Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Aparat ważna rzecz :cool3:
  2. AlKil, mnie też :evil_lol: Z jednego wątku przenosze się w drugi i w końcu nie wiem gdzie jestem :diabloti::evil_lol: Ale za to wiem to o co pytasz, to dla schroniskowych bidul. Jaki róź :lol:
  3. [quote]Kot nie był chętny, ale został złapany i zawleczony na posłanie.[/quote] :megagrin: Boże, kobieta go do wyra zaciągnęła :evil_lol::evil_lol: Wyobraziłam to sobie :lol::lol: Pysia!! W końcu widze Zmoroszelmy :evil_lol::multi::multi::lol::lol::lol: a nie prawie same czarne kule :evil_lol: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/lipiec%202007/2299cz1l70-2.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: genialne
  4. :loveu::loveu: Dawno jej ni ewidziałam.
  5. Ależ tu się słodko zrobiło :evil_lol: Gdzie one się tak upaprały? :p
  6. :multi: Aleee się wyyciągnęła [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz439.jpg[/url] :loveu: Przyznaj się, wzięłaś ją bo do kanapy Ci pasuje [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz130.jpg[/url] :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Śliczniutka :loveu: Te światełko mi się podoba.
  8. To w tagach jest :diabloti: A ja w profilu szukałam :diabloti: :roflt::roflt::roflt: buhaaha no nie mogę. Ależ tu budowlanką jedzie :evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='evl']kiedyś był wywiad w TV o psich toaletach i zaczepili jakąś starszą babkę z jamnikiem, która stwierdziła, że "jej Kubuś nie będzie robił do toalety, bo go żwirek w łapki gniecie!"... :splat:[/QUOTE] :lol: Wiesz, nawet ją rozumiem :roll::lol::siara::evil_lol:
  10. Ewelina, weź się za grrrroźne rasy :diabloti: Będziesz mogła je sprzedawać do walk :diabloti::cool1: O rany :evil_lol::evil_lol: [url]http://img218.imageshack.us/img218/6483/obraz636je3.jpg[/url] Piękne te oszronione krzaczki i drzewa :loveu:
  11. :hand: :multi: Myślę że dogo nigdy nie upadnie :evil_lol:
  12. Szkoda mi Mayki :-( Dobrze że oko się goi. A właścicielce podwójny mandacik się należy :diabloti: Za ten wcześniejszy wybryk. U mnie w domu to nic się nie marnuje, jakieś kubeczki po jogutrach, śmietankach...Wszystko idzie do wylizania :evil_lol::evil_lol: Są szele:multi::loveu:...nadgryzione :evil_lol:
  13. Fajne porównanie :loveu::loveu::loveu: Nie tylko Amber się zmieniła :p :cool3: M&T, mi też się tak wydaje.
  14. Brąz bardzo mu pasuje. Też jestem za brązem :loveu: A obróżka na nim, mniam mniam :evillaug: Ok, w takim razie będzie imię i tel.:lol:
  15. GW pisze o problemie koop. Na forum aż zawrzało :evil_lol: [url=http://wyborcza.pl/1,94898,6213129,Psia_kupe_podrzuc_sasiadowi.html]Psią kupę podrzuć sąsiadowi[/url] Oraz [url=http://wyborcza.pl/1,94898,6216369,Kto_ma_placic_za_sprzatanie_psich_kup_.html]Kto ma płacić za sprzątanie psich kup?[/url] Co do tych psich toalet to....hmmm :roll: Jak wytłumaczyć psu że akurat tu i teraz ma zrobić koo? Dla mnie psie toalety to wywalanie kasy w błoto... Fajniutkie i ładniutkie te pojemniczki :loveu:
  16. Co piszecie/grawerujecie na ID? Bo się zastanawiam co wpisać...:roll::eviltong: Mam rubryczki z imieniem psa, adres, imię właściciela, tel, tatoo :crazyeye::mdleje:
  17. :crazyeye: Taaaa?!! Super wiadomość :multi::multi::loveu: A gdzie ten domek? :p
  18. [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/styczen%202009/PICT8378copy640.jpg[/url] Aleee :crazyeye: Rewela oko :loveu:
  19. Przyłączam się do życzeń :loveu: :BIG: :new-bday::tort:
  20. Ma domek :multi::multi: Super :loveu:
  21. Dobrze że nie jestem osamotniona w tym temacie :roll: Laptopy?!! :mdleje: :shake: Agaciaaa, ojjj no :evil_lol: Nie umiem Ci odpowiedzieć obiektywnie :eviltong: A co do butelek... Wczoraj o mały włos bym dostała w głowe dnem z rozbitej butelki :roll: Strach chodzić do Tarasów :razz: Na szczęście dwa kawałki spadły z 1,5 m odemnie :roll: Później dopiero sobie pomyślałam że mogłam o tym powiedzieć ochroniarzowi :wallbash:
  22. Co odpowiedziałaś sędziemu? :evil_lol: Czy Mania to ma coś przy łoczkach? :oops:
  23. [quote]One są tak samo normalne jak ja[/quote] :evil_lol: czyli wszystko zostało w rodzinie. Hhahah, Karol to chyba harem zakłada :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...