Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Widze że kolega za bardzo się rozkręcił :cool3:
  2. II. Piękna, te kolory :loveu:
  3. Tinka, później o CC też pomyślałam... Czy Tobiaszek kichał? :evil_lol:
  4. :( Bardzo mi przykro.... ['] [quote name='Asia & Ginger']Smacznego. :eviltong:[/QUOTE] :obrazic::obrazic:
  5. :lol: fajne te filmy :lol: Jak się skubana kręci w kółko.
  6. [quote]no tak, to chyba mastif ang a raczej na pewno[/quote] ????? [url]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_0839.jpg[/url] On ma obcięte uszy i chyba ogon, słabo widze. Mi to wygląda na jakiegoś dogo canario czy coś. Pointerka jest piękna, elegancka panna :loveu: A jamniczka....ehhhhhhh. Zobaczymy co powie właścicielka za jakiś czas...A tak ogólnie jest słodka :)
  7. :lol::lol: [quote]A panu który przybiegł bo łowczarka , zapowiedziałam , że jesio raz zobacze TO pod moją bramą , to ją otworze i zaprosze łowczarka do środka[/quote] I co pan na to? :evil_lol:
  8. Pasują jej te szelki(?) :cool3:
  9. No to są :p Dzisiejsze, niestety domowe.... Śniadanie :lol: [img]http://img218.imageshack.us/img218/4195/dscf1074zpq7.jpg[/img] Powoli nogi zaczynają się przemieszczać ;) [img]http://img218.imageshack.us/img218/7715/dscf1076zty7.jpg[/img] :errrr::errrr: [img]http://img218.imageshack.us/img218/1504/dscf1077zch7.jpg[/img] I klap [img]http://img218.imageshack.us/img218/4296/dscf1078zxu1.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/1406/dscf1079zuf7.jpg[/img] Mmmmmmmm, dobre! :haha: [url]http://img218.imageshack.us/img218/1836/dscf1081zna4.jpg[/url]
  10. [url]http://img440.imageshack.us/img440/3551/zdjciazk172ii5.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::multi::loveu: Świeczuszka dla Wauzika [']
  11. YO! [url]http://images27.fotosik.pl/211/a6880135d9c215fc.jpg[/url] 8) No i zrobili panienke z Bucka....
  12. Limoncia :o Zajebioszcze foty :mdleje: Nie wiem...mi by się nie chciało zabierać na spacer lustra....:hmmmm: http://img368.imageshack.us/img368/6082/i1661ur7.jpg :evil_lol:
  13. http://images24.fotosik.pl/212/47a5e6bc452a0fbb.jpg :evil_lol: Łapanie na ząb :evil_lol:
  14. Woow :o A wydawało mi się że haszczaki nie lubią wody :evil_lol: Woda nie była zimna? A banerek rewelka!
  15. Hhahahaha talib wymiata :lol::lol::lol: [url]http://img232.imageshack.us/img232/1933/1002279fd9.jpg[/url] :loveu::loveu:
  16. Ślicznie Ci wyszedł [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/643517a7.jpg[/url] :p Patologia jak się patrzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Brawo dla Tassu :klacz:
  17. [url]http://i28.tinypic.com/2us8oi0.jpg[/url] :mdleje: :-x:motz::motz::placz:
  18. Piękne, piękne :loveu: Zawsze chciałam usiąść w siodle westernowym ;) A ten ostatni zwierz to co to, jakaś krzyżówka?
  19. Ja lubie jaszczurki, ale ta mnie odrzuca :lol: Nie dość że bez ogona to jeszcze ta skóra ble :evil_lol: Rok temu na działce też udało mi się ufocić pazia królowej :multi: Piękny motyl :loveu: Toska bez kratów :)))))))
  20. Aaale jej dooobrze :loveu:
  21. No nie mogę, jakie patyki :biggrina:
  22. [quote]nie nic nie ma tylko zdjecie tak dziwacznie wyszlo...ale zapewniam ze wszystko okj[/quote] No to dobrze. Śliczne [url]http://images33.fotosik.pl/250/2e55ba561045d106.jpg[/url] :loveu:
  23. :loveu::loveu::loveu: pracujący Negro to jest to.
  24. Witojcie. [quote]Czy ta impreza, z której pokazujesz zdjęcia była na polach mokotowskich?[/quote] Si :) A czemu pytasz? Dobcia, o to to to :p Rudzia, no właśnie...nie ma, musze coś porobić :roll:
×
×
  • Create New...