Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. anetta

    bzik

    Ja też nie mam zbytnio czasu na odwiedzinki :shake: TYlko weekendy mi zostają, ale też nie zawsze bo jak ładna pogoda to wolę iść na spaceros :loveu: Łącze się z Tobą w bólu :evil_lol::evil_lol:
  2. Strach się bać, same groźne psy u was :scared: :evil_lol::evil_lol:
  3. Hej, hej. Nadarabiałam i natknęłam się na tego jamniola. Pręgowanie cudne :loveu: bardzo mi się podoba ale sama suczka już nie :eviltong::lol!:
  4. [url]http://img27.imageshack.us/img27/1802/dscf5745.jpg[/url] Ojejj :loveu: Cóż to za piesek? :p
  5. anetta

    czarno-ruda galeria

    Zajeboszczy spacer z pływankiem :crazyeye: :loveu::loveu: [url]http://img510.imageshack.us/img510/5949/s130409125.jpg[/url] :evil_lol::thumbs:
  6. Oooo, widziałam 2 zajączki :cool3: Jedn miał uszy do góry a drugi do dołu :evil_lol: Poproszę o foty z wyjazdu :cool3:
  7. No super :watpliwy: Czemu ja tu wcześniej nie zajrzałam?? :mad:
  8. Bardzo ładna nowa szata graficzna stronki. Gratuluję. Miko :loveu::loveu:
  9. :shake: Śledzę wiątek w dalszym ciągu i nóź mi się w kieszeni otwiera :angryy::angryy: Dwa ataki jednego dnia :crazyeye::crazyeye: Boże. Dobrze że sparwa ruszła, wiadomo gdzie mieszka i kim jest ta ^%^Y%&^%#$ :angryy: Te babsko jest niezrównoważone psychicznie :crazyeye: I wnuczka zapewne będzie taka sama :mad: Jeszcze raz współczuje właścicielom, taka tragedia :placz: 3 lata czekali na maleńką...:placz:
  10. Matko :mdleje: Nie poznałam go, patrze foty (nie widziałam kto to pisał, zwłaszcza że av zniknął)...przyglądam się.... jakoś dziwnie wygląda ten pies...cofam się do pierwszej foty....przyglądam się jeszcze bardziej....Hmmm, głowa wygląda jak Aresa :hmmmm: I wtedy spojrzałam na nicka :lol: Marta, bój się Boga :evil_lol: Powiem wprost :diabloti: Wygląda fatalnie :eviltong: Jak dobrze że odrośnie :multi: Powinien się na Ciebie obrazić :evil_lol:
  11. :loveu::loveu: Słodkie maleństwo :loveu: Nooo, to można wykasować Lilunie z podpisu? :D
  12. :placz: O rany.... Bardzo mi przykro :placz: Czy właścicielka briarda zostanie ukarana? Co ona robiła w czasie ataku? Stała? :crazyeye: Boże, w głowie mi się nie mieści :shake:
  13. Bucek :loveu::loveu::loveu:
  14. :hand: No ładnie, w lutym były Tobiasza urodziny a pańcio zapomniał :mad: :loveu::loveu::loveu: Hihih, a ja nie zauważyłam banana :evil_lol:
  15. [url]http://images38.fotosik.pl/57/6cdd0a8df72ee890med.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Hahahah, jak rybki łapał :evil_lol::evil_lol: Bardzo ładny ogród :razz:
  16. Wszystkie w podobnych barwach :crazyeye: :evil_lol: Prawie jak u Weszki :evil_lol: Szitsak jaki śmieszny :lol::lol:
  17. :shake::shake: Współczuję. "A ja palę faję, żuję gumę palę faja za fają" :evil_lol: [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Kwiecien%20209/kwiecien%209/09042009-304.jpg[/url]
  18. Kurcze, kiepsko...Jak on się czuje teraz? Co lekarz powiedział? Zapisałaś Kome? Zdaje mi się czy byłaś kiedyś przeciwna sterylki Komy...? :hmmmm:
  19. :evil_lol::evil_lol: fajnie razem wyglądają :evil_lol:
  20. :crazyeye: Jakie jazdy miałaś :shake: :mdleje: [url]http://i40.tinypic.com/33u7vvl.jpg[/url] Hhahaha, podoba mi się walka o pozycję w stadzie :lol::lol::lol:
  21. :evil_lol: no właśnie :evil_lol: AlKil, dobrze że dałaś znak życia i cosik naskrobałaś :)))))))
  22. O matko :oops::oops: Impreza urodzinowa była.... Mocno spóźnione ale bbbbaaardz szczere, wszystkiego naj najlepszego dla Bugajskiego :Rose:
  23. :sweetCyb::sweetCyb: Miło czyta się takie wieści. Wszystkiego najlepszego w nowym domku.
  24. Nowy pyrek :crazyeye: Musiałm się cofnąć i poczytać :eviltong: Podziwiam :cool3: Mała jest super :loveu::lol::lol: Gratuluję. Filmik rewela hahahahhaa Zdjęcie rodzinne :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...