Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :loveu::loveu::loveu::loveu: Nic więcej nie powiem.
  2. Ale wieści :multi::multi: Gratuluję. 100 lat dla Negra :loveu: Zdrówko :drink1: O rany, ale z niego było dziecię :crazyeye: :loveu::loveu: Pierwszy raz widzę te zdjęcie :loveu::loveu: [SIZE="1"]Zastanawiam się dlaczego do tej pory byłam święcie przekonana że Negro jest adoptowany ze schronu :niewiem: :hmmmm:[/SIZE]
  3. Tobi w podpisie :multi: :loveu: Hura! A gdzie on poleciał? I to na 2 tyg? :razz:
  4. [quote]A ty Aneta gdzie jedziesz na ten ślub czyżby do Grubbej Ryby ona ma też 20 tego[/quote] Nie :shake: Ja jadę gdzieś między Wawą a Mińskiem Maz. :eviltong: Brawo dla drużyny :klacz: Mimo tych detek :evil_lol:
  5. :crazyeye: znowu wybyłaś gdzieś indziej? Matko :evil_lol::evil_lol: Ale jazdy masz. Całkiem sympatycznie :diabloti: :evil_lol: Plac zabaw [url]http://i40.tinypic.com/2cmq1w4.jpg[/url] hhahahah
  6. [B]:loveu: Ślicznie wszystkim dziękujemy za życzonka :loveu: [/B] Aaaa, jaki jamnikowy tort! Rewela :D Na pewno taki sam słodki jak Kajunia :lol: Sugar :evil_lol::evil_lol: Zrobiłaś mi niezły ubaw :lol::lol: Super, super. Cieszę się tym bardziej bo okazało się że nie mogę zainstalować sobie tego programu na kompie :shake: Dzięki wielkie :modla: Hhahaha, pasują im te głosy :evil_lol: :loveu: Mam gadające psy :multi: [quote]O mamo! Kaja jest młodsza ode mnie tylko o 3 lata! Jak się urodziła to ja byłam słodkim 3-letnim bachorkiem[/quote] :lol::evil_lol::lol: Wydawało mi się że mamy czerwiec, ale patrząc za okno przez cały dzień widzę listopad? :razz::angryy::mad: Heeee? Jak to tak?! :silly: Pogoda popsuła mi plany :mad: [SIZE="1"]Chcecie wyruszyć ze mną na wycieczkę rowerową wzdłuż Wisły?:evil_lol: Innych fot brak :eviltong:[/SIZE]
  7. :-(:shake: Kurcze...:glaszcze: Mutu bowski :loveu: Masz foty z Mazur? :cool3:
  8. Wektorku, a co ci? :evil_lol::evil_lol: Tęcza:loveu: Powtarzam się, ale Twoje okolice są cudowne :loveu::loveu:
  9. :crazyeye: 100 lat dla Marysi. :tort: Kiedy to minęło? :roll::roll::roll: Hhahahahaha, ten program jest debeściarski :evil_lol::evil_lol::roflt: Ściągne se i zobacze :evil_lol::evil_lol: Gdzie wybywasz aż na tydzień?
  10. Wszystkiego NAJ :loveu: :BIG: Tort wygląda smakowice :lol: Fajnie tak polatać jak ten facet, podoba mi się ten sport :multi:
  11. :bday: Wszystkiego najlepszego Amber, dużo leśnych spacerków, głaskanka, zdrówka :new-bday: :BIG: [img]http://www.zooplus.pl/bilder/oryginalna/ko/z/szynk/parmesk/1/400/2633_ebi_parmaschinkenknoch_1.jpg[/img] Super :evil_lol: [url]http://img31.imageshack.us/img31/7425/sh102259.jpg[/url]
  12. Piękny portrecik Muminka :loveu: Więcej, więcej:multi:Aza też była?
  13. :crazyeye: Fifka jaki lew i pies :megagrin: Ale boski ten CTR, takiego jeszcze nie widut :crazyeye:
  14. Chcemy :cool1: Wszystko chcemy :evil_lol: Był mój ulubieniec Buck :loveu:
  15. [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz003-4.jpg[/url] A Sara podgląda :turn-l: :evil_lol::evil_lol: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz154-4.jpg[/url] [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz123-5.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  16. Planujesz drugiego aussie?:cool3:
  17. Ależ mnie tu dawno ni ebyło :crazyeye: A czemuż ona tak pysuje? :evil_lol:
  18. Wszystkiego najlepszego z okazji 2 rocznicy bycia razem :lol::loveu::loveu::loveu: W końcu po długim remoncie widze Biankę :loveu::loveu: Fajniutkie te miejsce macie.
  19. :evil_lol::evil_lol: No proszę, wystarczy pomachać ogonkiem :evil_lol: i już euforia :evil_lol::evil_lol: Truskaweczki mnia, mniam. Piękny boksiu [url]http://global.images8.fotosik.pl/42/b0e099b028615ef4.jpg[/url] :loveu:
  20. :crazyeye: Genialne:crazyeye: Żywe broszki :crazyeye: Matko...aż mnie ciary przeszły :nerwy::eek2: Nienormalni :cool1:
  21. Fantastyczne [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC08691.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Seria z nad wody również :cool3: Bawcie się dobrze!
  22. Hhahahaa :roflt: Oczy Bucka prawie jak u kameleona :evil_lol: Tina, czy Panda jest z PwP? :hmmmm: Fota rewela :lol::lol::lol::evil_lol: [img]http://img189.imageshack.us/img189/8506/dscf0580z.jpg[/img] Coś w stylu Bucka :lol: [img]http://img189.imageshack.us/img189/2715/dscf4974.jpg[/img]
  23. Cudne maleńswo :loveu: Trudno będzie znaleźć DT bez psów :shake: Trzymam za domek, bo widzę że coś może się wykluć :cool3: :kciuki:
  24. Ten piesek w linka :-( Niech ten %$^^@ zginie w piekle! :angryy: Niesamowite foty. Widać po tych psach że uwielbiają to robić:multi:
×
×
  • Create New...