Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Szczęśliwy? [url]http://images32.fotosik.pl/270/7adf2121afce3ab4.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  2. Lo ma 10 lat?! :crazyeye::crazyeye: Rany. Wszystkiego najlepszego naj najlepszego Lordziku :bigok::smilecol::new-bday: :cunao::cunao::cunao:
  3. Oooooooo Camara :cool3: [url]http://img410.imageshack.us/img410/2053/32394786hp0.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Fajna mała :loveu:
  4. Sttttooooo laaaat dla Wiewiórki :drink1: :laola: :tort:
  5. Brawo :klacz:
  6. A ja widziałam uśmiechnięty pyszczek i fioletowego czarnulka :loveu:
  7. Się namoczyliiiście :lol: Ozulec na lince holowniczej :turn-l: [url]http://images34.fotosik.pl/273/49795f72c0f77f0d.jpg[/url] :cool2:
  8. [quote name='Izabela124.']Ile sierści na posłanku hihi[/QUOTE] Ciiiiiiiiiiiiiiii :siara: [quote name='Dobcia']Śliczna Kajusia:loveu: Zapraszam w góry:razz: węży mamy pod dostatkiem... Ostatnio sąsiadka krzyczała na pół wsi, bo zobaczyła żmije na tarasie... Choc wyglądało to dośc zabawnie, to jednak myśl że te jadowite paskudztwa podchodzą tak blisko domu nie jest zbyt komfortowa:roll:[/QUOTE] W góry chętnie, ale nie po to aby oglądać pełazające stworzenia :evil_lol: [quote name='Bzikowa']Hej :wink: Kajucha na pierwszym zdjęciu zrobiła super pozę :loveu:[/QUOTE] Ma taką pozę bo się właśnie obudziła i za chwile miała zamiar wstać :evil_lol: [quote name='Rudzia']Ale zaskrońce faje są ( jak się wie że to zaskroniec )[/quote] Od razu w oczy rzuciły mi się zółte placki na głowie :lol::lol: Głowe jej ucięłam....no cóż...za szybka była :evil_lol::evil_lol: [img]http://img156.imageshack.us/img156/4225/schowek01nk5.jpg[/img] :scream_3: [img]http://img156.imageshack.us/img156/3477/schowek02wv7.jpg[/img] [u]Szukam jakiejś małpki do 500zł. Może coś polecicie?[/u] :cool1:
  9. Jaki zmęczony pies...co jej zrobiłeś? :evil_lol:
  10. :loveu: Ale u was sielankowooooooo :loveu::loveu:
  11. Wszystkiego dobrego dla Sajdi :multi:
  12. :laola::laola:
  13. :multi: Jupi! Czy zobaczymy Barniego w nowym domku? :cool3:
  14. Znowu chora?! Kurcze, współczuje :roll: Dobrze widzieć Nugatka :multi: :loveu: ten drugi też łaaadnyyyy :loveu:
  15. Malgooska :loveu: Deer, tak. Agacia, przejechałam tyle bo wolno jechałyśmy :evil_lol: Jak bym jechała w swoim tempie ten odcinek bo tyle bym nie dała rady :evil_lol: W sobote jechałam sama (krótszy odcinek)i zajęło mi to 2 h. Wystarczająco jak na osobe która jeździ na rowerze od święta ;) :evil_lol: W sb. prawie bym przejechała zaskrońca :mad: Miał szczęście że akurat jechałam wolno i po lewej stronie ścieżki...:roll: Czmychnął mi dosłownie przed kołem :shake: Jak to szybko pełza :crazyeye: Musze wam powiedzieć że pierwszy raz widziałam zaskrońca :oops: :eviltong: [img]http://img72.imageshack.us/img72/4658/schowek01dn5.jpg[/img] [img]http://img72.imageshack.us/img72/7374/dscf1632oc5.jpg[/img]
  16. [quote]on siorbie byłoognicho , kiełbacha ......zapomnielim kartofelków[/quote] Acha :siara: Nooo nieee, toż to nie wybaczalne :evil_lol: U mnie jak było ognicho tyż nie było ciemniaków, ranyyyy, jak jak dawano ich nie jadłam....Sto lat świetlnych :evil_lol:
  17. Widziałam medale :-D [url]http://images32.fotosik.pl/272/8c8ebbe2b12e9823.jpg[/url] :evil_lol:
  18. [quote]I cieszę się z Twoich odwiedzin bo dawno Cię u nas nie było[/quote] Wybacz :modla: ;) Nigdy nie wiesz kiedy się mnie spodziewać, jestem w najmniej oczekującym momencie :evil_lol::evil_lol:
  19. [quote]Anetta, do wzięcia! (znaczy nr 3 już nie). A klatkę, jak widziałam, masz[/quote] Dobrze że ma dom. Klateczka czeka na jakieś tymczasy :evil_lol::evil_lol: [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/koty/IMG_4283.jpg[/url] :loveu::loveu:
  20. Sabinka :loveu::loveu::loveu: Przede wszystkim duuuuuużoooo zdrówka życze :loveu: :new-bday::tort:
  21. I to był koniec ogierka (:roflt:) [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/IMG_3566_.jpg[/url] :evil_lol: Dzikie i mordercze psy go osaczyły i zjadły :evil_lol::evil_lol:
  22. Ile tu się dzieje :o Kreseczka bombastyczna :loveu::loveu: Czy ktoś sprawdza kolczyki czy założyliście? Czemu czip powoduje ból? :niewiem: Wydawało mi się że to jest tak jak u psów i kotów :oops:
×
×
  • Create New...