Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Jak się okazało to był ostatni dzień plażowania :-( Słońce nie było już takie ostre więc zabrałam malucha z nami :multi: Następnego dnia już się rozpadało.... [img]http://images39.fotosik.pl/185/a2d57575d7414c5b.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/185/a6d944c92282738d.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/188/3e185651dd99dbfb.jpg[/img] Prywatny ochroniarz :cool1::cool3: [img]http://images43.fotosik.pl/188/72b5526ecccd636d.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images37.fotosik.pl/184/2f3ada38b8b52d0c.jpg[/img]
  2. [quote name='asiunia']Ehhh...Anetta dużo mieliście problemu żeby znaleźć kwatere z psem?[/QUOTE] No troszkę miałam. W ogóle miałam problem ze znalezieniem jakiegokolwiek miejsca. Tak to jest jak się załatwia takie sprawy 1,5 tyg. przed wyjazdem :siara: W ogóle to chciałam kwatere w Łebie. Pisałam do kilkunastu miejsc, niektórzy w ogóle mi nie odpisali. Napisałam do pewnej pani z Łeby i się okazało że oprócz kwatery w Łebie (która była juz zajęta w tych dniach) ma jeszcze jedną, tylko że na wsi, 5 km. od Łeby. Ja zbytnio nie byłam tym zachwycona i pisałam do następnych ale nic nie było. No to stwierdziłam że trudno, będę chodzić wzdłuż jeziora te 5 kilosów (jak się okazało nie było konieczne):roll::evil_lol::evil_lol: I nawiązałam kontakt z tą panią.Nie żałuję!! :loveu::loveu: Co widać na fotach jak tam jest pięknie. Miałam domek, miałam bliziutko jezioro, miałam morze :loveu: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Wesołe Miasteczko zdecydowanie wolę oglądać tylko na zdjęciach :evil_lol:[/QUOTE] Fajnie było :evil_lol: jeździliśmy jeszcze na samochodzikach :multi::multi: Ja kierowałam :diabloti::evil_lol: [quote name='Bzikowa']No nie mogę, sama nie wiem jak ja to wszystko nadrobiłam:crazyeye::evil_lol: ale udało się ;) [url]http://images40.fotosik.pl/181/5817163b5f013aed.jpg[/url] to jest piękne, ta żaglóweczka w tle:loveu: poproszę więcej Uszatka :) i może jakieś wieści co u Kajuni?[/QUOTE] Brawo :lol: Uszatek za chwilkę będzie a co u Kaji to napisałam :p [quote name='jamnicze']Jak ja dawno nie byłam na karuzeli :crazyeye:, ale chyba na starość żołądki się robią wrażliwsze i jakoś mnie nie ciągnie :evil_lol:[/QUOTE] Były też takie małe kolejeczki dla dzieci :siara: :diabloti:
  3. [quote name='Agnes']od samego patrzenia robi mi sie slabo:mdleje: nie chodze do takich miejsc, nie jestem w stanie...[/QUOTE] Jak zeszłam z tego wynalazku to nogi mi się uginały :evil_lol: Na samym początku było fajnie :lol: Lajtowo :diabloti: Później jak zobaczyłam że to coraz szybckiej i wyżej to zamknęłam oczy i trzymałam się kurczowo zabezpieczenia które było przy siedzonkach :lol: I myślałam sobie że to nie tak wyglądało i że juz chce zejść :lol: A impreza dopiero się rozkręcała :diabloti: Były momenty że na sekundę otwierałam oczy i od razu miałam wizję że wylatuję w powietrze i w tym momence jeszcze mocniej się trzymałam i modliłam żeby to szybko się zakończyło. Buhahhaahah. Sajgon, serio. [quote name='zuzolandia'][I][B]HIHIIhihih swietne a ta trawiasta kiecka:eviltong: ...nie powiem co se pomyslalam jak pierwszy raz zerknelam na fote[/B][/I] [I][B]a te wesołee o matkooo za nic bym nie wlazla ani na jedno ani na drugie:crazyeye:[/B][/I][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: Nie mów. Ja już też nie :evil_lol: chyba że by mi zapłacili pożądną sumkę :lol: [quote name='wiq']ale zazdroszczę wypadu... chyba 4 rok sobie obiecuję wyjazd nad morze i d... a jak tam jamnior?:)[/QUOTE] Dawaj z watahą nad morze. Będziesz mieć duzo miejsca na plaży :diabloti: Kiepściutko....Wiem już że nie mogłabym pracować w jakichś hospicjach czy domach starców :shake: Dostaje leki na serce, na uspokojenie, nasenne, na problemy neurologiczne....:roll: Trybiki jej się czasami przestawiają i zamiast spać w nocy to ta śpi w dzień, a w nocy daje koncerty lub chodzi w nocy w kółko po mieszkaniu i piszczy. Naprawdę, starość jest straszna :-( [quote name='deer_1987']http://images47.fotosik.pl/189/1a7a31f5e1d2ec47.jpg przepiekne!![/QUOTE] Też mi się podoba :loveu: [quote name='Mudik']Uszaty Furman the best!:multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu: Koty śliczne, a z piaskowych budowli najbardziej mi się podobają piramidy!:loveu:[/QUOTE] :lol::lol: To była jedyna okazja żeby mu zrobić takie foty, następnego dnia furmanki już nie było.
  4. Fantastyczny jest :loveu:
  5. Mmm, jakie fajne te wodne :cool3: :multi::multi: To jakieś jeziorko, stawik?
  6. Że się nie bała tych fal :-D Więcej, więcej!
