-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[url]http://i39.tinypic.com/10ylz06.jpg[/url] :lol::lol::lol::lol: Brawo dla was :klacz: A co to za corgi tam latał? :p Sto lat i wszystkiego najlepszego Lisku :loveu::loveu:
-
Elu :( ['] Pamiętam...
-
Uwaga, kaczka poza kadrem :evil_lol: [img]http://img151.imageshack.us/img151/8817/dscf5239.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/6853/dscf5244a.jpg[/img] [img]http://img151.imageshack.us/img151/7703/dscf5245.jpg[/img] [img]http://img188.imageshack.us/img188/3571/dscf5252.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/1613/dscf5253.jpg[/img] C.n.d. [SIZE="1"]Pora iść do pracy :seeyeah:[/SIZE]
-
:siara: :oops2: :diabloti: [img]http://img194.imageshack.us/img194/1598/dscf5226x.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/9917/dscf5228.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/8320/dscf5229.jpg[/img] [img]http://img268.imageshack.us/img268/130/dscf5236.jpg[/img] Po drugiej stronie stała parka, przyglądali się nam i zacmokali :evil_lol: Dzięki temu Uszaty się na nich spojrzał :lol: [img]http://img194.imageshack.us/img194/7918/dscf5238.jpg[/img]
-
Suczki laba.... Agaciaa, no już, już :evil_lol: Diabeł, dzieki, dzięki! [img]http://img188.imageshack.us/img188/1721/dscf5215e.jpg[/img] Uszaty ma zajawkę na kaczuchy, zauważyłam to podczas tego spacerku :evil_lol: [img]http://img194.imageshack.us/img194/9549/dscf5216.jpg[/img] A to tak dziwnie upierzony kaczorek :razz: [img]http://img20.imageshack.us/img20/3725/dscf5217e.jpg[/img] Normalny....i nienormalny :diabloti: [img]http://img151.imageshack.us/img151/6395/dscf5219z.jpg[/img] Kaczor z rodziny cardinius :cool3: [img]http://img268.imageshack.us/img268/8766/dscf5222.jpg[/img]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Hejo :evil_lol: Jak sucho [url]http://img170.imageshack.us/img170/9324/sdc12951.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Wszystkoego najlepszego :tort::BIG: Lolek suka colie :turn-l: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Nadrobiłam :multi: Świetny wypad :multi: Zdjęcia bomba. To jest chyba najpiękniejszy portret Aresa jaki widziałam :loveu::loveu::loveu: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00334.jpg[/url] Rewela. A ten znowu na golasa lata :mad::evil_lol::evil_lol: -
Ale dyskusja się zrobiła :evil_lol: Ja patrząc na foty też uważam że Aza ma pare kg za dużo, ale nie mogę powiedzieć tego w 100% nie widząc psa na żywo ;) Pamiętajcie, TV i zdjęcia kłamią :evil_lol::evil_lol::evil_lol: W wieku 1,5 roku wyglądała przebojowo :loveu: Olek, Czarek dla mnie wygląda rewelacyjnie :multi: A to dlatego że preferuję sportową sylwetkę u psa :evil_lol: Dla mnie większośc jak nie wszystkei corgi są za grube :evil_lol::evil_lol::evil_lol: http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/DSC_5557.jpg :crazyeye: :evil_lol::evil_lol: Dziwny grzybek :evil_lol::eviltong:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[I][B][COLOR="SeaGreen"]Wśród kwiatów zieleni, I słońca płomieni. Żyjcie długo i szczęśliwie, Nowozaślubieni.[/COLOR][/B][/I] [img]http://www.ekartki.pl/cards_files/2/2964_Bukiet%20kwiatów.jpg[/img] Filmi genialny :crazyeye::evil_lol: Jak im to sprawnie szło :cool3: -
Cześć, cześć. No czego ja tu nie przeczytałam :crazyeye::evil_lol::evil_lol: Wszystkiego NAAAJlepszego z okazji rocznicy :loveu::loveu: :Rose:
- 78403 replies
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Gratuluję! Jak tak czytam to stwierdzam że masz teraz WIELKIE stado :crazyeye::loveu::evil_lol: -
Ile robactwa :crazyeye: brrr :evil_lol: Motylki są o wiele przyjemniejsze :loveu::loveu: :calus:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Na grilla :evil_lol: O tym nie pomyślałam :PROXY5: To nie przeszkadzam :scared: Jak napiszesz to promotorowi daj kociaka :evil_lol: za to że dał Ci więcej czasu.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cześć :loveu: Zaległości nadrobione, bez czytania :eviltong: Robisz świetnie foty :multi::loveu::loveu: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz596-4.jpg[/url] :evil_lol:
-
Ależ cudownie :loveu::loveu::loveu: Piękny kocio.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ależ tu nerwowa atmosfera :cool3: Do kiedy musisz ją napisać? Waszka, po co Ci tyle kotów? :evil_lol::evil_lol: Hej!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
wszystkiego najlepszego :loveu::loveu::multi: :new-bday: Dobrze że kooo jest ok ;)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Heloooo :multi: Franek :turn-l: Poczytałam o wystawie, brak słów :cool1: Sędzia w kosmosu. -
Hej i czołem. Fajnie że wycieczka się spodobała :loveu: Uuu, widzę że ktoś tutaj modem został :cool3: Bzikowa, to jest bardzo dory pomysł z odkopaniem dwukołowca. A co u nas? Ano żyjemy sobie pomalutku. Nie mam ostatnio czasu na siedzenie na blożkach. Weekendy coś szybko mi mijają, dlaczego doba nie ma 42 h? :cool1: Ale poodwiedzam was. Kaja słabiutka, a Masajek wręcz przeciwnie, energia się z nim kumuluje :evil_lol: Wesele udane, ze znajomymi którzy do mnie przyjechali zwiedzliliśmy pół Wawy nocnymi busami :evil_lol: Żadne z nich nie było w stanie prowadzić po weselu, więc nocne nam zostały :evil_lol: Zanim dojechaliśmy do Centralnego (aby się przesiąć w następny nocny)zachaczyliśmy Wesołą, Rembertów, Pragę, Gosław... :siara: :evil_lol: No sporo tego było. Jak dobrze że Stara Miłosna należy do Wawy :multi::evil_lol: Inaczej byśmy musieli się bimbać podmiejskimi :cool1: Szkoda MJ :( Nie mogłam uwierzyć że umarł :-( Myślałam że sobie żarty robią....Lubiłam jego piosenki.... Wczoraj się dowiedziałam że już za pare dni będę wyprowadzć dwójkę a nie trójkę futer :-(:-(:placz: Jak to robiłam od przeszło roku. Smutno mi. Niestety nic się nie da zrobić....Guzy ;( [img]http://img141.imageshack.us/img141/5921/dscf5206.jpg[/img] [img]http://img35.imageshack.us/img35/8291/dscf5208o.jpg[/img] [img]http://img35.imageshack.us/img35/4946/dscf5209.jpg[/img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/2839/dscf5210.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/5669/dscf5213.jpg[/img]
-
Mała jest prześmieszna :loveu::loveu::loveu: Cukiereczek. Ile fot już ma :multi: I bardzo dobrze! Ja żałuję że nie mam jak Kaja była szczeniaczkiem :( :loveu::loveu: Nic tylko w ramkę. [url]http://img518.imageshack.us/img518/3756/dsc0853.jpg[/url]
-
Wierzymy w Ciebie :cool3: :kciuki:
-
[url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/DSC_0126_640.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye::evil_lol: Ranyyyy [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/DSC_0056x640.jpg[/url] [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/_DSC0372_640.jpg[/url] :mdleje: