: Dopiero teraz dojrzałam niebieskie oczy :crazyeye: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img253.imageshack.us/img253/899/dsc0178ky2.jpg[/url] :mdleje: :roflt: :roflt: :roflt: prund ją popieścił? [url]http://img93.imageshack.us/img93/2199/dsc0075pl4.jpg[/url] Czy tylko mi się skojarzyła z Keithem Flintem? :roll: :evil_lol: [quote]Dobrze że se ją sama znalazłam, a nie wzięłam z dogo bo by mi zabrali za niedbanie[/quote] Nooooo :evil_lol::evil_lol: Prawda :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Ehhh:( No to pozostaje trzymać kciuki za Bezuche! -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:o :lol::lol: Vectra hahahaha, i co Ty na to? -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Paż żeglarz :hmmmm: To teraz ja nie wiem co ja widziałam. Rysuneczek zapowiada się jak zwykle interesująco :razz: -
[url]http://images34.fotosik.pl/256/b2bee6fcc43638c7med.jpg[/url] :mdleje: :evil_lol::evil_lol: