-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Ja też nie mam zbytnio czasu na odwiedzinki :shake: TYlko weekendy mi zostają, ale też nie zawsze bo jak ładna pogoda to wolę iść na spaceros :loveu: Łącze się z Tobą w bólu :evil_lol::evil_lol:
-
Strach się bać, same groźne psy u was :scared: :evil_lol::evil_lol:
-
Hej, hej. Nadarabiałam i natknęłam się na tego jamniola. Pręgowanie cudne :loveu: bardzo mi się podoba ale sama suczka już nie :eviltong::lol!:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
[url]http://img27.imageshack.us/img27/1802/dscf5745.jpg[/url] Ojejj :loveu: Cóż to za piesek? :p -
Zajeboszczy spacer z pływankiem :crazyeye: :loveu::loveu: [url]http://img510.imageshack.us/img510/5949/s130409125.jpg[/url] :evil_lol::thumbs:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Oooo, widziałam 2 zajączki :cool3: Jedn miał uszy do góry a drugi do dołu :evil_lol: Poproszę o foty z wyjazdu :cool3: -
No super :watpliwy: Czemu ja tu wcześniej nie zajrzałam?? :mad:
-
Bardzo ładna nowa szata graficzna stronki. Gratuluję. Miko :loveu::loveu:
-
SZCZECIN Briard zagryzł jamniczkę króliczą KONWALIĘ [']['][']
anetta replied to AMIŚKA's topic in Pogryzienia
:shake: Śledzę wiątek w dalszym ciągu i nóź mi się w kieszeni otwiera :angryy::angryy: Dwa ataki jednego dnia :crazyeye::crazyeye: Boże. Dobrze że sparwa ruszła, wiadomo gdzie mieszka i kim jest ta ^%^Y%&^%#$ :angryy: Te babsko jest niezrównoważone psychicznie :crazyeye: I wnuczka zapewne będzie taka sama :mad: Jeszcze raz współczuje właścicielom, taka tragedia :placz: 3 lata czekali na maleńką...:placz: -
Matko :mdleje: Nie poznałam go, patrze foty (nie widziałam kto to pisał, zwłaszcza że av zniknął)...przyglądam się.... jakoś dziwnie wygląda ten pies...cofam się do pierwszej foty....przyglądam się jeszcze bardziej....Hmmm, głowa wygląda jak Aresa :hmmmm: I wtedy spojrzałam na nicka :lol: Marta, bój się Boga :evil_lol: Powiem wprost :diabloti: Wygląda fatalnie :eviltong: Jak dobrze że odrośnie :multi: Powinien się na Ciebie obrazić :evil_lol:
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
anetta replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu: Słodkie maleństwo :loveu: Nooo, to można wykasować Lilunie z podpisu? :D -
SZCZECIN Briard zagryzł jamniczkę króliczą KONWALIĘ [']['][']
anetta replied to AMIŚKA's topic in Pogryzienia
:placz: O rany.... Bardzo mi przykro :placz: Czy właścicielka briarda zostanie ukarana? Co ona robiła w czasie ataku? Stała? :crazyeye: Boże, w głowie mi się nie mieści :shake: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
anetta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Paczuszka doszła. -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Bucek :loveu::loveu::loveu: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:hand: No ładnie, w lutym były Tobiasza urodziny a pańcio zapomniał :mad: :loveu::loveu::loveu: Hihih, a ja nie zauważyłam banana :evil_lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[url]http://images38.fotosik.pl/57/6cdd0a8df72ee890med.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Hahahah, jak rybki łapał :evil_lol::evil_lol: Bardzo ładny ogród :razz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wszystkie w podobnych barwach :crazyeye: :evil_lol: Prawie jak u Weszki :evil_lol: Szitsak jaki śmieszny :lol::lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:shake::shake: Współczuję. "A ja palę faję, żuję gumę palę faja za fają" :evil_lol: [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Kwiecien%20209/kwiecien%209/09042009-304.jpg[/url] -
Kurcze, kiepsko...Jak on się czuje teraz? Co lekarz powiedział? Zapisałaś Kome? Zdaje mi się czy byłaś kiedyś przeciwna sterylki Komy...? :hmmmm:
-
:evil_lol::evil_lol: fajnie razem wyglądają :evil_lol:
-
:evil_lol: no właśnie :evil_lol: AlKil, dobrze że dałaś znak życia i cosik naskrobałaś :)))))))
-
O matko :oops::oops: Impreza urodzinowa była.... Mocno spóźnione ale bbbbaaardz szczere, wszystkiego naj najlepszego dla Bugajskiego :Rose:
-
:sweetCyb::sweetCyb: Miło czyta się takie wieści. Wszystkiego najlepszego w nowym domku.
-
Nowy pyrek :crazyeye: Musiałm się cofnąć i poczytać :eviltong: Podziwiam :cool3: Mała jest super :loveu::lol::lol: Gratuluję. Filmik rewela hahahahhaa Zdjęcie rodzinne :loveu::loveu::loveu: