Jump to content
Dogomania

LupusDuleks

Members
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

LupusDuleks's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Shetanka: Skoro moje dotarło a zgłaszałam się na wystawie w Chorzowie to twoje pewnie też :) Ogólnie na grupę starszą było 15 zgłoszeń, więc w jakimś powinnaś być ;p
 2. Proszę nie krzyczeć na związek w Zabrzu bo naprawdę mają dużo roboty. Dzisiaj tam byłam i potwierdzam, że eliminacje rozpoczną się ok godziny 12.30 na ringu p.Witkowskiej. Ja będę jednocześnie sekretarzem <hahaha będę notować wasze punkty hahaha> i startować. Zobaczymy jak to będzie :) A związek w zabrzu ma nie małe zamieszanie, kilka psów w ogóle nie zostało ujętych w katalogu mimo iż były zgłaszane (np. mój leon).
 3. hej Jako że na wystawie w Zabrzu będę sekretarzem nie jestem w stanie wystawić mojego leona. Czy jest może doświadczona osoba z okolic Bytomia która podjęła by się tego zadania? Nie powiem, pies jest bardzo ze mną związany dlatego od razu mówię że musi to być doświadczona osoba. Bardzo proszę o kontakt na PW albo w tem temacie ew. moje gg 3155768. Pozdrawiam!
 4. Ha! My z Lupusem zgłoszeni na wystawę, MP oraz możecie mnie znaleźć na ringu p.Witkowskiej jako sekretarza ;)
 5. Poszukiwany piesowaty na zabrze oraz ew. rybnik :)
 6. Witam Poszukuje psa na Zabrze. Rasa obojętnie jaka może być nawet jakaś większa. Pozdrawiam i dziękuję :)
 7. Ok ale niech się zdecydują gdzie jakie informacje podają :) No nic stało się. Mam nadzieję, że w chorzowie a za rok w będzinie będzie lepiej :)
 8. W katalogu była informacja, że eliminacje odbędą się o godzinie 14. Co do komunikatu z tego co wiem był ogłaszany raz podczas pokazu owczarków niemieckich na rongu honorowym owszem, powiedziała mi to z wielkim oburzeniem pani w sekretariacie. Ja byłam na terenie wystawy o godzinie 11 po czym poszłam bo nie było sensu siedzieć i wróciłam o 13 a o 14 miały się zaczynać eliminacje rzekomo na honorowym jak zostałam poinformowana. Jeżeli zamieszczają błędne informacje w katalogu to powinni to ogłaszać w bardziej czytelny sposób czyli w tym momencie nie tylko na stronie internetowej lecz przez konferansjera który powinien conajmniej kilka razy podać tą informację. Co do strony internetowej, owszem była informacja wczoraj inna, że na ringu 4 odbędą się eliminacje i chyba musieli rano bądź w nocy to zmienić. Ale zastanówcie, jeżeli w katalogu podają co innego i na stronie oraz w sekretariacie to co w tedy robić? Ja już w tym temacie głosu nie będę zabierać. Nie rozumiem czegoś takiego. Zwykła niekompetencja i tyle. Pozdrawiam
 9. Zawiodła mnie organizacja tej wystawy. W katalogu w ogóle nie było napisane na jakim ringu będą eliminacje, pytając w sekretariacie dowiedziałam się, że na honorowym. No cóż... Niekompetencja niektórych ludzi jest przerażająca.
 10. taaaak tylko, że my musimy dojechać i autobus mamy albo, że będziemy przed 11 albo dużo wcześniej i nie wiem jak mam przyjechać.
 11. Kto będzie? Głównie chodzi mi o grupę starszą :diabloti: Ja będę z leonbergerem. Aaaa i btw. o której rozpoczynają się eliminacje?
 12. hej powiedzcie mi o której zaczyna się MP?
 13. My z Lupusem niestety nic. Lokata 1 w konkursie na 1 psa. Ocena Bdb. Młody prezenter- nie przeszliśmy eliminacji. 3/5 pkt
 14. [quote name='Shetanka']O, też startujesz? ;) Ja będę w gr. starszej ze staffikiem.[/quote] Ja będę w grupie starszej z leonbergerem :)
×
×
 • Create New...