-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Szczęśliwy? [url]http://images32.fotosik.pl/270/7adf2121afce3ab4.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: -
Lo ma 10 lat?! :crazyeye::crazyeye: Rany. Wszystkiego najlepszego naj najlepszego Lordziku :bigok::smilecol::new-bday: :cunao::cunao::cunao:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
anetta replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Oooooooo Camara :cool3: [url]http://img410.imageshack.us/img410/2053/32394786hp0.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Fajna mała :loveu: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Sttttooooo laaaat dla Wiewiórki :drink1: :laola: :tort: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jestem! :grins: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Brawo :klacz:
-
A ja widziałam uśmiechnięty pyszczek i fioletowego czarnulka :loveu:
-
Się namoczyliiiście :lol: Ozulec na lince holowniczej :turn-l: [url]http://images34.fotosik.pl/273/49795f72c0f77f0d.jpg[/url] :cool2:
- 78403 replies
-
[quote name='Izabela124.']Ile sierści na posłanku hihi[/QUOTE] Ciiiiiiiiiiiiiiii :siara: [quote name='Dobcia']Śliczna Kajusia:loveu: Zapraszam w góry:razz: węży mamy pod dostatkiem... Ostatnio sąsiadka krzyczała na pół wsi, bo zobaczyła żmije na tarasie... Choc wyglądało to dośc zabawnie, to jednak myśl że te jadowite paskudztwa podchodzą tak blisko domu nie jest zbyt komfortowa:roll:[/QUOTE] W góry chętnie, ale nie po to aby oglądać pełazające stworzenia :evil_lol: [quote name='Bzikowa']Hej :wink: Kajucha na pierwszym zdjęciu zrobiła super pozę :loveu:[/QUOTE] Ma taką pozę bo się właśnie obudziła i za chwile miała zamiar wstać :evil_lol: [quote name='Rudzia']Ale zaskrońce faje są ( jak się wie że to zaskroniec )[/quote] Od razu w oczy rzuciły mi się zółte placki na głowie :lol::lol: Głowe jej ucięłam....no cóż...za szybka była :evil_lol::evil_lol: [img]http://img156.imageshack.us/img156/4225/schowek01nk5.jpg[/img] :scream_3: [img]http://img156.imageshack.us/img156/3477/schowek02wv7.jpg[/img] [u]Szukam jakiejś małpki do 500zł. Może coś polecicie?[/u] :cool1:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja jestem :mad: i byłam. Wodospad fantastyczny :mdleje:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Jaki zmęczony pies...co jej zrobiłeś? :evil_lol:
-
:loveu: Ale u was sielankowooooooo :loveu::loveu:
-
Wszystkiego dobrego dla Sajdi :multi:
-
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
anetta replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
:multi: Jupi! Czy zobaczymy Barniego w nowym domku? :cool3: -
Znowu chora?! Kurcze, współczuje :roll: Dobrze widzieć Nugatka :multi: :loveu: ten drugi też łaaadnyyyy :loveu:
-
Malgooska :loveu: Deer, tak. Agacia, przejechałam tyle bo wolno jechałyśmy :evil_lol: Jak bym jechała w swoim tempie ten odcinek bo tyle bym nie dała rady :evil_lol: W sobote jechałam sama (krótszy odcinek)i zajęło mi to 2 h. Wystarczająco jak na osobe która jeździ na rowerze od święta ;) :evil_lol: W sb. prawie bym przejechała zaskrońca :mad: Miał szczęście że akurat jechałam wolno i po lewej stronie ścieżki...:roll: Czmychnął mi dosłownie przed kołem :shake: Jak to szybko pełza :crazyeye: Musze wam powiedzieć że pierwszy raz widziałam zaskrońca :oops: :eviltong: [img]http://img72.imageshack.us/img72/4658/schowek01dn5.jpg[/img] [img]http://img72.imageshack.us/img72/7374/dscf1632oc5.jpg[/img]
-
[quote]on siorbie byłoognicho , kiełbacha ......zapomnielim kartofelków[/quote] Acha :siara: Nooo nieee, toż to nie wybaczalne :evil_lol: U mnie jak było ognicho tyż nie było ciemniaków, ranyyyy, jak jak dawano ich nie jadłam....Sto lat świetlnych :evil_lol:
- 78403 replies
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Widziałam medale :-D [url]http://images32.fotosik.pl/272/8c8ebbe2b12e9823.jpg[/url] :evil_lol: -
[quote]Anetta, do wzięcia! (znaczy nr 3 już nie). A klatkę, jak widziałam, masz[/quote] Dobrze że ma dom. Klateczka czeka na jakieś tymczasy :evil_lol::evil_lol: [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/koty/IMG_4283.jpg[/url] :loveu::loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Piękne :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sabinka :loveu::loveu::loveu: Przede wszystkim duuuuuużoooo zdrówka życze :loveu: :new-bday::tort:
-
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
anetta replied to Greven's topic in Foto Blogi
I to był koniec ogierka (:roflt:) [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/IMG_3566_.jpg[/url] :evil_lol: Dzikie i mordercze psy go osaczyły i zjadły :evil_lol::evil_lol: -
Ile tu się dzieje :o Kreseczka bombastyczna :loveu::loveu: Czy ktoś sprawdza kolczyki czy założyliście? Czemu czip powoduje ból? :niewiem: Wydawało mi się że to jest tak jak u psów i kotów :oops: