Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Świętują zapewne :laola: :bigok:
  2. Noooo, szarpnęłaś się na trzy, super! Oby tak dalej :evil_lol::evil_lol:
  3. Jak tu miło i po katolicku :hmmmm: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ewa, trzymam kciuki!! :kciuki:
  4. Ciekawe fontanny :-D Ale futrzaki lepsze!!
  5. Jak makiem zasiał.
  6. Gonia, widziałaś te cudo samca papużke do adopcji?:loveu: Co z tym beaglem? właściciele go odają?:niewiem:
  7. Rany, jakiś czas mnie tu nie było i tyle do nadrabiania :oops: Gizmusiu:Rose: Oby tak dajlej! Tebel, ucz się że o środowisko się dba :lol: http://i32.tinypic.com/zjt9nc.jpg W końcu ją widzę całą :multi: :loveu::loveu:
  8. Beza w obcym obiektywie wygląda zupełnie inaczej :loveu::loveu::loveu: Dobrze że kooo jest :lol::lol: Ile ona ma wzrostu?
  9. To jeszcze tutaj pogratuluje :-D Brawo, brawo! :klacz: Kilogramów nie widać za to widać jak dużo jej odrosło futra :multi::loveu:
  10. Cześć wszystkim :multi: Dzięki wszystkim za odwiedzinki :multi: :loveu: [quote name='agaciaaa']No ładnie to tak? :mad: Dawaj dzienniczek, wpisze uwage!!! [url]http://img232.imageshack.us/img232/2603/schowek01go4.jpg[/url] on lata[/QUOTE] :siara: został w domu :evil_lol: Jak chce to lata :roll::evil_lol: [quote name='Mudik']Kosiareczkę trzeba będzie zaprosić. Oxerki ćwiczyta ,brawo,brawo:-)[/QUOTE] Kosiareczka już była raz zapraszana, szybko rośnie te trawsko :mad: [quote name='jamnicze']Witanko Masajek ślicznie ćwiczy hopki, ale to zdjęcie jest po prostu miodzio :loveu: [url]http://img390.imageshack.us/img390/474/dscf0517zsz4.jpg[/url] Ile Kajunia ma lat?[/QUOTE] Dziękuje :) 14 :p [quote name='Eriu']Hej hej. Masaj kapitalny na agility. A jaki ma roześmiany pyszczek :loveu:. Szczerze zazdroszczę obozu agility, jedziesz na jakiś ze swojego klubu, czy z tego organizowanego przez Fort? Gdyby nie to, że nie ma mnie w wakacje w Polsce, to na ten z Fortu też bym jechała.[/QUOTE] Tak, ze swojego :cool1: Na Fortowski mnie nie stać :eviltong: [quote name='panienkabubu']Mam pytanie :cool3: Czy 15 miesięcy to nie za późno na rozpoczęcie przygody z Agility?[/QUOTE] Tak jak napisała Eriu :) Możesz zacząć robić z nią tunele, albo slalom. [quote name='zuzolandia']fajniste fotyy .........my tak z Fruziom po domowemu probujemy ...pojetna bestyjka jest hihihihi pozdrowionka z usmiechem ;-) [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/kot.jpg[/url][/QUOTE] Fajnie :multi: Jakie masz patenty na przeszkody? :evil_lol: Hhahhaaha dobre, dobre :lol::lol: Garfileld debeściak. [quote name='Bzikowa']Ahh zdjęcia zdjęcia i to jeszcze agilitowe !!! :loveu: Do Bdg nie jedziecie? panienkabubu my zaczęliśmy jak Bziku miał 3 lata :cool1::loveu:[/QUOTE] Nie. Z Uszatym też zaczęłam jak miał 3. Noooo a przypomne że z Kają zaczęłam jak miała 8 ;) Więc nigdy nie jest za późno. [img]http://img367.imageshack.us/img367/517/dscf1148wi1.jpg[/img] [img]http://img367.imageshack.us/img367/4894/dscf1164yl7.jpg[/img] [img]http://img367.imageshack.us/img367/5987/dscf1169zs6.jpg[/img]
  11. anetta

    bzik

    Najwyżej dokleisz troche tej firanki jak będzie za krótka na wystawe :evil_lol::evil_lol:
  12. Rany, obejrzałam film z poręczą :mdleje: Utrzymać 22 zimnokrwiste to dopiero wyczyn. Aż mnie ciary przeszły :razz:
  13. A mi się ten podoba [url]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_1724.jpg[/url] :loveu: o! Ooo i pembrok się załapał na "pudełko" :)
  14. :mdleje: Przeczytałam o Piratce :shake::shake: Pisz jak będziesz wiedzieć coś więcej. Jaaa, jaaaa chce pączka :oops:
  15. Hhhahaa nauka kopania ekstra! :lol::lol::lol: :loveu::loveu: Jeszcze nie widziałam bijących się bażantów ;)
  16. Mówisz że interesowały ją kury za siatką :siara: :evil_lol: Z przyjemnością oglądam fotosy :loveu:
  17. Wzruszyłam się :) [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz037-4.jpg[/url] To już rok, życze wam wszystkiego najlepszego :lilangel: Przypomnij, skąd ją macie? :)
  18. [url]http://images31.fotosik.pl/262/26ba21960ea7f862.jpg[/url] :evil_lol: śmieszna minka.
  19. [quote]Co robi Gingerka?[/quote] Robi siku :diabloti::diabloti: Wspaniałe foty :loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. anetta

    czarno-ruda galeria

    Skąd ja to znam [url]http://img149.imageshack.us/img149/7809/s019rr1.jpg[/url] :evil_lol: Czemu te z lasu takie ciemne? :( Mmmmmmmm, ale raj.............dla kleszczy [url]http://img100.imageshack.us/img100/2615/s220508026ux6.jpg[/url] :diabloti:
  21. Widze że niezła zabawa była :cool3: Zdrówka życze:)
  22. Cudy obrazek [url]http://img515.imageshack.us/img515/7112/dscf3963fv6.jpg[/url] :loveu:
  23. [url]http://images32.fotosik.pl/259/892c4642ed182afb.jpg[/url] :mdleje::shake: Jak można doprowadzić psa do takiego stanu.... Szkoda że nie zrobiłaś mu foty "po" jak stoi.
×
×
  • Create New...