Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/37/930da71ca5c295bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/37/7b7ec35eb2d84245.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/e6bc225828206e01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/44/6de7478e8d729ef9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/38/a75598b049bdd69b.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/396ab16601e5a429.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/01cde5917043da43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/38/90da657991e558cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/e175b54731a4564c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/368e69fa8652152a.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/38/a6a3b5dd9c511c6d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/0e911d515c30d2af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/44/b3cb9f34e8d21ce0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/ca130ed7b2b8a60d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/44/c604a42cc286a9b5.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='dbsst']mam plan PIKa Ty zajmujesz dogokoordynatorkę a ja po kieszeniach ładuje małe dogostwory a do kaptura dogomame a pod pache dogobabcie :evil_lol: i zrobimy największy dogorabunek w dogogalaktyce :cool3: dogokoordynatorka oczywiście nie czyta teraz :)[/quote] jestem, zaaaaaa :multi: [B]Kolejne fotki dogostworów[/B] :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/ee39e491f6d614ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/38/0d59c278d263ed48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/c6d8d48344a7cb6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/38/1bfa715000c58a1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/37/57f198c052f39f35.jpg[/IMG][/URL]
  5. Cześc siedząca pod drzewem w srodku zimy Agusiu :multi:
  6. Witam w zboczonej galerii :evil_lol:
  7. [quote name='paula_z']Dzieki :loveu: Bylam dzis u laryngologa, ucho jest zdrowe, a boli mnie prawdopodobnie od nerwow od kregoslupa szyjnego :crazyeye: (czy jakos tak). Ale szyja mnie nie boli :cool1: Mam przyjmowac czopki :placz: Doopa blada :angryy:[/quote] leki w tyłek na bol ucha? :crazyeye:
  8. Dominika wszystko jest normalnie i dobzre. Zobaczysz, ze jak jej odejdzie narkoza, to ja bedziesz musiala hamowac, tak będzie chciala brykac :razz:
  9. Cześc moja Praxxx wnusiu :multi:
  10. [quote name='malawaszka'] jakbym spisała te wszystkie myśli które kłębiły mi się we łbie to powstałaby niezła książka - prawie jak Pan Tadeusz zapewne :p j [/quote] XIII księga ? :razz: [quote name='malawaszka']:crazyeye: czyja matura???? :evil_lol:[/QUOTE] Twoja :evil_lol: Przecież bylas na studniówce nawet ostatnio :evil_lol:
  11. O Dorka się wystroila i przyperfumowala :evil_lol: znaczy wraca do siebie
  12. [quote name='AlKil'] Ale z nas pośmiałby się chętnie....:roll:[/quote] a Ty się zniego pośmiać nie mozesz? :razz:
  13. Domi na baner zaglosowalam a kciuki trzymam nieustannie :kciuki:
  14. [quote name='Justa'] waszuń błagam nie krzywdź tego stworzenia ruskim imieniem !:placz:[/quote] a czemu ? :roll: przeciez to ruski pies, to w czym problem? :roll: A jakby mial być Puszkin, Tołstoj, albo Bułhakow to też nie? :diabloti:
  15. [quote name='Justa'][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/2-4-2.jpg[/IMG] magda, co to te kociambry po prawej?:cool3:[/quote] to są jej byle koty, ktore ją zdenerwowaly :evil_lol: To wzięła i wypchala :shake: :evil_lol:
  16. [quote name='dbsst']sekuku robie jej w środe[/quote] no to jutro :evil_lol: już jutro :evil_lol:
  17. Ty mi powiedz, kiedy chcesz jechac do doziów? :razz: Bo jutro zdaje się, ze Szpili sekuku robisz :roll:
  18. [quote name='dbsst'] MASZ DOGA?? [/quote] tak w domu :evil_lol: 3-tygodniowego :evil_lol:
  19. Jaka piekna charakterystyka Madzi :evil_lol: [QUOTE] 2 a dupy to ja tam nie widziałam :roll: [/QUOTE] nieee? :crazyeye: a Vectra, Paula i Magda gdzie swoje mialy? :crazyeye: [B]Domi [/B]a Ty nic nie wiesz :eviltong: Ty nie widzialas mojego oświadczenia :eviltong:
  20. [quote name='dbsst']buswiegd da budiet niebo buswiegd da budiet slonce i jakos tak dalej[/QUOTE] to tak szlo :evil_lol: buc wsiegda budiet slonce buc wsiegda budiet niebo buc wsgieda budiet mama buc wsgieda budu ja :evil_lol:
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][I]:crazyeye:a ja sie z DDRowcami nie umiałam dogadać ....oni jakos dziwnie nawijali[/I][/quote] germanie po slowiańsku zawsze dziwnie nawijają :evil_lol:
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][I]Alfabet my uże znajem , uże piszem i czytajem i wsje bukwy po parjadkie bez aszybki nazywajem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/quote] Ty to cyrylica napisz :evil_lol:
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:crazyeye:...a ja w 5, 6, 7 , 8...i wLO1, 2, 3, 4, i w SWP w 1i2czyli ....10 lat:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] a pamietasz cos ? :razz: Bo ja niewiele :evil_lol:
  24. Cześc :multi: Poczytalam :evil_lol: Te wasze psy mają z Wami trzy swiaty :evil_lol: Ale ja swojego popzredniego tez spod sklepu zapomnialam :roll: a wychodzilam tymi samymi drzwami :evil_lol: Tylko on się nie dal, jak go minelam to zaczął dzioba drzeć :evil_lol: Siemi znajomy szczek wydawal, to się odwrócilam :evil_lol: a jak pies na mnie z wyrzutem patrzył :oops:
×
×
  • Create New...