Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='jo-jo'] Mi to obojętne tylko uprzedź mnie bo musze wybrać jakiś wzór na głowę:eviltong::evil_lol:[/quote] wiesz co mam pomysla :evil_lol: zrób dwa :evil_lol: jedno z cietym drugie z klapnietym :evil_lol:
  2. [quote name='jo-jo']I pewnie z klapniętym uszkiem ;-)) Moge spróbować tylko nie wiem czy moje farbki nie są aż za żółte :evil_lol:[/quote] mozę byc z klapnietym :evil_lol: a za zólte? Najwyzej będzie baaardzo żólty dog :evil_lol:
  3. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Cześć Gosiu :multi: Jak szlo focenie sopelek? :razz: Chyba ci raczej kropelki powychodzily? :evil_lol:
  4. Cześc czarnowlosa Paulo :lol:
  5. Klaudia jakie fajowskie te witrazyki :multi: Zrób mi z zóltkiem :oops:
  6. [QUOTE][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/18/395699bec844b21c.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Tańczymy labada, labada, labada .. maaalegoo walczykaaa :evil_lol: Cześc Alu :multi: i ozdrowialy Ozulcu :multi:
  7. [quote name='*Ania...Niuf*'] No właśnie ja nie mam:lol: jestem panną na wydaniu:wink: ...[/quote] jakby dobrzew pomyślec to ja też :evil_lol: i wiele naszych koleżanek rownież :evil_lol: cześc wnusiu :multi:
  8. [QUOTE][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images13.fotosik.pl/38/505f808f007adc10.jpg[/IMG][/URL] __________________[/QUOTE] magda dlaczego kocie miski stoją na oknie? Leon Kotom podjada ?
  9. Cześc Panikaro :evil_lol: Szpila spala ma się rozumiec? :diabloti:
  10. [quote name='Vectra'] Kasia ,a może samo mięsko jej ugotuj ? [B]na vegetce [/B]? matchew :hmmmm: u mnie niejadalna :/[/quote] taaa vegetka przy problemach z watroba i nerami :roll: :evil_lol:
  11. Haniaaaaaa :placz:
  12. Magda a co to bylo to coś co wyprysnęło? :evil_lol: O matko kilerka kotow :lol:
  13. No to trzymamy kciukasy, zeby Ozulce jak najszybciej doszedl do siebie :kciuki:
  14. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]i ze fotki po skanie beda:mad: ale w poniedziałek....bo odebrałam takie normalne i musze w pracce zeskanowac i wrzucic na dogo......:diabloti: [/B][/quote] a jutro nie idziesz do pracy? :razz: :evil_lol:
  15. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]oj przesadzasz.......:mad: [/B] [B]po co te wielkie słowa;) ...[/B] [B]przeciez napisałam ze Kocham...nieustająco i na wciaz:diabloti: [/B] [/quote] noo niektore to uważają, ze jak nie bije to nie kocha :evil_lol:
  16. [quote name='dbsst'] nie popłakałam się ze smiechu chociaz miałam wczoraj nakreslona historie degustacji serka to jednak przeszło to moje wyobrażenie ;) [/quote] bo to by trzeba z kamera tam jechac a nie z aparatem :evil_lol:
  17. eee jak je to rewlacja , dobzre by bylo żeby tez popila :razz: Wstawilam zdjęcia z jedzenia serka u Korony :evil_lol: i wiersze SNS-a u siebie rozerwij się troszke :evil_lol:
  18. Koleżanko coś się w zdjęciach opuszczacie :mad:
  19. Ale Tigra miniasta :evil_lol: Ewcia wstawilam u siebie normalny rozmiar moje ava, żebyś mogla dokladnie zobaczyc ta glowę :evil_lol:
  20. Chyba na sie po jedzeniu spac chce [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07687.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07688.jpg[/IMG] I poważna mamusia :evil_lol: [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07689.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07690.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07691.jpg[/IMG]
  21. Krajobraz po bitwie [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07684.jpg[/IMG] I poserkowe doczyszcznie Siebie nawzajem [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07634.jpg[/IMG] Przez mamcie [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07682.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07683.jpg[/IMG] I babcie [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07685.jpg[/IMG]
  22. Miszczyni jedzenia serka :evil_lol: [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07650.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07651.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07652.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07653.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07654.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07656.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07657.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07658.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07660.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07662.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07663.jpg[/IMG] Wygrana w konkursie na najbardziej upapranego szczenilola :evil_lol: [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07664.jpg[/IMG]
  23. Mój niunius :loveu: [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07623.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07625.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07627.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07628.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07630.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07631.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...