Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Nie zauważyłam;) Z Goleniowa mówisz, to jakieś foty porób bo masz zastój w blożku :diabloti:
  2. [quote name='asiunia']i wiele z nich pewnie tam szczęki zostawili:evil_lol:[/QUOTE] O to to to :p
  3. Śmieszny. King Kong najlepszy :evil_lol: Fajnie że coś z nim robisz, a nie tylko spacerek wokół bloku :diabloti: Bo małe to to więc długich spacerków nie potrzebuje :diabloti:
  4. Wesoło tam było :multi: Ile cm ma ta obroża? z 5? :razz:
  5. Urlop, jaki urlop. Nie za dużo tego? :diabloti::evil_lol:
  6. Jesteś :multi: Bazylek fantastyczny, super odżył :loveu::loveu: Zrobiliście kawał dobrej roboty. Z Wibryska to kawał kota się zrobił :crazyeye: Gizmo super wygląda :loveu:
  7. Fajne te maluszki :) Skąd one?
  8. Piękny portrecik :loveu::loveu::loveu: U nas białko to rarytasik :eating: Uuuu, zdrowiej szybko :roll::calus:
  9. Oo jaa, ale ten marmurek cudny :placz::loveu: Hahaha, polish ketchut is gut, gut, gut :evil_lol::evil_lol: Buhahhahahaha :evil_lol::evil_lol:
  10. Ooo, widzę że tu też arcydzieła z piasku powstały :loveu: A ten orzeł, cudo :mdleje:
  11. Jakie duże już :loveu::loveu: W pierwszej sekundzie nie wiedziałam który prawdziwy [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/Ixie24_640_x_480-1.jpg[/url] :evil_lol: Nie otwierają mi się wszytskie foty :(
  12. Spacerek z jamnikami super :lol::loveu::loveu: Wielki mamut i jamniczki :loveu: [url]http://img22.imageshack.us/img22/3030/obraz1653.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Na stronce galeria i linki nie działają ;)
  13. Hhahahaahahah Masajos furmanos :roflt::roflt::roflt: Nie zbierałam :eviltong: Ale wzięłam sobie 3 kamyczki z plaży przy Parku Słowińskim :) Nieee, on do komarów podskakiwał :evil_lol::evil_lol: Zapowiedź następnego dnia [img]http://images45.fotosik.pl/189/d9e66b1fa1b94f74.jpg[/img] :loveu::loveu: Takie cuda były na plaży.
  14. [img]http://images41.fotosik.pl/184/4cb75b45dddfb1cf.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/184/3fe21e9603ece9d2.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/188/105b0052fe948695.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/188/f672e46a286f3f28.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/184/3682fd0975bb787f.jpg[/img] [url]http://images40.fotosik.pl/184/25a18650f5c0d694.jpg[/url]
  15. On tak polował na komary :p Dobrze że była blisko woda to mógł popić :evil_lol: [img]http://images37.fotosik.pl/184/79d044ecad20a966.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/189/4c32a78c32960529.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/189/9fa0d5a8391772a3.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/185/5487efee67709148.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/188/a152c64f590179b6.jpg[/img]
  16. [img]http://images50.fotosik.pl/188/da13f31bd7b17986.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/184/03f04c846ecc8c4c.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/188/bd753e23fcffaee7.jpg[/img] To sobie walnęłam na pulpit :loveu::loveu: [img]http://images43.fotosik.pl/188/0277214a180a5894.jpg[/img] Hhaha, oszołomek :errrr: [img]http://images46.fotosik.pl/188/bb50a17c403651b8.jpg[/img]
  17. Ala, no dokładnie :evil_lol: [img]http://images41.fotosik.pl/184/eb27004b0edeee23.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/189/150e0226a46936c4.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/188/f27ba3a2331121e9.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/189/f7609f42f3c459af.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/184/90a8dbc9a5f66650.jpg[/img]
  18. [img]http://images49.fotosik.pl/188/994d31bfaab58742.jpg[/img] Widok z naszego okna na ogród :loveu::loveu: [img]http://images47.fotosik.pl/189/7309b064bc0ca652.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/184/9072d9980824b684.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/188/733b2e156569f8e9.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/189/1ebb38f4b9b668ce.jpg[/img]
  19. Coś drapieżnego :)))))) [img]http://images38.fotosik.pl/184/24083f27cc0e2174.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/184/387d27fcdd145f6b.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/184/8f7f849c2a9ab09f.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/188/b7584d124003dc60.jpg[/img] Wiejski pies na furmance :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images38.fotosik.pl/184/fd2223b84b8401c4.jpg[/img]
  20. Hej, hej!! Strasznie się cieszkam że foty się podobają :multi: Już myślałam że nikt ich nie będzie oglądać, bo tak wstawiałam i wstawiałam i nikogo nie było :eviltong: [quote name='asiunia']anetta:placz:więcej nie przyjde...ja chce na wakacje:placz:[/QUOTE] Nieeee. Chodź, chodź, jeszcze troszke ich mam :evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']http://images45.fotosik.pl/186/e32c3b23c3e73904.jpg To jak jakiegoś zawodowego fotografa :loveu:[/QUOTE] No niestety, to tylko moje :p Dzień następny, 5? straciłam rachubę :evil_lol: [img]http://images38.fotosik.pl/182/f70a200ecce333e3.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/182/3de18bc9aa72dda3.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/186/b90efce2bbb0701e.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/189/e3cccc92f4a016ff.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/188/d734f57bf8c680c1.jpg[/img]
  21. Ludzie to pewnie mieli oczy jak 5 zł jak zobaczyli haszczaka na torze :evil_lol::evil_lol:
  22. O to to to http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/TATRY/DSC_0347.jpg Masakra :evil_lol: Piękne zdjęcia :loveu: Pisałaś że nie byłaś nad Morskim Okiem z tą emotą ":oops:" a co ja mam powiedzieć jak nigdy w Zakopanym nie byłam?? :evil_lol::evil_lol: Ale żeby nie było że gór na oczy nie widziałam :lol: Byłam w Karpaczu, na Śnieżce, wodospad Kamieńczyka, Szklarska Poręba i te okolice :p
  23. [quote]To trzeba założyć[/quote] A po co mi to? :p:eviltong: MAti, nie poznałam że to Ty :evil_lol:
×
×
  • Create New...