Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Hiro jest debeściarski :loveu::loveu: A co on tak na golasa lata? :lol:
  2. Wydawało mi się że posokowce Hanowerskie mają pręgi :cool3: Ten ostatni to Galgo, chart hiszpański. Co to za szele ma Saidi?
  3. [url]http://images43.fotosik.pl/140/42502f5cb6c77dbbmed.jpg[/url] :crazyeye: Nieźle :evil_lol::evil_lol: Piękna husta :loveu::loveu:
  4. [img]http://img269.imageshack.us/img269/3364/dscf0191.jpg[/img] Koniec :p Przez Kępę Potocką a potem już ścieżką rowerową do domu. Waszka, pamiętasz? Byłaś tu na procentach :evil_lol: [img]http://img25.imageshack.us/img25/3868/dscf0195l.jpg[/img] [img]http://img23.imageshack.us/img23/3529/dscf0198lpu.jpg[/img] Znalazłam faną fotę z lotu ptaka :cool3: [url]http://img35.imageshack.us/img35/7392/cessna02copy.jpg[/url] Od prawej: Śląsko-Dąbrowski, Świętokrzyski, Średnicowy i Poniatowskiego. Podsumowując, zrobiłam 42 km i prawie 3 godzin mi to zajęło :evil_lol::evil_lol:
  5. Po drodze zajrzałam sobie do stajni. Wtrafiłam na jazdy :multi: [img]http://img34.imageshack.us/img34/7247/dscf0181c.jpg[/img] [img]http://img32.imageshack.us/img32/2404/dscf0182c.jpg[/img] [img]http://img190.imageshack.us/img190/3044/dscf0185j.jpg[/img] [img]http://img188.imageshack.us/img188/3300/dscf0188u.jpg[/img] [img]http://img195.imageshack.us/img195/8831/dscf0190.jpg[/img]
  6. [img]http://img195.imageshack.us/img195/2730/dscf0166x.jpg[/img] :cool3: [img]http://img269.imageshack.us/img269/6351/dscf0168.jpg[/img] Zjeżdżamy na Bulwary i rzut okiem na minione mosty [img]http://img188.imageshack.us/img188/1751/dscf0169c.jpg[/img] [img]http://img195.imageshack.us/img195/1396/dscf0171.jpg[/img] Fontanna przy Cytadeli [img]http://img188.imageshack.us/img188/9813/dscf0174z.jpg[/img]
  7. Wasiu, dziękujemy :multi: [img]http://img188.imageshack.us/img188/6094/dscf0159m.jpg[/img] [img]http://img34.imageshack.us/img34/4446/dscf0160m.jpg[/img] Buduje się Centrum Nauki Kopernik. [img]http://img32.imageshack.us/img32/6985/dscf0161n.jpg[/img] [img]http://img190.imageshack.us/img190/227/dscf0163k.jpg[/img] Pod nami jest tunel dla samochodów który do niczego nie jest potrzebny :evil_lol::evil_lol: Buraki :evil_lol: Wybudowali ulice pod ziemią którą równie dobrze mogli zrobić na powierzchni :evil_lol: [img] http://img188.imageshack.us/img188/9382/dscf0165jll.jpg[/img]
  8. [img]http://img190.imageshack.us/img190/3632/dscf0147r.jpg[/img] [img]http://img188.imageshack.us/img188/2320/dscf0149x.jpg[/img] Ścieżką rowerową dojeżdżamy do Świętokrzystkiego. [img]http://img269.imageshack.us/img269/981/dscf0153l.jpg[/img] I jedziemy na lewą stronkę [img]http://img188.imageshack.us/img188/6888/dscf0154t.jpg[/img] [img]http://img195.imageshack.us/img195/8402/dscf0158.jpg[/img]
  9. Jadymy dalej Wałem, kolejne kompleksy basenów....Miałam wrażenie że jestem w Czarnobulu :diabloti: Pozarastane, farba odchodzi...Syf. [img]http://img195.imageshack.us/img195/4625/dscf0139f.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/512/dscf0140e.jpg[/img] [img]http://img189.imageshack.us/img189/9360/dscf0141woq.jpg[/img] [img]http://img352.imageshack.us/img352/9334/dscf0142.jpg[/img] Poniatowski z drugiej strony. [img]http://img32.imageshack.us/img32/5879/dscf0144ylp.jpg[/img]
  10. anetta

