Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote name='dog_master']Ja tam widze dobrą, białą łapkę - z sierścią... ;) Fakt, ze z lewej strony zdjecia przydaloby sie jakies oswietlenie :diabloti: [IMG]http://a.img-dpreview.com/images/grayscale.gif[/IMG] Z dpreview.com, sprawdzcie, czy widzicie wszytkie odcienie... Ja tak ;p[/QUOTE] No świetnie :evil_lol: Od S to Z widze wszystko w jednym kolorze :evil_lol::roll::evil_lol::placz: Masienka, fajne to :cool3: Dog, mrauuuuu :diabloti: milusi :diabloti: Opłaca się??? :niewiem: [url]http://www.allegro.pl/item405164566_...p520_w_wa.html[/url]
  2. Hej! Fota konkursowa :lol::lol: [url]http://i158.photobucket.com/albums/t116/panienkabubu/t_07-04-3010-14-39_0063.jpg[/url] [quote]żeby Nufka nie zginęła pod kopytami Bena, Francy i Halszki[/quote] Tak, tak właśnie mówie! :-D "pańcia zgadzam się na wszystko, niech tylko za fafle mnie nie ciągnie bo i tak już mam za długie" ":roflt::roflt: Komentarz idealny do zdjęcia.
  3. [quote]ale co z nim? chodzi ci o to czy wszystkie zgniatam? jeśli tak - to tak[/quote] :lol: No dobra, bo wtedy tak to napisałeś jakby karton po pomarańczowym nie wiadomo jaki by był góru na innymi sokami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :errrr: [img]http://emoty.blox.pl/resource/cheekysmiley004.gif[/img]
  4. Czekam na relacje z agility :p
  5. :mdleje: To pierwsze jets baaardzo ładniutkie :)))))))))
  6. [quote]cholera zawsze tak mam ze jak ogole nogi to zacznie lac...[/quote] :evil_lol::evil_lol: Nawet z gołąbkiem się zakumplowałaś :evil_lol:
  7. :hand: Cieszkam się że wpadacie do mnie :lol: mimo że nie mam nic do pokazania :evil_lol: Betty, mmm, fajowo, wypoczywajcie :lol: Orpha, piękny wiek dla jamniczka :loveu::loveu: A masz jakieś jego zdjęcia? z chęcią bym go zobaczyła :) Z kg to faktycznie trzeba uważać.
  8. [quote name='Vectra']Anetta , to A560 nie miała Ala ? generalnie z tej serii są fajne te canonki .. za taką cenę .. myślę , że warto Tak będziesz rzucac :diabloti: rzuca się tym genialnie :) i łapy czyste som :evilbat:[/QUOTE] Ni wim :oops: zapytam się jej. Znalazłam taki z drukarką [url]http://www.allegro.pl/item405164566__zestaw_canon_a560_selphy_cp520_w_wa.html[/url] Chyba się opyla, nie? Jeeeeeee :multi: supel :evil_lol:
  9. Niesamowity jest :-D
  10. Jaka fajna Wandzia :lol::lol: Waszka, może tyczke Ci dać? :evil_lol:
  11. Pamiętajcie o wykąpaniu i popudrowaniu Maji :diabloti:
  12. [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_2207060.jpg[/url] :evil_lol: Helooooł
  13. Szkoda go. Ale nie męczy się już :(
  14. Hej! Przyszłam tu z metamorfoz, zobaczyłam tam Niye. Świetne [url]http://img229.imageshack.us/img229/609/niyacudna12nc1.jpg[/url] :loveu: Masz niezłą gromadke :mdleje: :lol: A jeszcze przybędzie jeden chłopaczek :lol: Poczytałam sobie o sąsiadkach :evil_lol: buhahahah gites, dobrze że ja nie mam takich sąsiadów :evil_lol: Lady (jeśli dobrze pamiętam imię :evil_lol:) jest piękna :loveu:
  15. [quote name='malawaszka']buuahahah takie 5 wagoników za rowerem :evil_lol:[/QUOTE] [img]http://emoty.blox.pl/resource/takaemotka.gif[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] Buhahhahaha wyobraziłam to sobie i się poplułam. Rowerek wąskotorowy :roflt::roflt: Ja bym chciała taką przyczepkę :evil_lol: Na treningi bym z nim jeździła znaczy się Masaj w nim :evil_lol::evil_lol::multi: W porównaniu z innym który widziałam w supermarkecie to nie jest drogi :evil_lol:
  16. Śliczny baner :)))))))) I avek. Powiedz mi co z tym sokiem pomarańczowym bo mnie to zaintrygowało :razz:
  17. Diabły, nie zalało was? Podobno jakaś wielka nawałnica u was była? :razz: Wrzucaj wszystko po kolei :lol:
  18. :shake: Nic nie pisze, czekam aż zawitasz do doktorka.
  19. [quote name='rose']Nie wiem co Wy widzicie na tamtym zdjęciu, ale mi to trumny bynajmniej nie przypomina:eviltong: to przecież najzwyklejsza kanapa, jeszcze nawet wzorki widać:eviltong:[/QUOTE] My z rufusową widocznie mamy dużą wyobraźnie :evil_lol: :evil_lol: To przez te kadrowanie tak to wygląda :evil_lol::diabloti: Olek, jak zwykle powaga :evil_lol:
  20. No i super! Dzielny czarnuch :multi: Język jak u mrówkojada :evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/330/f2a1fe9a8f14a23b.jpg[/url]
  21. [quote]co dużo ????[/quote] Dałam rade :cool3: No i świetnie się składa że go masz, znaczy się, tego dupobicza :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Rozkoszne :loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/104298/00000019.jpg[/url]
  22. Hejj. Oooo, to Ty masz jeszcze rybki i to na dodatek nieśmiałe :evil_lol: Właśnie nie widziałam do kogo pisała :lol: Hasanek jak bryka :lol:
  23. No faktycznie troche się różnią te szeleczki :lol:
×
×
  • Create New...