Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Łaaa :multi: Brawo, brawo :klacz:
  2. O_o, ciekawe co jej się stało :razz: Poka butki :evil_lol: A kotek to w końcu gdzie ma iść? :cool3:
  3. Już się nie mogę doczekać. :multi:
  4. A to spoko. Nie chodziło mi o niebezpieczeństwo. Jestem wyczulona na otwarte okno podczas jazdy gdy w środku siedzi pies i wystawia łepetynkę ;) Kiedyś, kiedyś Kaja tak jechała i miała ostre zapalenie ucha :shake: I od tamtej pory tak mi zostało że zwracam uwagę na ten szczegół :evil_lol:
  5. Jaka czekolada :mdleje::mdleje: Gdzie takie można kupić? :crazyeye: :evil_lol: "Absolutnie" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ta kawka to młoda nie? Co zrobiłaś że nie uciekła? :evil_lol: i siedzi Ci na dłoni? :crazyeye:
  6. [quote]Był pyszny[/quote] :placz: :lol: Rinuś, gdzie masz swoją geleeryyję ?? Znikłaś mi gdzieś w Blożkach :shake:
  7. Hhahahaha "Ale że co, że źle?" [url]http://img37.imageshack.us/img37/1216/sdc12568.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Lolek nurek :evil_lol:
  8. Niestety nie :( Urywki [url=http://www.tvnwarszawa.pl/5994,magazyn.html]Konkurs Doktora �apy! - Magazyn - TVN Warszawa[/url] Nawet podoba mi się ten program :p
  9. :roflt::roflt::roflt: Orginalne aporty, nie ma co :evil_lol: Ale mina! [url]http://images43.fotosik.pl/134/8c6a499ad19521cb.jpg[/url]
  10. Super spacerek :loveu: Szaleństwo! Czy one mają otwarte okno podczas jazdy?
  11. O jezu...wariatki :evil_lol::evil_lol: Hhahhaa. Jak dobrze że Ozzy tego nie widzi co piszecie o jego pisankach :diabloti: Helo!
  12. Neeeeeeeeeeeeee :placz::placz: Właśnie wracam od Erii a tu taka wiadomość :-(:-( Straszne... Żaba :glaszcze: Przykro mi... Dla Mikiego [']
  13. Jezu... Tak bardzo mi przykro....:-(:-( Tak szybko to się potoczyło....Trzymaj się Eria. Kreonku [']
  14. :D Niesamowite są te wariaty :loveu: Sernik wygląda bosko [img]http://emoty.blox.pl/resource/slini_sie.gif[/img] A jak smakował?
  15. anetta

    Furminator

    Uwaga :evil_lol: Furminatory są w Karusku. Kto chciał kupować to niech kupuje, póki są :evil_lol::evil_lol:
  16. Rany, Lilunia, jaka jesteś sliczna :loveu::loveu::loveu: I jak brykasz! :crazyeye: Ja tam whippa w niej nie widzę :cool1: :eviltong: Terrier i tylko terrier. O!
  17. Ok, dzięki dziewczyny ;)
  18. [quote]Biedna Kajka ... żal mi jej[/quote] :( No niestety....starość.... Co do ciasteczek...to spróbuj :lol::lol: Tylko wiesz, to musi być tak od niechcenia :evil_lol: Dzięki za gratulacje dziewczyny :lol::lol::lol: Zegarek wygląda tak [url=http://www.zegarki.com.pl/es1742-fossil-p-10000.html]ES1742 FOSSIL[/url] Co do kota to Wampirek jest wspaniały, takiego kota z takim charakterem to mogę mieć :evil_lol: Po prostu z tym maluchem można zrobić wszystko, nie ugryzie, nie podrapie :crazyeye::loveu::loveu: Miziasty że hej. Udało się wgrać drugi film z Kają :) [url=http://w905.wrzuta.pl/film/8B7QCgcI7Bf/dscf4798]Wrzuta.pl - DSCF4798[/url] Uszaty pojechał się działkować więc pojechałam sobie po dwutygodniowej przerwie na rowerek :multi: Tak lajtowo, 30 km :evil_lol::evil_lol: Nie wzięłam aparatu...a szkoda bo boćka widziałam :evil_lol: I chyba tego rudasa co chiał kiedyś ze mną wracać do domu na rowerku :evil_lol: Foty z wczorajszego wieczornego spacerku. Żeby nie było że nie ma Uszatego :diabloti: Było cholernie zimno, wróciłam z zamarzniętymi dłońmi :crazyeye: :evil_lol: [img]http://img32.imageshack.us/img32/9499/dscf5115.jpg[/img] [img]http://img190.imageshack.us/img190/8481/dscf5117.jpg[/img] [img]http://img29.imageshack.us/img29/2579/dscf5118.jpg[/img] [img]http://img30.imageshack.us/img30/5813/dscf5119.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://img37.imageshack.us/img37/43/dscf5122.jpg[/img] Chciałam zaznaczyć że on tu jest po paru sesjach coatfurminatorowania :cool3: Wspaniałe jest te urządzenie. Lecę na :painting:
  19. Fajne, fajne. To jest jeden pokój połączony w kuchnią? dobrze widzę? :)
  20. Ok :multi: Już się nie mogę doczekać :p No i super! Ja też dumnie paraduję do pracy w krótkim i długim :loveu: Gratuluję ciociu :cool3::cool3:
  21. Wzruszające :( Kiedys już widziałam ten film i nie mogłam uwierzyć w to co widzę.... Będą foty z grillowania? :p
  22. Hhahaha ometkowana Sara, nooo nieeee :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote]Nie potłukłaś sie jak spadałaś z tego krzesła?[/quote] Żyję :sweetCyb:
  23. Hhahaha Fifka jaka dumna chodzi :lol::lol: Ja dziś też widziałam boćka ;) [quote]i niech mi ktoś powie, ze suki na starość ju ż nie mają cieczki[/quote] A kto tak mówił? 17 lat?! wow :loveu::multi: Dobrze wygląda.
×
×
  • Create New...