Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Gdzie Ty takie tereny masz? :cool3: :mdleje:
  2. Fajowy kotecek :cool3: Poka go w całości.
  3. Też pomyślałam żółtym :)))))))))) Fajnie wyszedł, oczy bomba!
  4. Haaaaaj, (jak to mówi Tygrysek Kłapouszka) :evil_lol: [quote name='agaciaaa']Gratulacje! Pochwal sie jak będziesz miała jakąś fotkę [url]http://img216.imageshack.us/img216/9945/dscf2782sc0.jpg[/url] pancia, rzuć! :lol:[/QUOTE] Mam, ale wiesz jak wygląda nowo narodzone dziecko... :evil_lol: Same pućki i nic więcej :roll::evil_lol: On się nie patrzył na mnie :evil_lol: Ja robiłam zdjęcie :lol: [quote name='Szarik'] Jak mu idzie frisbowanie? :cool3:[/QUOTE] Raz lepiej raz gorzej :eviltong: [quote name='Mudik']Swietne frizbowe fotki:loveu:, a jak Kajunia? lepiej?[/QUOTE] Bez zmian. Ma lepsze dni i gorsze. [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]szalony uszatek ;) Miźnij Kajutka :loveu:od Ciotki też....cholerka , a może jakaśzmiana leków .....bosh , żeby psiaczki umiały mówić :shake: nie cieszysz się ze zostałaś ciocią :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Te moczopędne dostaje nie od dziś i dobre są. Noooo, szkoda że nie mówią... Przyzwyczaiłam się :evil_lol: Nie to żeby u nas co chwile jakieś dziecki były, nie nie :lol::lol::lol: Po prostu już nie robi to na mnie jakiegoś większego wrażenia. Jak Ala się urodziła, to dość długo nie mogłam się przyzwyczaić. Ja nawet jej nie dotykałam przez pierwszy rok :roll: :evil_lol: :evil_lol::diabloti: Jak zrobiła się bardziej kontaktowa to było już z górki. [quote name='wiq']takie są uroki posiadania starego psa...[/QUOTE] Prawda.... Fajnie że foty się podobają :multi::p W pędzie [img]http://img227.imageshack.us/img227/9146/dscf2798zf0.jpg[/img] Wrotycz pospolity :cool3: [img]http://img227.imageshack.us/img227/3600/dscf2800zk0.jpg[/img] [img]http://img227.imageshack.us/img227/2851/dscf2801zm4.jpg[/img] [img]http://img227.imageshack.us/img227/9026/dscf2802px0.jpg[/img]
  5. Oczko mu troszke łzawi, za dużo biega po trawie :evil_lol::evil_lol:
  6. Wąchanie Pepy?? buhahahahah. Katar przejdzie od razu :diabloti: Waszka. te przyczepki mnie prześladują :lol: Wczoraj na rowerze miną mnie facet z takową i co było w środku? Dwa jamniki i jorczek :evil_lol::evil_lol: Głowy im wystawały i całe uchachane były :lol:
  7. Odludek :evil_lol: [url]http://images34.fotosik.pl/344/4e1f9d2b7af245ee.jpg[/url] Ozzy nas nie lubi że pokazuje nam język? :evil_lol:
  8. Ale historia :crazyeye: Dziewne jest to że Luna nie ucieszyła się na jej widok.
  9. Jak chcesz żeby mała nie urosła to trzymaj ją pod szafą, wiem co mówie :cool1: :evil_lol: Ty masz siostre? :o mysłałam ześ jedynaczka :lol:
  10. [quote]Z chłopaków byli jeszcze Kuba (od dibełkowej), Grzechu (TZ Grażyny), Dawix(syn Grażyny), brat Mady i jeszcze TZ Magdyski... no i to chyba tyle:P[/quote] To nie było tak źle :lol: [quote name='Mysia_']ja miałam koszulke "zlotową" pierwszego dnia :razz::evil_lol:[/QUOTE] Zerwali ją z Ciebie? :evil_lol::evil_lol: Widze że Iza wzięła ze sobą podręczne lustereczko :roflt: [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1050815.jpg[/url] Nawet łódeczki tam mieliście :rolleyes: Super. Co jak co ale z was wszystkich to mi się Zuzia podoba :diabloti: O! :diabloti: Obejrzałam wszystko włącznie ze zdjęciami Grażyny i.........mam niedosyt :evil_lol:
  11. [quote name='ewatr']W Rzeszowie :lol:[/QUOTE] Cóż, bywa :evil_lol::evil_lol: Pasuje jej ten ogród :lol::loveu::loveu:
  12. 4 strony w plery :mdleje: Ale widziałam wszystkie, bo dla takich zdjęć warto poświęcić troche czasu :loveu::loveu::loveu: Sesja z ustawianiem bardzo mi się spodobała :evil_lol: Megi za szybko się uśmiechała :evil_lol: :cool2: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/110999/00000020.jpg[/url]
  13. Cześć Basiu, niepoprawna dogomaniaczko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Czemu Olek jest załamany? [url]http://i33.tinypic.com/2rcr1nc.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  15. [url]http://www.kulturystyka.org.pl/images/a6w2nl.jpg[/url] Oooooo, to ja na aerobiku robie niektóre z tych ćwiczeń, nawet nie wiedziałam że to się tak nazywa :evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='jamnicze']czasami próbuje przerobić się na czapeczkę, ale zdecydowanie wolę szalik :evil_lol:[/QUOTE] Szalik zdecydowanie bardziej poręczny :p Obejrzałam...wsio :mdleje:
  17. Ooo, to to jest bardzo dobry pomysł Bognik :cool1: jestem za!
  18. No dziękuje :lol: Rudzia, a nie załatwiał się w domu? Kaja wymiziana przy okazji wpuszczania jej kropelek do oczu :evil_lol: [img]http://img216.imageshack.us/img216/5492/dscf2778xl2.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/9945/dscf2782sc0.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/2995/dscf2791ii4.jpg[/img] [img]http://img216.imageshack.us/img216/5179/dscf2795bl5.jpg[/img]
  19. Rinuś też będzie chłodzić sobie jajka? :evil_lol:
  20. Agacia, widziałaś to? [url]http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Dwie-13-latki-dotkliwie-pobite-na-ulicy-na-Podlasiu,wid,10250069,wiadomosc.html[/url] :shake: W głowie się nie mieści.
  21. [quote name='Matusz'] [COLOR=Navy][B] nic się nie zmieniło :eviltong: ten drugi obiektyw nosiłem w torbie:lol: nie do końca jestem z niej zadowolony... [/B][/COLOR][/QUOTE] Aha ;) Czemu?
  22. No to nadrobiłam :cool3: Śmieszne zdjęcia ze zlotu :lol:
  23. Owszem, znajome :cool3:
×
×
  • Create New...