Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Wygrywa się, przynajmniej u mnie tak było wielokrotnie.
  2. Laska pierwsza klasa :bigok::iloveyou:
  3. Hhahaha, jaka Godzilla :evil_lol::loveu:
  4. Dużo zdrówka życzę!
  5. Zapuszczasz hery? :crazyeye: Bardzo ładne portreciki :loveu:
  6. http://images38.fotosik.pl/188/d01c0c7e53f50b0bmed.jpg :turn-l::turn-l: Ale on ma wielkie łapy!
  7. [url]http://img198.imageshack.us/img198/1015/dsc0144m.jpg[/url] świetne! Agabas, współczuję.
  8. [quote name='Bzikowa'][FONT=Verdana]Ehh no przeczytałam co u Kajuni i chyba nic nowego... bo piszesz to samo co niedawno... że nie najlepiej z małą. Rzeczywiście starość straszna rzecz... Mizianko dla Kai!:) [url]http://images39.fotosik.pl/185/77e2bb4fba0f915b.jpg[/url] ale super umaszczenie! [/FONT][FONT=Verdana] [url]http://images48.fotosik.pl/189/cb52b747b95e2221.jpg[/url] hahah jaka mina :evil_lol: No nie wierzę, to już koniec fotorelacji:eviltong: Fajnie, że takie super wakacje mieliście!:) [/FONT][/QUOTE] No tak, bo nic się nie zmienia, a jak się zmienia to na gorsze :-(:-( To co chciałam to wam pokazałam :p [quote name='puchu']Nad morze mi się chce... [url]http://images49.fotosik.pl/188/3e185651dd99dbfb.jpg[/url] :lol:[/QUOTE] Teraz już po sezonie więc ludzi mniej....:cool3: i kwatery zapewne też będą wolne. [quote name='deer_1987']Ale sie zajamniczylo na plazy :D[/QUOTE] Sama byłam zdziwiona :) [quote name='asiunia']Heh...co dobre szybko się końćzy niestety:placz:[/QUOTE] Niestety....:sadCyber: [quote name='agaciaaa']Ufff nadrobiłam, trochę tego było :lol: Ale nadrabiało się bardzo przyjemnie! :loveu: Przepiękne widoczki, zachody... piękny i szczęśliwy Masajos :loveu: Świetna fotorelacja, szkoda że to już koniec ;) Cudowne mieliście wakacje :p [url]http://images38.fotosik.pl/184/fd2223b84b8401c4.jpg[/url] tego nie mogłabym nie skomentować, genialne :lol::lol:[/QUOTE] Cieszkam się :multi: [quote name='zuzolandia'][I][B]Doberek doberek rudzielce[/B][/I] :loveu:[/QUOTE] Rudzielce? :evil_lol: Wczoraj Kaja była u neurologa po proszki bo już się skończyly. Dostała inne, Luminalum i Relanium (bardzo silny lek) :( Doktor powiedział że lepiej by było ją uśpić bo się męczy.... :placz::placz::placz:
  9. Świetna jest :loveu: Mam nadzieję że relacje między dziewczynami się poprawią :roll: A co ma ze zgryzem?
  10. anetta

    Furminator

    [quote name='betty_labrador']oooooo !! a to ten drozszy tak? :/ Vivogi np sa takie jednolite ze raczej nic nie powinno odpasc. a to g..dwuczęsciowe;/ szkoda.:-([/QUOTE] Tak.... Teraz czesze samym grzebykiem :roll:
  11. anetta

