[quote]no tak, to chyba mastif ang a raczej na pewno[/quote]
?????
[url]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_0839.jpg[/url]
On ma obcięte uszy i chyba ogon, słabo widze.
Mi to wygląda na jakiegoś dogo canario czy coś.
Pointerka jest piękna, elegancka panna :loveu:
A jamniczka....ehhhhhhh. Zobaczymy co powie właścicielka za jakiś czas...A tak ogólnie jest słodka :)