-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Krystynka jest śliczna :loveu::loveu: Ale jazda z tymi zdjęciami z psy.pl :crazyeye: Weszłam tam teraz zobaczyć i znalazłam szczenie mojej znajomej :crazyeye::angryy: Lisica fajniutko wygląda z koziołkiem.
-
Szalejecie :klacz: Brawo dla Sajdi! Wdizłam nową obróżkę :crazyeye: Aleee :lol::lol: W połączeniu z namordnikiem tworzą niezły komplecik :evil_lol:
-
Gratuluję :loveu: Stefką jestem zauroczona :loveu:
-
Wiq, te [url]http://img19.imageshack.us/img19/6601/s140409034.jpg[/url] i te [url]http://img218.imageshack.us/img218/506/s140409035.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ło rany jakie maluchy, dajcie im więcej miejsca :lol: To Olek ma też szczurki? Co się Bystrej stało? :evil_lol:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
A gdzie byłyście na tym obozie? :))))))) Fajny wyjazd! Hhaahaah, ostatnie zdjęcie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Hej, hej. Tunezja to się skończyła? :cool3: Fajny spacerek! -
Jak Ci poszło na maturze? Ładna historia z Bzikiem...jakbym Masaja widziała w akcji :mad: Wszystcy zachwalali podpis a tu guucioooo :eviltong: A ja chciałam zobaczyć.
-
Przyszłam z przypominajką :evil_lol::evil_lol: Ładnie obcięłaś sobie rączkę :evil_lol:
-
:-( Może ma przesilenie wiosenne? :evil_lol:
-
Kojot, nic nie powiem. :mdleje::mdleje: :loveu:
-
:hand: Obejrzałam tęczę, coś pięknego :loveu: I szkoleniowaca widziałam :lol: Super sobie radzi :razz:
-
Modelina :loveu::loveu::loveu:
-
Trochę mi się zakoci blożek :loveu: Są to zwierzaki mojej znajomej u której byłam w zeszły tydzień na grillowaniu :evil_lol: Znajomej nie widziałam ładnych parę lat a ona zdążyła się dokocić i zapsić :evil_lol::evil_lol: oraz zaTeZecić :evil_lol::evil_lol: W czerwcu bierze ślub :) W rolach głównych :p Wampir. Tego będzie najwięcej bo jest bardziej towarzyski ;) [img]http://img39.imageshack.us/img39/8435/dscf5060.jpg[/img] Demon. [img]http://img38.imageshack.us/img38/1457/dscf5093.jpg[/img] Są to bracia :loveu: Wg. mnie są przepiękni, zwłaszcza Wampirek, dymne cudo :loveu::loveu: Oraz psica Strzyga. [img]http://img38.imageshack.us/img38/912/dscf5063.jpg[/img] Sucz ma szczęście. Wielkie szczęście. Miała zostać utopiona z reszą sióstr z miotu, ale chłop się pomylił i myślał że jest psem i tak się uchowała :loveu: C.D.N :evil_lol:
-
Mati, no zobaczy się, bo jak już u Cię pisałam 20go wesele, następnego dnia odsypianie, a może poprawiny :evil_lol: a potem zaczyna się następny tydzień...:roll: Chyba że sobie wolne zrobię w pon. :evil_lol: Deer, :shake: Nie to że się nie może ułożyć :shake: Ona tak chodzi w kółko :roll::shake: Potrafi tak bardzo długo, aż w końcu jest tak zmęczona że pada z nóg i leży na podłodze...Albo co gorsza zaplącze się przy jakimś meblu i potrafi wyć :roll: Czego nigdy nie robiła w swoim życiu...Kiedyś wlazła pod mały stolik (kawałek widać go na filmie, czarna noga) i nie mogła wyjść, całe szczęście byliśmy w domu. Dla zdrowego psa jest to ułamek sekundy podnieść łapę i wyjść spod stolika a ona tam siedzi i piszczy lub wyje...bo nie potrafi wyjść... Dlatego musielimy ją zabrać jak jechaliśmy na Wielkanoc do dziadków. Strach ją zostawiać samą w chałupie :roll: Mam jeszcze jeden film ale nie mogę go wgrać. Jutro spróbuję. Agaciaa, robią się :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:crazyeye: ale cudo! Lecę czytać :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:mdleje::mdleje: Ale puchacz:loveu: Piękna dziewczynka. Nie chcę nawet myśleć co by z nią było u tego &^%^%:angryy: Hania :loveu::loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
No to nadrobiłam :lol: [quote]anetta, na dysku mam[/quote] :mad: A powinien być tam gdzie jego miejscem, czyli w podpisie :mad: Wyżełki słodziutkie :loveu: Przez te długie włoski zupełnie inaczej wyglądasz ;) Tobiaszek zajęty swoimi sprawami :loveu: 20 to ja nie będę mogła :shake: Wesele mam :evil_lol: Nie swoje :eviltong: -
:multi::multi: ale zasuwa.
-
:loveu::loveu: slycne grupowe:loveu:
-
:hmmmm: :evil_lol::evil_lol: to się nie dogadałyśmy :roflt: Bo to: "Jak szybko obrasta roślinkami" pisałam o akwarium :lol::lol: Kto śmiał włamywać się wam na działkę :mad::mad: W ten weekend były zawody na Legii, byłaś? :cool3:
-
Poka, poka!! :multi::evil_lol:
-
:shake: Niech moc będzie z Tobą :evil_lol:
-
:( Przykro mi z powodu dziadka...
-
Jak tu sielankowo :loveu: [SIZE="1"]Co te foty takie małe?[/SIZE]:diabloti::evil_lol:
-
:-(:-( :glaszcze: U nas nie lepiej, wystarczy zobaczyć film. Mmmmmmm, super, super:loveu: Bardzo mi się podoba. [url]http://img7.imageshack.us/img7/8656/kwiatyaxz.jpg[/url]