    czarno-ruda galeria

    [quote name='wiq'][B]anetta, [/B]nogi jak nogi, ale jajca to oni mają dopiero wielkie :mdleje: :evil_lol::evil_lol: wszyscy moi znajomi sie z nich smieja:placz: dobrze, ze po 22 pisze takie rzeczy..:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Hhahahaha, dlatego ja zazwyczaj miałam chomiki płci samiczej :evil_lol: Samce chomików też mają wielkie :crazyeye: :evil_lol: Co tam Bystrej się dzieje? :( Widzę że Monia ma w tym samym dniu ur. co Kaja :multi:
  11. Pondaczas ładowania aku wjechała ekipa z programu TVN Warszawa-Błyskawiczny Program Historyczny :lol: [img]http://img188.imageshack.us/img188/1427/dscf0125lrk.jpg[/img] Na spacerek szntucerek przyszedł [img]http://img241.imageshack.us/img241/9733/dscf0128m.jpg[/img] [img]http://img188.imageshack.us/img188/1913/dscf0130p.jpg[/img] [img]http://img188.imageshack.us/img188/9215/dscf0131c.jpg[/img] [img]http://img197.imageshack.us/img197/6089/dscf0136.jpg[/img]
  12. [img]http://img197.imageshack.us/img197/2631/dscf0112x.jpg[/img] [img]http://img195.imageshack.us/img195/6679/dscf0114r.jpg[/img] Z mostu chyba nie ma zejścia z prawej strony na lewą :lol: więc musiałam iśc pod mostem :lol: [img]http://img257.imageshack.us/img257/7007/dscf0118w.jpg[/img] Baseny przy Wale Miedzeszyńskim. Takie baseny się marnują :placz::placz: [img]http://img189.imageshack.us/img189/1104/dscf0120v.jpg[/img] Wjechałam na plażę w celu naładowania akumulatorków :evil_lol: [img]http://img352.imageshack.us/img352/6035/dscf0123.jpg[/img]
  13. W dali Centrum :cool3: [img]http://img352.imageshack.us/img352/8449/dscf0107.jpg[/img] [img]http://img188.imageshack.us/img188/4594/dscf0108qty.jpg[/img] Zamiast lewym brzegiem jadymy Siekierkowskim na drugą stronę rzeki. [img]http://img241.imageshack.us/img241/762/dscf0109.jpg[/img] [img]http://img188.imageshack.us/img188/727/dscf0110kpj.jpg[/img] [img]http://img188.imageshack.us/img188/3356/dscf0111x.jpg[/img]
  14. [img]http://img36.imageshack.us/img36/2875/dscf0097v.jpg[/img] Miejsce docelowe. Nie wiem co to jest gdzie jestem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img209.imageshack.us/img209/5075/dscf0100.jpg[/img] [img]http://img195.imageshack.us/img195/14/dscf0101d.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/4303/dscf0104u.jpg[/img] Po naładowaniu baterii :evil_lol: powrót wałem. W zeszłym roku prawie bym się z niego spierniczyła :evil_lol: [img]http://img189.imageshack.us/img189/1851/dscf0106d.jpg[/img]
  15. Nie no, aż tak źle to nie ma. Ryby łowią i je jedzą....:cool1: Już za Siekierkowskim, nie zrobiłam wcześniej foty :eviltong: [img]http://img35.imageshack.us/img35/4916/dscf0090.jpg[/img] Wjechałam na wał i dalej hulaj dusza :evil_lol: Kominy Elektrowni Siekierki. [img]http://img34.imageshack.us/img34/4654/dscf0093j.jpg[/img] Pola, pola, pola :loveu: [img]http://img31.imageshack.us/img31/836/dscf0094k.jpg[/img] [img]http://img82.imageshack.us/img82/7674/dscf0095.jpg[/img] [img]http://img146.imageshack.us/img146/9796/dscf0096.jpg[/img]
