-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
:loveu::loveu::loveu::loveu: Nic więcej nie powiem.
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Ale wieści :multi::multi: Gratuluję. 100 lat dla Negra :loveu: Zdrówko :drink1: O rany, ale z niego było dziecię :crazyeye: :loveu::loveu: Pierwszy raz widzę te zdjęcie :loveu::loveu: [SIZE="1"]Zastanawiam się dlaczego do tej pory byłam święcie przekonana że Negro jest adoptowany ze schronu :niewiem: :hmmmm:[/SIZE] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Tobi w podpisie :multi: :loveu: Hura! A gdzie on poleciał? I to na 2 tyg? :razz: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote]A ty Aneta gdzie jedziesz na ten ślub czyżby do Grubbej Ryby ona ma też 20 tego[/quote] Nie :shake: Ja jadę gdzieś między Wawą a Mińskiem Maz. :eviltong: Brawo dla drużyny :klacz: Mimo tych detek :evil_lol: -
[B]:loveu: Ślicznie wszystkim dziękujemy za życzonka :loveu: [/B] Aaaa, jaki jamnikowy tort! Rewela :D Na pewno taki sam słodki jak Kajunia :lol: Sugar :evil_lol::evil_lol: Zrobiłaś mi niezły ubaw :lol::lol: Super, super. Cieszę się tym bardziej bo okazało się że nie mogę zainstalować sobie tego programu na kompie :shake: Dzięki wielkie :modla: Hhahaha, pasują im te głosy :evil_lol: :loveu: Mam gadające psy :multi: [quote]O mamo! Kaja jest młodsza ode mnie tylko o 3 lata! Jak się urodziła to ja byłam słodkim 3-letnim bachorkiem[/quote] :lol::evil_lol::lol: Wydawało mi się że mamy czerwiec, ale patrząc za okno przez cały dzień widzę listopad? :razz::angryy::mad: Heeee? Jak to tak?! :silly: Pogoda popsuła mi plany :mad: [SIZE="1"]Chcecie wyruszyć ze mną na wycieczkę rowerową wzdłuż Wisły?:evil_lol: Innych fot brak :eviltong:[/SIZE]
-
:-(:shake: Kurcze...:glaszcze: Mutu bowski :loveu: Masz foty z Mazur? :cool3:
-
Wektorku, a co ci? :evil_lol::evil_lol: Tęcza:loveu: Powtarzam się, ale Twoje okolice są cudowne :loveu::loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:crazyeye: 100 lat dla Marysi. :tort: Kiedy to minęło? :roll::roll::roll: Hhahahahaha, ten program jest debeściarski :evil_lol::evil_lol::roflt: Ściągne se i zobacze :evil_lol::evil_lol: Gdzie wybywasz aż na tydzień? -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
A co tak mało? -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Wszystkiego NAJ :loveu: :BIG: Tort wygląda smakowice :lol: Fajnie tak polatać jak ten facet, podoba mi się ten sport :multi: -
:bday: Wszystkiego najlepszego Amber, dużo leśnych spacerków, głaskanka, zdrówka :new-bday: :BIG: [img]http://www.zooplus.pl/bilder/oryginalna/ko/z/szynk/parmesk/1/400/2633_ebi_parmaschinkenknoch_1.jpg[/img] Super :evil_lol: [url]http://img31.imageshack.us/img31/7425/sh102259.jpg[/url]
-
Piękny portrecik Muminka :loveu: Więcej, więcej:multi:Aza też była?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:crazyeye: Fifka jaki lew i pies :megagrin: Ale boski ten CTR, takiego jeszcze nie widut :crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Chcemy :cool1: Wszystko chcemy :evil_lol: Był mój ulubieniec Buck :loveu: -
[url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz003-4.jpg[/url] A Sara podgląda :turn-l: :evil_lol::evil_lol: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz154-4.jpg[/url] [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz123-5.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
Planujesz drugiego aussie?:cool3:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ależ mnie tu dawno ni ebyło :crazyeye: A czemuż ona tak pysuje? :evil_lol: -
Wszystkiego najlepszego z okazji 2 rocznicy bycia razem :lol::loveu::loveu::loveu: W końcu po długim remoncie widze Biankę :loveu::loveu: Fajniutkie te miejsce macie.
-
:evil_lol::evil_lol: No proszę, wystarczy pomachać ogonkiem :evil_lol: i już euforia :evil_lol::evil_lol: Truskaweczki mnia, mniam. Piękny boksiu [url]http://global.images8.fotosik.pl/42/b0e099b028615ef4.jpg[/url] :loveu:
- 78403 replies
-
:crazyeye: Genialne:crazyeye: Żywe broszki :crazyeye: Matko...aż mnie ciary przeszły :nerwy::eek2: Nienormalni :cool1:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Fantastyczne [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC08691.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Seria z nad wody również :cool3: Bawcie się dobrze! -
Hhahahaa :roflt: Oczy Bucka prawie jak u kameleona :evil_lol: Tina, czy Panda jest z PwP? :hmmmm: Fota rewela :lol::lol::lol::evil_lol: [img]http://img189.imageshack.us/img189/8506/dscf0580z.jpg[/img] Coś w stylu Bucka :lol: [img]http://img189.imageshack.us/img189/2715/dscf4974.jpg[/img]
-
Samba - jamnikowaty szczeniak już w nowym domu!
anetta replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Cudne maleńswo :loveu: Trudno będzie znaleźć DT bez psów :shake: Trzymam za domek, bo widzę że coś może się wykluć :cool3: :kciuki: -
Ten piesek w linka :-( Niech ten %$^^@ zginie w piekle! :angryy: Niesamowite foty. Widać po tych psach że uwielbiają to robić:multi:
- 78403 replies