Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. O rany, jak to się stało że ona jest taka duża? :cool1::evil_lol: [url]http://images46.fotosik.pl/68/b296b4e80f3fe788.jpg[/url] [img]http://images41.fotosik.pl/65/bee0cfee3f508b25.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images49.fotosik.pl/68/04dea59ea5e69770.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/68/6a73810f6950ca71.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/64/85a43ecd71d56f1d.jpg[/img]
  2. [img]http://images48.fotosik.pl/68/4693955b9dcd8a93.jpg[/img] Od doopy strony :evil_lol: [img]http://images50.fotosik.pl/68/cbc647204362379e.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/68/e91da9f6e9d341b3.jpg[/img] Pusto, nikogo, ani jednej żywej duszy :crazyeye: :multi: Po prostu bajka :loveu::loveu: [img]http://images35.fotosik.pl/65/e85ab5c406501185.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/64/a9bf55c33aa34c41.jpg[/img]
  3. Aleee pogoda dziś była :crazyeye: :loveu::loveu::loveu: Wszystko uwiecznione :cool3: Dzięki wszystki za odkurzanie blożka :loveu: [quote]Noo to gratulacje Ja już sobie odpuściłam, wygrałam tam książkę jakieś... hmmm 2 lata temu? Mniej więcej. I nigdy jej nie dostałam Wprawdzie mieli wtedy jakiś przestój, ale napisali na maila, żeby czekać cierpliwie, bo nagrody dojdą do wszystkich. Taaaa jakoś strasznie długo już idą[/quote] Oooo, no to mi minka troszke zrzedła :shake: Mam nadzieję że dostanę książeczkę. A klikasz tam jeszcze? Czy już postawiłaś im krzyżyk na drogę? Narzekałaś że jesienne, dziś zrobiiłam zimowe :multi: Jeah! [quote]gdzieś Ty mu tą piłke rzucała?[/quote] On sam tam wparował :eviltong: Z tym ruchem to sobie troszkę pomogłam :eviltong: :evil_lol: Bianka, ni ma juz jesieni :lol::lol: Fajnie że fryz się podoba :evil_lol: Dziś pojechaliśmy w miejsce gdzie jeszcze nie byliśmy ani razu :cool3::cool3: Nowe okolice, nowe ścieżki do zwiedzania :cool3: I tak wszystkich nie odkryliśmy. [img]http://images37.fotosik.pl/64/250e638b96f104fa.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/65/599840da920fb5c8.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/68/1893872521cef7e0.jpg[/img] To było świetne! :crazyeye: [img]http://images35.fotosik.pl/65/953b4ddefec72333.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/65/3550628e44a92502.jpg[/img]
  4. :crazyeye: :mdleje: Debe :modla: A zimowe to gdzie? :cool1:
  5. :( Przysyłam dla Was duuużo pozytywnych fluidów :calus:
  6. Pysia, chyba nam teraz nie powiesz że aura nie sprzyja fotkom? :p:cool3:
  7. :( Furr, nie choruj nam :roll::-( Foty są ok. A pierwsze wymiata :evil_lol:
  8. :( Współczuje Ci z powodu odejścia dziadka. Przykra wiadomość :-(:-( Na pierwszym filmiku Luna chciała zrównać z ziemią Papunie :-(:diabloti: Pochwalisz się na nam płyteczkami, prawda? :grins:
  9. :loveu::loveu::loveu::loveu: do zacałowania :loveu:
  10. Wiosne masz wooow :multi: Mam nadzieję że Sabinka wyzdrowieje :kciuki: MOcno trzymam!
  11. [url]http://i573.photobucket.com/albums/ss171/Punia1/PSice/Tora/DSCF1509.jpg[/url] To się nadaje na ostrzegawczą tabliczkę na bramę :evil_lol:
  12. Co ona tak ten język wystawia, he? :evil_lol:
  13. Ale orginał :loveu: Cudy jest :crazyeye: A jak w skrócie a niego wołasz ?
  14. 13 ausików?! Wow, niezłe stadko :razz: Chłopaki nic a nic sobie ze śniegu nie robiły :lol::lol:
  15. Kogo ja widzę, kumpla Sary :multi::loveu:
  16. :crazyeye: Ojej. Co się dzieje z Sabinką?:-(
  17. Mówisz że respekt poczuła...? :evil_lol: To faktycznie duuuuuże zaspy macie :cool3: :loveu::loveu:
  18. Łeeee, ja też tak chce na saneczkach pomykać :placz: :loveu: Co za wzrok [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00459.jpg[/url] :evil_lol: [quote]ekne sloneczko dzisiaj u nas swieci, dodatkowo snieg, las, malutki mrozek- SUPER POGODA!!!![/quote] U mnie było to samo :loveu::loveu:
  19. :multi: Hejo. Aaaa, ile śniegu i Ozzulec jaki zadowolony [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/218624/00000087.JPG[/url] :loveu: Szczygiełki śliczne, chyba jeszcze nie widziałam na żywo :oops:
  20. :iloveyou::iloveyou: Swietne foty :multi: :evil_lol: :turn-l: [url]http://img54.imageshack.us/img54/5925/obraz1275il3.jpg[/url] A Buck wciąga Kropka nosem :turn-l: Ależ mu się kulki porobiły. "Mamooooo, czemu mnie do niego przyczepiłaś..." [url]http://img17.imageshack.us/img17/1849/obraz1320tv4.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Właśnie, czemu? :cool3:
  21. :crazyeye: Ładne kwiatki. :shake: Ciekawe kogo to wysterylizowali? :diabloti: Może kierowniczkę? :diabloti: Brak słów. [SIZE="1"]Czemu nie uśpili wszystkich?:oops:[/SIZE]
  22. Masz uniweralnego sucza Agaciaaa :lol: Najpier jest gremlinkiem Gizmo :loveu::loveu::loveu: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz099-1.jpg[/url] a potem basenji :evil_lol: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz101.jpg[/url] Tak mi się skojarzyło :evil_lol:
  23. anetta

    czarno-ruda galeria

    Apropo wyprowadzania :evil_lol: [url=http://www.youtube.com/watch?v=jK3EdrAVaS4]YouTube - DAKOTA Z WERWĄ[/url] Świetny film :razz: Fajowe :razz: [url]http://img27.imageshack.us/img27/5293/saresispacer070209078bi1.jpg[/url]
×
×
  • Create New...