  16. [quote name='betty_labrador']:) czesc Anetko :loveu: tzn ja juz jakis dluzszy czas rysuje na zamowienia, czy to przez neta czy "na żywo". Ale powoli sie to rozkręca. Tylko wlasnie nie chce komercyjnie bo nie nadąże, i będą bazgroly :eviltong: a czasem tez brak weny. Moglam-mam bardzo fajnych szefów :loveu: hmm nie bardzo... jednego na szybko(portret) naszkicowalam ołówkiem :) [url]http://img195.imageshack.us/img195/9170/orzelduzy.jpg[/url] ps. bedziesz w tym roku na lipcowej? :cool3:[/QUOTE] No tak. Lepiej iść na jakość a nie na ilość :) Fajnie :multi: jakbyś tak się do niego przyłożyła to całkiem ładny orzełek by był :cool3: Raczej tak :) Więcej kici proszęęę :loveu:
  17. Pomnik Saperów budujących most przedstawia trzech ludków którzy wbijają pal w głąb dna jako podpory do budowanego mostu. [img]http://img146.imageshack.us/img146/4352/dscf0084.jpg[/img] [img]http://img36.imageshack.us/img36/1064/dscf0085i.jpg[/img] [img]http://img209.imageshack.us/img209/5472/dscf0086d.jpg[/img] Za Łazienkowskim jest Gruba Kaśka :diabloti: Gdzieś taam daleeko most Siekierkowski. [img]http://img35.imageshack.us/img35/6382/dscf0088m.jpg[/img] [img]http://img79.imageshack.us/img79/5715/dscf0089x.jpg[/img]
  18. Justa, no tak :lol: Ale są odważni którzy się niej taplają, nawet psy wpuszczają. Widziałam na własne oczy :mdleje: Chłopak rzucał psu patyk ładnych pare metrów od brzegu :o Ja nie wiem, wyobraźni nie miał czy co :cool1: Wszędzie wiry... Mijamy Syrenkę i wjeżdżamy ponownie na Bulwary. [img]http://img79.imageshack.us/img79/6608/dscf0073o.jpg[/img] Nad nami Srednicowy. Fajny hałas jak jedzie pociąg :diabloti: [img]http://img35.imageshack.us/img35/3504/dscf0077p.jpg[/img] Widać urywek Poniastowskiego [img]http://img34.imageshack.us/img34/6136/dscf0078d.jpg[/img] Jeszcze raz rzut okiem na Świętokrzyski [img]http://img31.imageshack.us/img31/7157/dscf0079t.jpg[/img] Moja bryka :evil_lol: a za nią most Łazienkowski pod którym będziemy jechać dalej :lol: [img]http://img82.imageshack.us/img82/2856/dscf0081.jpg[/img]
  19. Po dzisiejszym dniu już mam foty :evil_lol::multi: Ale najpierw wycieczka :) W II dzień majówki :lol::lol: zrobiłam sobie rowerowy dzień, wzięłam aparat mamy (mój za duży żeby schować do worka :eviltong:) i postanowiłam uwiecznić trasę :evil_lol::evil_lol: Trasa prawadzi z Bielan (pólnoc) do Siekierek (południe). Foty zaczęłam robić dopiero nad Wisłą. Jedziemy lewym brzegiem, ścieżką lub bulwarem jak kto woli :evil_lol: Dwa mosty już za nami. [img]http://img82.imageshack.us/img82/1359/dscf0067v.jpg[/img] Przed nami Świętokrzyski [img]http://img146.imageshack.us/img146/8246/dscf0068l.jpg[/img] [img]http://img36.imageshack.us/img36/1813/dscf0069e.jpg[/img] [img]http://img209.imageshack.us/img209/416/dscf0070.jpg[/img] [img]http://img35.imageshack.us/img35/7370/dscf0071vop.jpg[/img]
  20. Cześć truskawkowa panienko :evil_lol:
  21. Co pare metrów budki? :evil_lol::evil_lol:
  22. :loveu: Ja to pozdziwiam tych rycerzy, przeca ta zbroja waży kilkanaście kg a oni jeszcze na konia wsiadają :evil_lol::evil_lol:
  23. Dzięki za linka, wczoraj przez przypadek na niego się natknęłam i przeczytałam. Super że tak szybko znalazły domki. Jeszcze tylko jeden. Shira ma ciekawe pozycje do spania :evil_lol:
  24. Ale Ci numer wywinęła :razz: Domek jest super, wiem, bo sama taki mam :multi:
  25. Aaa, gratuluję :klacz: :multi: Super, super! Rozumiem że tele będzie za te 15 setnych :evil_lol::evil_lol: Strzała :loveu: [url]http://i39.tinypic.com/2n6c4mv.jpg[/url]
×
×
  • Create New...