-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Cześć baby :loveu: To ja - Pysia tylko u paskudy zegrzydowskiej - Weszki :diabloti: Jestem najśliczniejsza bo byłam u fryzjera :multi: :multi: :multi: :loveu: Nie mogę się na siebie napatrzeć normalnie taka jestem cudna :loveu: Wpadam w narcyzm i dobrze mi z tym:diabloti: Siedzę sobie a przede mną stoi lusterko :loveu: Och moja Ty piękna Pysiu w nim :loveu: I tak sobie echam i ocham nad sobą a Weszka wpada w coraz większe kompleksy :diabloti: :evil_lol:[/quote] A po kim Ty to masz? :razz: Nie charakter :shake: tylko to zewnetrzne piekno :evil_lol: -
[quote name='dbsst'] nie rozumiem tylko czemu prysznic jest zrzucony :roll: :razz:[/quote] mozę Szpilotron chcial się wykąpać? :razz:
-
Ale macie tam fajne lisy w tym lesie :evil_lol: [quote name='bonita'][IMG]http://www.laizsme.edu.pl/%7Epaper/smiechuwarte/pics/Colgate.jpg[/IMG] [B][I]Dobrze że nie Cologate:evil_lol: [/I][/B] [B][I](Ewcia jak Ci fotka nie pasi to wymażę:cool3: )[/I][/B] [/quote] o jeżuuu :roflt: :roflt:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Też się zastanaw po co klatke jak Tommy i tak się upora z ptaszkiem :diabloti: [/quote] buhaha mamcia Ci chce sprezentowac malego Ptysia/Balbinke? :evil_lol: -
[quote name='dbsst'] ona nie ma mydła szarego chcesz broodasa tulkać :roll: :evil_lol: [/quote] a co ma to tego wszystkiego mydlo? :crazyeye: I to szare ? :crazyeye:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
Jesuu jeden dzień mnie nie bylo a tu tyle nagadane :roll: [quote name='bonita'][B][I]C [/I][/B][B][/B] [B][I]Też się cieszę :) , Ona ma zapalenie płuc. [/I][/B][/quote] jak to??? :crazyeye: [quote name='bonita'][B][/B][B][/B] [B][I]Z pytaniami o dziadziów to do babć idż:evil_lol: .[/I][/B] [/quote] babcie mają sklerozę i nie pamietaja z kim mialy dzieci :evil_lol: zresztą to takie modne teraz jest nie znac ojca dziecka :evil_lol: -
[quote name='HankaRupczewska'][COLOR=red][B][U]Gezesław [/U][/B][/COLOR]z guzkiem pod żuchwą parwie takim samym - [COLOR=Red][B]mimo[/B][/COLOR] [B]badań licznych, leków per os i inra muscularis[/B]. [B]Wesoły. I ciągle glodny.[/B] [/QUOTE] To na co te leki i badania, na spadek łaknienia i brak wesołości? :hmmmm: [quote name='HankaRupczewska'] Tak czy inaczej jesteśmy - i żyjemy. [/quote] aa to najwazniejsze :multi:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
jakoś to przegapilam :roll: Tak sobie wczoraj slodzilyście :evil_lol: [quote name='Pysia']Ach zapomniałam Wam napisać że PIKA została prababcią :p Ptyś i Balbinka wychowują jedna ( ?? chyba?? ) pocieche w budce .... Mama kazała mi kupować klatke.....:mdleje:[/quote] Buhaha, jajko mialo podobno nie byc zaplodnione :evil_lol: a po co klatke ? :razz: -
[quote name='aga1215']a śnieg leży............[/quote] i jet mroz :roll:
-
Witam w Klubie Psopodobnych :evil_lol:
-
[QUOTE][B][/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/21/35f27e240acbd2b9.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ooo jajca :evil_lol:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześc wnusiu :multi: A Ty gdzie ? :crazyeye: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
O i Waszkę wywiało dzisiaj :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ja ci e ale sl;iczne sztuczne :evil_lol: sopelki :loveu:
-
[SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]Koreczku wszystkiego najlepszego od Cioci Piki :multi:[/B][/I][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.dogbirthdaysandparties.com/images/cakewhole.jpg[/IMG]
-
Paula kawa Ci zaszkodzila? :razz: Gdzie jesteś?
-
[quote name='idabo']Ktoś nas wołał??:siara: [URL="http://www.vbulletin.com"][IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f19b9633b64200ba.html[/IMG] [/URL][/quote] przeciez Ty masz ogara :evil_lol:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B] ...[/B] [B]a jeszcze inni - jak ja:loveu: ..kapia futrzaka... [/B][/quote] a co Ty ja tak ciagle kapiesz? :diabloti: I tak sie zaraz pobrudzi :evil_lol:
-
[quote name='jo-jo'] Cholera Ty to wymagająca jesteś :evil_lol: Postaram się, ale to jużnie dzisiaj...[/quote] zawsze byłam :evil_lol: ale nie aż tak, zeby dzisiaj :evil_lol: kiedy będziesz miala kfilke ;) [quote name='jo-jo']dlaczego dogi muszą żyć tak krótko?:shake:[/quote] nawet mi tego nie mow :shake:
-
[QUOTE] [IMG]http://images11.fotosik.pl/46/fdd8c3159ee040ba.jpg[/IMG][/QUOTE] Oj zimno w łapecki, pańcia butow nie zalozyla :shake: Musze poprzebierać nózkami :shake::evil_lol:
-
[quote name='mmbbaj'] [B]dog niemiecki :diabloti:[/B] [/quote] gdzie? :crazyeye::diabloti:
-
No to dawaj bo ja czekam :cool1:
-
[quote name='Hugo-Kochaś'] ale my i tak jej [B]pszajemy[/B][/quote] co Wy robicie temu biednemu psu? :crazyeye::shake:
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
Hej, hej Ja tu bylam :multi: :lol: