Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Krystynka jest śliczna :loveu::loveu: Ale jazda z tymi zdjęciami z psy.pl :crazyeye: Weszłam tam teraz zobaczyć i znalazłam szczenie mojej znajomej :crazyeye::angryy: Lisica fajniutko wygląda z koziołkiem.
  2. Szalejecie :klacz: Brawo dla Sajdi! Wdizłam nową obróżkę :crazyeye: Aleee :lol::lol: W połączeniu z namordnikiem tworzą niezły komplecik :evil_lol:
  3. Gratuluję :loveu: Stefką jestem zauroczona :loveu:
  4. anetta

    czarno-ruda galeria

    Wiq, te [url]http://img19.imageshack.us/img19/6601/s140409034.jpg[/url] i te [url]http://img218.imageshack.us/img218/506/s140409035.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ło rany jakie maluchy, dajcie im więcej miejsca :lol: To Olek ma też szczurki? Co się Bystrej stało? :evil_lol:
  5. A gdzie byłyście na tym obozie? :))))))) Fajny wyjazd! Hhaahaah, ostatnie zdjęcie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Hej, hej. Tunezja to się skończyła? :cool3: Fajny spacerek!
  7. anetta

    bzik

    Jak Ci poszło na maturze? Ładna historia z Bzikiem...jakbym Masaja widziała w akcji :mad: Wszystcy zachwalali podpis a tu guucioooo :eviltong: A ja chciałam zobaczyć.
  8. Przyszłam z przypominajką :evil_lol::evil_lol: Ładnie obcięłaś sobie rączkę :evil_lol:
  9. :-( Może ma przesilenie wiosenne? :evil_lol:
  10. Kojot, nic nie powiem. :mdleje::mdleje: :loveu:
  11. :hand: Obejrzałam tęczę, coś pięknego :loveu: I szkoleniowaca widziałam :lol: Super sobie radzi :razz:
  12. Modelina :loveu::loveu::loveu:
  13. Trochę mi się zakoci blożek :loveu: Są to zwierzaki mojej znajomej u której byłam w zeszły tydzień na grillowaniu :evil_lol: Znajomej nie widziałam ładnych parę lat a ona zdążyła się dokocić i zapsić :evil_lol::evil_lol: oraz zaTeZecić :evil_lol::evil_lol: W czerwcu bierze ślub :) W rolach głównych :p Wampir. Tego będzie najwięcej bo jest bardziej towarzyski ;) [img]http://img39.imageshack.us/img39/8435/dscf5060.jpg[/img] Demon. [img]http://img38.imageshack.us/img38/1457/dscf5093.jpg[/img] Są to bracia :loveu: Wg. mnie są przepiękni, zwłaszcza Wampirek, dymne cudo :loveu::loveu: Oraz psica Strzyga. [img]http://img38.imageshack.us/img38/912/dscf5063.jpg[/img] Sucz ma szczęście. Wielkie szczęście. Miała zostać utopiona z reszą sióstr z miotu, ale chłop się pomylił i myślał że jest psem i tak się uchowała :loveu: C.D.N :evil_lol:
  14. Mati, no zobaczy się, bo jak już u Cię pisałam 20go wesele, następnego dnia odsypianie, a może poprawiny :evil_lol: a potem zaczyna się następny tydzień...:roll: Chyba że sobie wolne zrobię w pon. :evil_lol: Deer, :shake: Nie to że się nie może ułożyć :shake: Ona tak chodzi w kółko :roll::shake: Potrafi tak bardzo długo, aż w końcu jest tak zmęczona że pada z nóg i leży na podłodze...Albo co gorsza zaplącze się przy jakimś meblu i potrafi wyć :roll: Czego nigdy nie robiła w swoim życiu...Kiedyś wlazła pod mały stolik (kawałek widać go na filmie, czarna noga) i nie mogła wyjść, całe szczęście byliśmy w domu. Dla zdrowego psa jest to ułamek sekundy podnieść łapę i wyjść spod stolika a ona tam siedzi i piszczy lub wyje...bo nie potrafi wyjść... Dlatego musielimy ją zabrać jak jechaliśmy na Wielkanoc do dziadków. Strach ją zostawiać samą w chałupie :roll: Mam jeszcze jeden film ale nie mogę go wgrać. Jutro spróbuję. Agaciaa, robią się :evil_lol:
  15. :mdleje::mdleje: Ale puchacz:loveu: Piękna dziewczynka. Nie chcę nawet myśleć co by z nią było u tego &^%^%:angryy: Hania :loveu::loveu:
  16. No to nadrobiłam :lol: [quote]anetta, na dysku mam[/quote] :mad: A powinien być tam gdzie jego miejscem, czyli w podpisie :mad: Wyżełki słodziutkie :loveu: Przez te długie włoski zupełnie inaczej wyglądasz ;) Tobiaszek zajęty swoimi sprawami :loveu: 20 to ja nie będę mogła :shake: Wesele mam :evil_lol: Nie swoje :eviltong:
  17. :multi::multi: ale zasuwa.
  18. :loveu::loveu: slycne grupowe:loveu:
  19. :hmmmm: :evil_lol::evil_lol: to się nie dogadałyśmy :roflt: Bo to: "Jak szybko obrasta roślinkami" pisałam o akwarium :lol::lol: Kto śmiał włamywać się wam na działkę :mad::mad: W ten weekend były zawody na Legii, byłaś? :cool3:
  20. Poka, poka!! :multi::evil_lol:
  21. :shake: Niech moc będzie z Tobą :evil_lol:
  22. :( Przykro mi z powodu dziadka...
  23. Jak tu sielankowo :loveu: [SIZE="1"]Co te foty takie małe?[/SIZE]:diabloti::evil_lol:
  24. :-(:-( :glaszcze: U nas nie lepiej, wystarczy zobaczyć film. Mmmmmmm, super, super:loveu: Bardzo mi się podoba. [url]http://img7.imageshack.us/img7/8656/kwiatyaxz.jpg[/url]
×
×
  • Create New...