    Furminator

    No to się nacieszyłam z coatminatora :mad::angryy: Zakupiony na początku kwietnia :roll: Nie polecam!! [img]http://img220.imageshack.us/img220/3685/dscf6577.jpg[/img] [img]http://img156.imageshack.us/img156/6400/dscf6580.jpg[/img] [img]http://img249.imageshack.us/img249/336/dscf6582.jpg[/img] Jak już sprzedają takie z wymiennymi ostrzami to powinni to robić z mocnego plastiku a nie z jakiegoś dziadostwa :angryy:
  12. [img]http://images46.fotosik.pl/188/25efd93397254111.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/189/cd320aab9d429ded.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/184/18b2baef9c113b2e.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/184/acb1d709e2dab99d.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/184/91b3c95d2458a566.jpg[/img] [url]http://images48.fotosik.pl/189/8fd5b72ae622d168.jpg[/url] Koniec:((((((((( Do domu jechaliśmy 9 h :mdleje: Podsumowując. Były to moje najfajniejsze i najbardziej zajebiste wakacje na których byłam :loveu::loveu: Udane w 100%. Przed tym wyjazdem miałam plany że sobie gdzieś pojade sama z Uszatym, gdzieś na Mazury. Żeby było jezioro, domek...i ciiiszaa. A tu proszę! Nie dość że nie byłam sama to miałam i domek w spokojnej wiosce i jezioro i morze! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. [img]http://images38.fotosik.pl/184/47d2ecbf50a36e5e.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/188/2dd45b3d1291d05a.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/189/66bb261195d79826.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/189/55075e90da7fc607.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/184/40b5eb652c7a8669.jpg[/img]
  14. [img]http://images37.fotosik.pl/184/ea7e11ad7e504823.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/188/1420532d2ca4d798.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/184/053bcee1f507812f.jpg[/img] Smutasek..... [img]http://images39.fotosik.pl/185/a6ef0d2d7a422b40.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/189/8f68222a582f02bf.jpg[/img]
  15. [img]http://images47.fotosik.pl/189/b381af2463549359.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/188/0777f4a4902cb911.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/184/185a16421c7aa029.jpg[/img] Z kuchni taki widoczek codziennie oglądaliśmy :placz::placz: Brakuje mi tego...:( [img]http://images47.fotosik.pl/189/bc7df8f9971a8a22.jpg[/img] Go home.... [img]http://images40.fotosik.pl/184/6a46fb91d82e57e3.jpg[/img]
  16. [img]http://images41.fotosik.pl/184/3529f0f1a8edce5c.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/188/c1968d1c17149af6.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/188/9bfefe752ae1d5be.jpg[/img] Ostatni dzień :-( Ostatni spacerek we wsi i widok na Wydmy [img]http://images41.fotosik.pl/184/05bf910b809fcb48.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/189/c0b7892186b851d5.jpg[/img]
  17. [img]http://images40.fotosik.pl/184/b95d674cf5f02561.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/184/c7bbe0dfe5433141.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/188/366ca5f23f8026ba.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/184/df9aa2d2f23b4a81.jpg[/img] W przedostatni dzień pół dnia lało. A jak to bywa, w czasie deszczu dzieci i psy się nudzą :evil_lol: Na szczęście mieliśmy laptopa to mogliśmy oglądać film:roll::roll: Po południu się lekko rozpogodziło i na wieczór mogliśmy pojechać pożegnać morze....A tak to wyglądało. [img]http://images43.fotosik.pl/188/cf60c7102d4582bf.jpg[/img]
  18. Już na wsi. [img]http://images39.fotosik.pl/185/01077945a01a460b.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/189/70373264a6d3bb66.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/188/ec8a1f29d4e6fd4d.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/184/93fc8f169ae1481f.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/189/877854de93bcdfc6.jpg[/img]
  19. Nie ma zakazów, więc sobie pieski biegały. Ale jak pisałam na początku to właśnie tego dnia jedna flądra mnie ochrzaniła :mad: [img]http://images46.fotosik.pl/188/51906ea23b3ec4e2.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/188/a7f5596524fea8f1.jpg[/img] Zaduma [img]http://images50.fotosik.pl/188/4eb7526de2ec89f3.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/188/80a6b31bcc0701b6.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/189/cb52b747b95e2221.jpg[/img]
  20. [img]http://images38.fotosik.pl/184/97026ae39349a98f.jpg[/img] Fantastyczny jamnik!! :loveu::loveu: Takiego chciałabym mieć :p [img]http://images39.fotosik.pl/185/77e2bb4fba0f915b.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/188/bd83ad6dcdfd1c74.jpg[/img] A tu następny :evil_lol: [img]http://images50.fotosik.pl/188/70b36d3965d12d3b.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/185/389a1d4ad7a2a30b.jpg[/img]
  21. [img]http://images49.fotosik.pl/188/2c074df9d90b5f44.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/184/162afe7ec17c0273.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/189/3b95f347c9408cbf.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/189/63da1b898ec455f6.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/188/2756aa595d9b669e.jpg[/img]
  22. [img]http://images41.fotosik.pl/184/9038998819c1894d.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/188/4b4e6dcca6700ea9.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/184/1a8fa62ed93c1d45.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/189/a9952f83b35f15a9.jpg[/img] To była ta jedna z kilku motorówek którymi można było się przejechać. [img]http://images41.fotosik.pl/184/4643fd4718875587.jpg[/img]
  23. [img]http://images48.fotosik.pl/189/97302f35098a0c14.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/188/6a4e8c0e0a837d0f.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/188/b9a70d970f61ebfe.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/188/1fdf709cc15ff356.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/189/7e44126cdced72d1.jpg[/img]
×
×
  • Create New...