Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Hhahah dmuchnięta mi się podoba :-D Bognik, fajna strona "Foto" :)
  2. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::thumbs:
  3. [url]http://images29.fotosik.pl/225/b11e55986c961b83.jpg[/url] ząbeczki sobie ostrzy :diabloti:
  4. O ku... :crazyeye: :mdleje: :angryy:
  5. Piękne portreciki :loveu: W ogóle fajna sesja :cool3:
  6. Ale gdzie wy się chcecie przytulić? Tam nie ma dla was miejsca :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chyba że na podłodze :evil_lol:
  7. Ale ją sponiewierał :crazyeye: :evil_lol: Fajna kotka. A no widzisz! :PROXY5: W tym natłoku innych fot owieczek i jaszczurek nie zauważyłam :eviltong:
  8. Prosiaczki są fantastyczne :lol: :loveu: Sabina, a co słychać u sierściuchów?
  9. Dziewczyny tak szaleją w tej wodzie i zaczynam się zastanawiać czy to czyste bernardyny :evil_lol::evil_lol: Nie żadny mix :diabloti:
  10. [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz137-2.jpg[/url] Sara jak się patrzy :evil_lol:
  11. Hhhaha muza świetna :evil_lol: A filmik bardzo fajny ::thumbs:
  12. [quote]belgomaniacy znaleźli właściciela[/quote] No co Ty! Ide poczytać :cool1: Tylko musze odnaleźć linka na PwP :roll: Widze że frytki i cola wskazane :evil_lol::cool1:
  13. Jezuuuuuuu [url]http://img406.imageshack.us/img406/2678/dsc0837hq1.jpg[/url] :mdleje: Mówisz że to najmniejszy...:cool1: Może trzeba częściej z nią wychodzić?
  14. [url]http://img266.imageshack.us/img266/4120/obraz1251qv0.jpg[/url] Jaki ten świat mały :cool3: [url]http://img168.imageshack.us/img168/4672/obraz043gz9.jpg[/url] sweet :loveu:
  15. No super, ale gdzie Miroszki? :mad: Jak chłopakowi idzie?
  16. [quote name='pokoik1']Roksana też jest wystawowa :eviltong: (tylko teraz postanowiła się zmienić w wersję sportową :cool3: ) W sprawie kolorków pomeranianów zerknij proszę tu: [url]http://www.americanpomeranianclub.org/colors.htm[/url][/QUOTE] :) aha :evil_lol::evil_lol: Straciła futro czy co? Dzięki za link! Piękny jest wilczy i blue sable :loveu::loveu: Hhhahaha a ona znowu go goni [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/491b8e0d.jpg[/url] :lol: Ja nie w wodzie to na lądzie :megagrin:
  17. [quote] jak ostatnio paradowałam z Płotką w kubraczku i powiedziałam, że to po sterylizacji, ludzie na to "my też będziemy musieli naszą wysterylizować".[/quote] Eeee, nie zrozumiałam...? :lol::lol: Chcą ją ciachnąć tylko dlatego żeby suka pochodziła sobie w kubraczku? :hmmmm: :evil_lol: :niewiem: Ja nawet nie zaczynam z ludźmi tematu "Sterylizacja". Nie chce się denerwować :diabloti:
  18. [b]Dziękujemy wszystkim za piękne życzonka[/b] :loveu::loveu::loveu::angel: [quote]I wielu wygodnych miseczek do siedzenie[/quote] :evil_lol: :thumbs: dobre [img]http://img503.imageshack.us/img503/7899/dscf1666zph4.jpg[/img] Solenizantka dostała suszone ucho środkowe :biggrina: No i przegraliśmy...:sadCyber: ehhh Dziś byłam na rowerku i pod koła żaba mi się nawinęła....:roll: Jak nie zaskroniec to żaba...:evil_lol: Ledwo uszła z życiem. A w ogóle to w deszczu wracałam :mad:
  19. Z marchewką tak myślałam :evil_lol: [quote]No nie powiesz, że takich zwierząt nie trzyma się w klatce[/quote] :haha::haha:
  20. Świetnie się czyta o relacjach rodzice-psy i koty :loveu::loveu::cool2: Oby było tak dalej. Hhhahah mama przyjechała i od razu porządeczki zrobiła :evil_lol: Szalone lewitująco-biegające psy i suki :evil_lol::evil_lol: :loveu:
  21. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Anettko, przypuszczam, że gdyby Maja nie była takim "straszkiem" to pewnie już ktoś by ją przygarnął. Ale ona tak boi sie człowieka... :-([/QUOTE] Pewnie tak. Ale za to jak już zaufa swojemu człowiekowi to będzie dla niego najcudowniejszym psem :loveu::loveu:
  22. [quote]tak, a co? Chelda to akurat najstarsza zawodniczka, no ale mistrzyni świata obecnie wśród kobiet[/quote] Nicz :) Tak tylko pytam. Akurat śmiałam się z wiewióra a nie z niej :haha: Ale dzięki za info :evil_lol:
  23. :multi: Dzięki za odwiedzinki :))))))) Dogociółki wyyyyy, przeca pisałam że o aparat mi chodzi :turn-l: :evil_lol: :evil_lol: Jeszcze mnie nie potelepało żeby se małpe kupować :errrr: [quote]pasowałaby do mojego Lukrusia-Atosika[/quote] Taaak, taak :loveu: Piękna by była parka :loveu: [quote]A fotki Masaja to gdzie? hę[/quote] Ostatnio tylko on był, teraz czas na Kaje :eviltong: Zapraszam na imprezke!! [img]http://fort.torun.pl/xinha/plugins/ImageManager/demo_images/szampan.jpg[/img] [img]http://anna.katowice.w.interia.pl/gg/123.gif[/img] [img]http://esarie.smallsoft.pl/mygad_v20/Emoty/Imprezowe/impreza.gif[/img] [SIZE="3"]Z okazji [COLOR="DarkOrchid"][b]15[/b][/COLOR] urodzin Kaji[/SIZE] :laola: [img]http://esarie.smallsoft.pl/mygad_v20/Emoty/Imprezowe/dance2.gif[/img] [img]http://esarie.smallsoft.pl/mygad_v20/Emoty/Imprezowe/degustator.gif[/img] [img]http://img76.imageshack.us/img76/7498/dscf1664zqq2.jpg[/img]
  24. :smilecol: Stooo laat :BIG::tort: :multi: :beerchug:
  25. Jaka księżniczka fiuuu fiuuu
×
×
  • Create New...