Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='malawaszka']Cześć baby :loveu: To ja - Pysia tylko u paskudy zegrzydowskiej - Weszki :diabloti: Jestem najśliczniejsza bo byłam u fryzjera :multi: :multi: :multi: :loveu: Nie mogę się na siebie napatrzeć normalnie taka jestem cudna :loveu: Wpadam w narcyzm i dobrze mi z tym:diabloti: Siedzę sobie a przede mną stoi lusterko :loveu: Och moja Ty piękna Pysiu w nim :loveu: I tak sobie echam i ocham nad sobą a Weszka wpada w coraz większe kompleksy :diabloti: :evil_lol:[/quote] A po kim Ty to masz? :razz: Nie charakter :shake: tylko to zewnetrzne piekno :evil_lol:
  2. [quote name='dbsst'] nie rozumiem tylko czemu prysznic jest zrzucony :roll: :razz:[/quote] mozę Szpilotron chcial się wykąpać? :razz:
  3. Ale macie tam fajne lisy w tym lesie :evil_lol: [quote name='bonita'][IMG]http://www.laizsme.edu.pl/%7Epaper/smiechuwarte/pics/Colgate.jpg[/IMG] [B][I]Dobrze że nie Cologate:evil_lol: [/I][/B] [B][I](Ewcia jak Ci fotka nie pasi to wymażę:cool3: )[/I][/B] [/quote] o jeżuuu :roflt: :roflt:
  4. [quote name='Pysia']Też się zastanaw po co klatke jak Tommy i tak się upora z ptaszkiem :diabloti: [/quote] buhaha mamcia Ci chce sprezentowac malego Ptysia/Balbinke? :evil_lol:
  5. [quote name='dbsst'] ona nie ma mydła szarego chcesz broodasa tulkać :roll: :evil_lol: [/quote] a co ma to tego wszystkiego mydlo? :crazyeye: I to szare ? :crazyeye:
  6. Jesuu jeden dzień mnie nie bylo a tu tyle nagadane :roll: [quote name='bonita'][B][I]C [/I][/B][B][/B] [B][I]Też się cieszę :) , Ona ma zapalenie płuc. [/I][/B][/quote] jak to??? :crazyeye: [quote name='bonita'][B][/B][B][/B] [B][I]Z pytaniami o dziadziów to do babć idż:evil_lol: .[/I][/B] [/quote] babcie mają sklerozę i nie pamietaja z kim mialy dzieci :evil_lol: zresztą to takie modne teraz jest nie znac ojca dziecka :evil_lol:
  7. [quote name='HankaRupczewska'][COLOR=red][B][U]Gezesław [/U][/B][/COLOR]z guzkiem pod żuchwą parwie takim samym - [COLOR=Red][B]mimo[/B][/COLOR] [B]badań licznych, leków per os i inra muscularis[/B]. [B]Wesoły. I ciągle glodny.[/B] [/QUOTE] To na co te leki i badania, na spadek łaknienia i brak wesołości? :hmmmm: [quote name='HankaRupczewska'] Tak czy inaczej jesteśmy - i żyjemy. [/quote] aa to najwazniejsze :multi:
  8. jakoś to przegapilam :roll: Tak sobie wczoraj slodzilyście :evil_lol: [quote name='Pysia']Ach zapomniałam Wam napisać że PIKA została prababcią :p Ptyś i Balbinka wychowują jedna ( ?? chyba?? ) pocieche w budce .... Mama kazała mi kupować klatke.....:mdleje:[/quote] Buhaha, jajko mialo podobno nie byc zaplodnione :evil_lol: a po co klatke ? :razz:
  9. [quote name='aga1215']a śnieg leży............[/quote] i jet mroz :roll:
  10. [quote name='Katerinas'] boszz.... cofnąć się te X ( :lol: ) lat wstecz i pobuszować tak na sankach ;-) )[/QUOTE] a w czym problem? :evil_lol: Ja w ubieglym roku zjeżdzalam na sankach :evil_lol:
  11. Witam w Klubie Psopodobnych :evil_lol:
  12. [QUOTE][B][/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/21/35f27e240acbd2b9.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ooo jajca :evil_lol:
  13. Cześc wnusiu :multi: A Ty gdzie ? :crazyeye:
  14. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Ja ci e ale sl;iczne sztuczne :evil_lol: sopelki :loveu:
  15. [SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]Koreczku wszystkiego najlepszego od Cioci Piki :multi:[/B][/I][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.dogbirthdaysandparties.com/images/cakewhole.jpg[/IMG]
  16. Paula kawa Ci zaszkodzila? :razz: Gdzie jesteś?
  17. [quote name='idabo']Ktoś nas wołał??:siara: [URL="http://www.vbulletin.com"][IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f19b9633b64200ba.html[/IMG] [/URL][/quote] przeciez Ty masz ogara :evil_lol:
  18. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B] ...[/B] [B]a jeszcze inni - jak ja:loveu: ..kapia futrzaka... [/B][/quote] a co Ty ja tak ciagle kapiesz? :diabloti: I tak sie zaraz pobrudzi :evil_lol:
  19. [quote name='jo-jo'] Cholera Ty to wymagająca jesteś :evil_lol: Postaram się, ale to jużnie dzisiaj...[/quote] zawsze byłam :evil_lol: ale nie aż tak, zeby dzisiaj :evil_lol: kiedy będziesz miala kfilke ;) [quote name='jo-jo']dlaczego dogi muszą żyć tak krótko?:shake:[/quote] nawet mi tego nie mow :shake:
  20. [QUOTE] [IMG]http://images11.fotosik.pl/46/fdd8c3159ee040ba.jpg[/IMG][/QUOTE] Oj zimno w łapecki, pańcia butow nie zalozyla :shake: Musze poprzebierać nózkami :shake::evil_lol:
  21. [quote name='mmbbaj'] [B]dog niemiecki :diabloti:[/B] [/quote] gdzie? :crazyeye::diabloti:
  22. [quote name='Hugo-Kochaś'] ale my i tak jej [B]pszajemy[/B][/quote] co Wy robicie temu biednemu psu? :crazyeye::shake:
  23. Hej, hej Ja tu bylam :multi: :lol:
×
×
  • Create New...