-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B][I]Prababciu, to auto kilka msc się [COLOR=Red]gatażowało,[/COLOR] [/I][/B][/quote] co robilo? :crazyeye: -
[quote name='Kamcia_14'] [B][I]Jak to nic nie pomoże :diabloti: A co powiesz na to :cool3: [/I][/B] [B][I]- basen :diabloti: [/I][/B] [B][I]- siłownia :diabloti: [/I][/B] [B][I]- fitness ew . domowa gimnastyka :diabloti: [/I][/B] [B][I]- poranne biegi :diabloti: [/I][/B] [B][I]- dieta :diabloti:[/I][/B][/quote] Nic mi nie pomoze bo pomoc mi nie potrzebna :eviltong: I katowac tez się nie musze.:eviltong: A poza tym mam psa, zaraz bede miala drugiego i przede wszystkim musze się zająć nimi :p i musze zarobic jeszcze na ich i swoje żarcie :p jak wygram w totka i będe mogla sobie pozwolic na niepracowanie to mogę se polatać na basen czysto relaksacyjnie, ale i tak będe wolala iśc z psami na spacer do lasu, albo nad wodę jakąs, zeby se [B]one[/B] popływaly :eviltong: Ja mam inne priorytety, niz robic z siebie modelke kościotrupa, co juz i tak jest niemodne i faceci tego nie lubią :eviltong:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
[QUOTE] [B][I][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/31/dscn9266ot5.jpg[/IMG][/I][/B][/QUOTE] Nie dawaj psom lizać samochodu :shake: tam się czepiaja rozne dziwne rzeczy z drogi, coś wycieka, plyn do spryskiwaczy i inne cuda :shake: i potem będzie lament, ze psy się pochorwaly :shake: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Zostałam wyróżniona :B-fly::B-fly::B-fly: Zazdrośćcie teraz :diabloti: Wszystko dlatego że jestem taka śliczna i mądra :loveu::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/quote] Nie zazdraszczam bo mnie to szczęście tez spotkało :eviltong: -
[quote name='evaxon']jahhh.. ni elubie martini:razz: [/quote] nie wiesz co dobre,:shake: ale winko tez mam i Bolsa porzeczkowego i coś tam jeszcze się na pewno znajdzie :diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='paula_z']Buhahahaha :roflt: :roflt: :roflt: [/quote] Ty się tak nie ciesz :diabloti: Też zostalas wyrozniona :diabloti: -
[quote name='Maga100'][B]jestem [U]milcząco[/U] :p [/B][/quote] niemozliwe :shake: To nie TY :evil_lol:
-
[quote name='Kamcia_14'][B][/B] [B][I]Ale ostrzegam !! Wczoraj był tłusty czwartek :evil_lol: [/I][/B] [B][I]Więc nie powinnaś się tak obżerać 8) [/I][/B][/quote] mnie tam nic nie pomoze i nie zaszkodzi :evil_lol: a prztjemności se odmawiac nie będe :shake:
-
Wszystkiego Najlepszego Kamciu :multi::multi::multi::multi: A teraz dawaj torta :evil_lol:
-
Dlaczego ja przegapilam urodziny Gerdy? :hmmmm: :oops: [SIZE=4][COLOR=Blue][B] 100 latek dla Gerdzi[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/53/c4a93bdc90d165bc.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ja takl wyglądam rano :evil_lol:
-
[quote name='paula_z'] Dzis sie dowiedzialam, ze jutro musze isc do pracy :placz: :angryy:[/quote] Oj Ty moja biedna :shake: ale tak to jest jak sie pracowac zachcialo :evil_lol:
-
[quote name='evaxon']kochan aoze byc piwo , wodka, miodek, winko, nalewka, jabol, szampan, likier, drink co kolwiek potrzebuje troche % :placz: [/quote] a ja pije teraz Martini :eviltong:
-
Haniu Gratulacje :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking: przede Wszystkim dla syna, ze taki zdolny :multi:
-
[quote name='Vectra']o taki teren to by mnie zadowalał :p :p echhhhhhhhhh ;)[/quote] Ewa mnie sie wydaje, patrząc na pmapke że to jest teren bylego lotniska ;)
-
[quote name='clockwork'] Pawcio pochłania takie ilosci, że czasem lepiej wozić ze sobą. :evil_lol:, [/quote] Wy to powinniscie do Pysi jechac :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork']nowe zdjęcie Klocka :razz::oops: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8dee11650965ea3b.html"]---> klik <---[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.kamuflaz.com/galeria/kteam/team_1.jpg"] [/URL][/quote] nogi juz omowione to się zapytam, czegoś tam szukala pod kiecką tym paluchem? :evil_lol: [quote name='BeaC'] zdjęcie.... babki w mini a między nogami pies.....................:razz::razz::razz::razz::razz:[/quote] :hmmmm: miedzy nogami powiadasz? :oops: [quote name='clockwork'] (toz jesio łobiad cza robic :crazyeye: )[/quote] o tej porze to chyba kolacje :evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
Cześc Sliczna i wstrętna ;) praxx wnusiu :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='aga1215']Pamiętasz tą reklamę? też mi się podobała:multi: [/quote] siostrzenca SNS sie tej reklamy starsznie bala :evil_lol: [quote name='Maga100'] [B]to ja ze szczerym sercem na dłoni, a tu [U]kop w dupę[/U] :obrazic:[/B][/quote] i to bolącą :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Waszka, Vectra a co Wy się tak jąKKKacie? :evil_lol: -
[quote name='evaxon']czesc mamusiu:multi: czemu mi nie zrobilas kanapki do szkoly?:roll: głodna bede:roll:[/quote] mamusia wyjechala w tropiki :evil_lol: będziesz miec rodzeństwo :evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']buuuahahaha PRAWIE jak PYSIA :evil_lol:[/quote] Pela tez byla u fryzjera? :hmmmm:
-
Buhaha moon_light Ty masz więcej zakupow niz ja :evil_lol: ja nic nie kupuje dopóki maly nie zawita do domu :shake: Wszystko po to, zeby nie zapeszyc :evil_lol: No wczesniej kupie miski, jakies spanko no i żarelko dla malego ;) Zabawek mam multum i to takich, ktorych Saba nawet w pysku nie miala :lol: a duze są bo z mysla o niej kupowane :evil_lol: I obroze zakupie tydzień przed wyjściem z domu bo się boję ze zanim maly bedzie mogl wychodzić, to mi z tej obrozy zdązy wyrosnąc :roll: :evil_lol: Korek podroznik świetny :loveu: Ciekwe jak ludzie w pociagu reaguja na takiego maleńkiego pasazera w przedziale ? :razz:
-
[quote name='Sabina1'] :"Niech zyje nam towarzysz Stalin, [B]co usta słodsze miał od malin[/B] " :multi:[/quote] sprawdzalaś osobiście? :evil_lol:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Kochana co to znaczylo to co napisalas u mnie w galerii? :crazyeye: Czy to jest to co mysle? :cool3: To mi szybko mów :mad:, co? kiedy? jak? skląd? :multi: