Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. PIKA

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']oooo siedzi? a za co? :evil_lol:[/quote] bo sreberka byly kradzione :evil_lol: tantiemow nie ma :shake: kasy od nich nie bralam :evil_lol:
  2. [quote name='Vectra'] szybko sobie przypomnisz :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] nie tak szybko :evil_lol: za jakies póltora roku :evil_lol: [quote name='Pysia']Buahahahahahahahahahahahaha Masz przesrane :diabloti:[/quote] na poczatku na pewno :diabloti:
  3. [quote name='dbsst']hmmmmmmmmmmm to nam powiedzaiałaś :shake:[/quote] Ty tez z rozumialaś tak jak ja? :roll: Hania jak pies jest chory to sie do weterynarza idzie a nie do szkoly :hmmmm:
  4. [quote name='Pysia']Nie czytałas że Monika chce mieć spokój w domu? Stalin i Sssmanka?? :shake::shake::shake::evil_lol: Toż to wojna światów :diabloti:[/quote] wojan to miala byc miedzy ssmanka a bolszewikiem. a tu masz ssmankę i dowódcę :evil_lol:
  5. [quote name='Katerinas']cholercia... nie wiem A u ludzie jest, tak? I co z krwi się robi?[/quote] u ludzi się robi ale nie pamietam z czego :oops: chyba z krwi :hmmmm:
  6. [quote name='Pysia']Więcej fot dzisiaj nie wstawię bo album mnie nie chce wpuścić :crazyeye:[/quote] jeść mu nie dalaś to się obrazil :evil_lol:
  7. Kasiu a nie ma czegoś takiego jak badania toksykologiczne u psow?
  8. [quote name='kiwi']szczerze powiem ze najbardziej zdziwila mnie Twoja wypowiedz, PIKA, jestes przeciw a dopuszczasz mysl ze pomimo ze jest to przestepstwo - ludzie moga kopiowac uszy jak im sie bedzie podobalo.[/quote] to nie tak. Po prostu rozumiem , sile przyzwyczajenia i sama twierdze, że dog z cietym uchem wygląda szlachetniej, ale swojemu bym uszu nie obcięła ;) [quote name='kiwi'] poza ty jesli pies ma brzydkie uszy - niezgodne z wzorcem to ich obcinanie jest maskowaniem wady - to sie nie dziedziczy w jakis sposob?[/quote] Nie ma czegoś takiego jak wzorzec ucha u doga. ;) Czy coś jest ladne, czy nie to kwestia gustu. Ja tam lubie duże mięsiste naleśniczki :loveu: nie sądze, też ze sędziowie źle ocenią pieknego w calej budowie psa tylko dlatego, ze ma male uszy, albo "dziwnie" je nosi. I jest to dziedziczne oczywiście, ale w mozna to w hodwoli poprawić, a jak to pewnie wiesz, z tym, ze nikt ne zwracal do niedawna na to uwagi bo uszy i tak się kopiowalo ;) [quote name='kiwi'] trzymam kciuki za maluszki, oby wszystkie zostaly w calosci :thumbs:[/quote] ja tez :thumbs:
  9. No rzesz :angryy: szlag by to :angryy: Kasiu jeżeli Dorka mogla tylko "liznąc" to tzreba miec nadzieję, ze jej az tak to nie zaszkodzilo i wybacz w przypadek i az taki pech to ja juz nie uwierze :shake:
  10. [quote name='malawaszka']ino Lun ma taki mały problem - jest wielkości kota :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] a to ona taka niewyrośnieta, czy te Wasze koty jakieś zmutowane ? :evil_lol:
  11. PIKA

    Poprostu Lala : )

    [QUOTE] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2139/picture104tq1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] buhaha elegancki ten Twoj boss :evil_lol:
  12. [quote name='malawaszka']b a Luneta za dużo razy dostała od kota po mordzie żeby ot tak sie na niego ładować :evil_lol:[/quote] aaaa to w niczym nie przeszkadza :diabloti: wręcz za taki numer to tym bardziej zjeść nalezy :diabloti:
  13. [QUOTE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/31st69.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/31st69.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] się troszkę dziewcze potargalo :evil_lol:
  14. [B]Kiwi[/B] - kiedyś były inne standardy. Starsza suka ma więcej lat niz ów wetowski zapis. Co do możliwości wystawiania w naszym kraju kopiowanych psów tez mnie to dziwi, tym bardziej że w krajach ościennych takich psów urodzonych po danym roku wystawiac nie mozna, ale .. pretensje mozna miec do naszego ZK a nie do Korony. Tym bardziej, ze te szczeniaki powinny miec ladne nalesniczki (niestety widzialm dogi niekopiowane, ale z tak kiepskim malym uchem, ze wyglądaly fatalnie) i sama Korona raczej wolalaby, żeby ich nie kopiowac. Mozna się nawrócic i zmienić zdanie , nie ;) I chwala jej za to ;)
  15. [B]Kiwi[/B] nie denerwuj sie ;) Piesek ma kopiowane uszy pzrez wlasciciela ktory bierze go od hodwocy, a hodowca mowi o ewentualnych zagrozeniach jakie mogą wystapić przy cięciu ucha, no ale decyzja ostateczna jest w rękach właściciela psa Pretensje mozna miec do wetow, że w ogóle zabiegi wykonują, bo tak naprawdę, to ZKwP nie ma zastrzeżeń i nie wydal żadnego zakazu kopiowania uszu i ogonów. Cytat ktory wkleilas jest pismem skierowanym li tylko do weterynarzy, zakazując im wykonywania tych zabiegów, ale co poniektorzy do niego się nie stosują... niestety Ja biorę jednego z tych maluchow i zaręczam Ci, ze piesek ktory trafi w moje ręce uszy bedzie mial w calości jak mu natura dala. Hodowczyni o tym wie i się bardzo ucieszyla, ze uszyska zostają tam gdzie są ;)
  16. Witam w galerii "zakochanego kundla" :evil_lol: A ja chce samca wziąc :crazyeye: :mdleje: Ja zapomnialam jak to jest miec samca :crazyeye:
  17. [quote name='Vectra']boszzzzzzz czy ja napisałam że KUPUJE bullteriera ? napisałam tak ? OGLĄDAM sobie :evil_lol: niekupuje nie planuje - oglądam i podziwiam i marze jeszcze aż tak nienormalna to nie jestem :evil_lol: azjata będzie ,ale to jeszcze troche ;) bullteriera nie będzie :evil_lol: napewno nie w tej pięciolatce :evil_lol: jeszcze raz napisze [COLOR=Red][B]JA TYLKO OGLĄDAM SOBIE [/B][/COLOR][/quote] Ja tyz TYLKO ogladalam :evil_lol: I tyz gadalam, że dopóki jest Saba innego psa nie będzie :evil_lol: [quote name='Vectra'] Pozatym narazie mam inny cel :eviltong: inne chciejstwo i nie jest to napewno PIES :evil_lol:[/quote] Dziecko? :hmmmm: :evil_lol:
  18. [quote name='Vectra'] ale ja też chce nowy aparat :( lustrzaneczke Pysiu przytul mnie :([/quote] uuu u mnie lustrzaneczka odplynęla na świete nigdy chyba :shake: [quote name='Pysia'] Próbowałam się rozweselić....Na siłe.[/QUOTE] moze cos zjedz? :evil_lol:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:mad::mad::mad:chorera ktosz szkaluje dobre i nieskazitelne imię naszej RODZINY:loveu:[/I][/B][/quote] dawaj go sabe na niego naslę :evil_lol: Musze gdzieś dziewczyne wyzyć :roll::evil_lol:
  20. Tak naprawdę ćwiczyc Wam się nie chcialo a teraz na psy zwalacie :evil_lol:
  21. [quote] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/9963/1012473yt0.jpg[/IMG][/URL][/quote] A Kamcia to szuka miejsca gdzie ten dom powinien stanąc? :evil_lol:
  22. [quote name='Pysia']Najpierw zgłodniałam a potem jedząc oplułam monitor :evil_lol::evil_lol: Ludeczkowie podzielili się na dwa obozy: 1 obóz - Bleeeeeeeeeeee 2 obóz- Mniam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] jest jeszcze trzeci obóz - obojetnych :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. Waszka bedzie miala niufa,:bigcool: Waszka bedzie miala niufa,:bigcool:Waszka bedzie miala niufa :bigcool: :evil_lol::evil_lol: [QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/31st120.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/31st120.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Waszka Luneta to święta kobieta jest :loveu: Przy Sabie by ten numrr nie pzreszedl :evil_lol:
  24. [quote name='bea100']Hmmm, to skoro Dorka jest normalnie aniołem i skoro nie możecie z TZtem dojść do porozumienia w kwestii rasy..to może następną sunię wielorasową ?!? wtedy byłby domowy consensus :evil_lol: ...!!![/quote] Oooo i to jest dobra pomysla :evil_lol: a zdjęcia Dorci z Michalkiem cuuuuudoooo :loveu:
×
×
  • Create New...