  7. Będziesz ją wystawiać?
  8. :loveu: Fantastyczne. Pusto tam :crazyeye: A jakie duże fale :crazyeye: U nas jak była duża fala to zniosła nas na materacu pare metrów. Jazda bez trzymanki była :evil_lol:
  9. Fiuu fiuuuu, basen pełen wypas :cool3::cool3: świetne :lol: [url]http://i27.tinypic.com/nlzlgh.jpg[/url]
  10. :crazyeye::crazyeye: O jaaa! :razz: Gratuluję. Jest prześliczna :loveu::loveu: Wszystko napisałas więc nie mam już pytań :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='basia bonnie']:evil_lol::evil_lol: musi wyróżniać się z tłumu :diabloti:[/QUOTE] Nooooo :evil_lol: :mdleje: w różowej sukience :mdleje: Będzie mieć traume...
  12. Strach się bać tych owczareczek :evil_lol::evil_lol: Kurcze, ale fajnie tak poobserwować pastuchy :multi: Już się nie mogę doczekać fot.
  13. anetta

    czarno-ruda galeria

    Jakie im zrobiłas M2 :cool3::cool3:
  14. Hejka! Piękny spaniel!! :mdleje: :loveu::loveu:
  15. :evil_lol::evil_lol: To ta paniusia widocznie nie wie że piesków na rączki się nie bierze gdy inny stoi na dole.
  16. Ja bym nie weszła :oops: :eviltong: Sam wygląda by mnie skutecznie odstraszał :evil_lol: A fota jest super! Ma taką...hmmm, głębie :loveu::loveu: Co do spacerowania Vesper, to też miałam pisać to co dziewczyny :lol:
  17. Nie wiem które najfajniejsze :roll: :loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. Idziemy przez port w stronę....Wesołego miasteczka :multi::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Hupi :evil_lol: Będzie się działo! [img]http://images43.fotosik.pl/188/a809d3e88c811ba4.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/184/8c15710c87714d98.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/188/dd8ea9f8e406ca94.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/188/dd06e0d77626e416.jpg[/img] Huśtaweczka nazywa się Extreme :diabloti::diabloti: Jestem w jasnych długich spodniach. [url=http://w471.wrzuta.pl/film/28Yg4CY2kEh/dscf6303]Wrzuta.pl - DSCF6303[/url] Więcej na to nie poszłam :mdleje::diabloti: Myślałam że zejde z tego świata :cool1: Znajomi poszli na coś takiego, ja zrezygnowałam :cool1: [url]http://w10.wrzuta.pl/film/9BE5Ct5AAss/wesole_miasteczko[/url]
  19. [img]http://images46.fotosik.pl/188/7a5ead95ab2a780d.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/188/de5b269c96164d21.jpg[/img] Rezydentka naszego domku :) Zrobiła takie oczy na widok Uszatego :evil_lol: [img]http://images48.fotosik.pl/189/283c2a98ec56c671.jpg[/img] A tu samoobsługa hahahah. [img]http://images48.fotosik.pl/189/9786744a53ce5c9c.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/185/9e0dac3d70ca8924.jpg[/img]
  20. Żuraw, żuraw :multi: Musicie uwierzyć mi na słowo :evil_lol: [img]http://images44.fotosik.pl/189/a6d4fe433574800c.jpg[/img] A to jakiś ptasiek, nie wiem jaki. Małe to to było i ciężko było go dostrzec wśród tych traw :mad: [img]http://images39.fotosik.pl/185/02c8f5c7b582c939.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/188/34d1559225ecc154.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/188/5ca995d94bdbab52.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/189/ee0248296de4d0ca.jpg[/img]
  21. No, niesamowite. Robią wrażenie. Ja to zaraz bym coś spierd....tzn. zepsuła :evil_lol: i cała budowla by poszła....w piach :evil_lol: [img]http://images48.fotosik.pl/189/522b77659074028e.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/189/1a7a31f5e1d2ec47.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/188/a45adfba355ed5ab.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/189/5322ae0680fd1e0c.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/189/96e18853fa40e280.jpg[/img]
  22. [img]http://images48.fotosik.pl/189/33f0b647cb7823b8.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/184/d0f13ac0bd1fa5f8.jpg[/img] Nasz dom od frontu :loveu::loveu: Dwa Kamienie. Dla spostrzegawczych, bo tabliczki nie ma :evil_lol: [img]http://images46.fotosik.pl/188/71a3c7c3a293344f.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/184/ed2128b96815733b.jpg[/img] Spotkalismy jakiegoś zdechlaczka :evil_lol: [img]http://images47.fotosik.pl/189/e2fa9a5fa5e70282.jpg[/img]
  23. AAaaaaaahaahahhahah, jaki krokodyl :roflt::roflt: Zaje bisty :roflt: A te zęby z kamyczków :roflt: :loveu: A tych na skuterach nie było tak słychać, daleko od brzegu pływały. Gonia, a zauważyłaś że tam stoi ludź?:evil_lol: No juuuż, juz daje :lol::lol: Nie mam dużo fot bo...dużo tych budowli ni ebyło. [img]http://images38.fotosik.pl/184/ed41ff2b77076d4b.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/189/a2601d491e75dd88.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/184/1258e595a9dba2c1.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/189/25a4ffc49f265114.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/188/7dea70b0b98447df.jpg[/img]
  24. O dzysas :crazyeye: 3 strony nadrabiania. Aaaaaa, wszystkiego najlepszego z okazji zaobrączkowania się :evil_lol: :loveu: Wasze zdrówko :drinka: :drinking: :laola: Ale się cieszę że z małą jest lepiej :multi::multi:
×
×
  • Create New...