Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Woooow :razz: Gratuluje, piękny czarrrrny Szkrab :loveu: Nooo taak, jak się ma tyle psów (suk :diabloti:) to się ma taki samochód :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. Oooo, a ja miałam prosić o jakieś foty koci-koci :loveu::loveu:
  3. [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/sklep/sklep4.jpg[/url] :evil_lol: rozkoszny :evil_lol:
  4. Ja na Bazarku kupiłam odstraszacz na komary :lol: Jeszcze nie wypróbowane bo nie ma gdzie :diabloti:
  5. A ja myślałam że tu się nic nie dzieje a tu taka niespodzianka :crazyeye::-D Ile pięknych foteczek :loveu: [url]http://i29.tinypic.com/30a9chu.jpg[/url] :errrr::errrr::errrr:
  6. Brawo, brawo!! :)
  7. Super, super!! :)))))))))
  8. Jak mu ładnie sierść odrasta :evil_lol: Nie wspominałaś że masz jeszcze dwa wodołazy :cool1:
  9. Jak kolorystycznie się podpasowały :lol:
  10. [url]http://img80.imageshack.us/img80/2056/clipboard01yc9.jpg[/url] Niebo jak malowane :mdleje: :loveu:
  11. [quote]tak kichał, ale tutaj [url]http://i290.photobucket.com/albums/l...i/IMG_1656.jpg[/url] tzw I faza[/quote] Acha, faktycznie! :lol::lol:
  12. anetta

    bzik

    Bzikowa, niestety nie. Mudik, podczas nauki to tak :)
  13. On jest TAKI piękny! :placz: :loveu::loveu::loveu:
  14. Hellooooooo [quote name='agaciaaa']Kajutka :loveu::loveu: [url]http://img218.imageshack.us/img218/1504/dscf1077zch7.jpg[/url] coś tu zasłoniło pół zdjęcia :hmmmm: :evil_lol:[/QUOTE] No właśnie.....właśnie :evil_lol::evil_lol: [quote name='Mudik']Jak mix bouviera a może bouvik z ogonem:roll::roll::roll::lol: [url]http://img512.imageshack.us/img512/8157/dscf0790in9.jpg[/url][/QUOTE] Bardziej bym była za miksem bouviera, ale wydaje mi się że to po prostu był kundelek. Zresztą zajefajny :loveu::loveu: [quote]ooooooooo firmowa micha hihihihihihhi[/quote] Stare dzieje ;) Pokupowaliśmy niewiadomo ile paczek żółtej karmy żeby dostać za friko miche :evil_lol: Uszaty zjadł wcześniej i dlatego zostało mu obserwowanie Kaji :evil_lol::evil_lol: Czasami tak bywa że zanim Kajek się wygramoli z łóżka to Masa zje już swoją porcje :evil_lol: Z tylnymi łapami bywa że rozjeżdżają jej się w obydwie strony ;) Ale zazwyczaj leci na prawo po prawą łapę ma słabszą i łąduje w misce z wodą. Co do wielkości michy....dla niej jest idealna :lol: :p Pies bez głowy [img]http://img292.imageshack.us/img292/6121/dscf1071zek5.jpg[/img]
  15. [url]http://images25.fotosik.pl/205/3008cfbb6a083c92.jpg[/url] Wszystko rozwiane :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://pl.youtube.com/watch?v=3RbDTnRhAbU[/url] :megagrin: Uwielbiam Halame.
  16. anetta

    bzik

    Macie fajną filmową dokumentacje...Ja z Łodzi nie mam żadnego filmu :( Dzielny chłopak :klacz: Mudik, chyba nie chcesz powiedzieć że podczas przebiegu z psem patrzysz na numerki?? :cool3:
  17. [quote]A coś Ty taka wesolutka???[/quote] Czasami się zdarza :evil_lol: :o baranki. Uwielbiam je. A Killerek nic a nic?!!! :crazyeye: :diabloti:
  18. Furr :multi: :multi: No to ładne kwiatki z kotkami :diabloti: [quote]Odkrylam pod odmem (doslownie 5 min drogi spacerkiem) jeziorko.[/quote] Ma się ten refleks :cool1:
  19. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :shake: Trzymajcie się!
  20. Hej Leemonca :hand: Z wiekiem? żarty :evil_lol: Ciachnij i będzie z głowy.
  21. Agga, co tak szaro i ponuro? :( Wiosne mamy!
  22. :multi: Bardzo się cieszę że maleńka dochodzi do siebie :multi: :loveu::loveu::loveu:
  23. To w czerwcu kciuki będą potrzebne :)
×
×
  • Create New...