-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='aga1215']Leonkowi przypnie wózeczek i na spacerkach będą zbierać;) :evil_lol:[/quote] juz to widze :evil_lol:
-
[QUOTE][B]pozbył się balastu :cool1: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/2-11-34.jpg[/IMG][/QUOTE] Magda jak doopa? :evil_lol:
-
[quote name='beria'] Mój komputer nie jest "czysty" :razz: [/quote] to moze wypadalo by wziąc szmatke i wyczyścic :evil_lol:
-
[SIZE=3][COLOR=Red][I][FONT=Comic Sans MS][B]A[/B][B]gniesiu[/B][/FONT][/I] [/COLOR][/SIZE] [B][FONT=Comic Sans MS][I][SIZE=3][COLOR=Magenta]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Blue]I SPELNIENIA WSZYSTKICH NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ [IMG]http://www.yatoula.com/gif/fete/fete_114.gif[/IMG][IMG]http://www.yatoula.com/gif/nature/natu03.gif[/IMG] [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=Black]Pzrepraszam, ze dopiero dzisiaj, ale wczoraj dogo odmawialo wspólpracy [/COLOR][/SIZE][/FONT] [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/B]
-
[B] Alu[/B] Kocham Cie Misiu :loveu: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/38/f43cb4ea06172ad9.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Matko, :roflt: :roflt: :roflt:
- 78403 replies
-
Cześc Klockowe :multi: Poczytalam o tych jazdach w schronie :crazyeye: Jakiś jajoglowy chyba to placenie wymyslił :angryy: A narzeczona Klocka imienniczka moje suki, śliczniusia :cool3:
-
[quote name='mmbbaj'] A nie ma za co :lol: A ty wiesz, że to szkolenie klikierowe? [/quote] ups :oops: a czy klikerem moze być moj glos mowiący "Dobry Pies" lub insze "świetnie kochanie"? :cool3: :evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']No i po kliknięciu pojawi się napis "skontaktuj się z administratorem " :evil_lol:[/quote] rozumiem, ze z numerem telefonu do tegoż :diabloti: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='aga1215']oszczędzamją:angryy: [SIZE=1][COLOR=pink]od ostatniego czyszczenia klawiatury tak mam - muszę walić w nią i już palce mnie bola:mad: [/COLOR][/SIZE][/quote] O widze, że i Ty sobie wyczyścilas klawiaturę, jako i ja kiedys :evil_lol: ..... na amen :evil_lol: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
Cześc Kochana :multi: Widze, że się Galeria znalazla :evil_lol: następnym razem jak Ci zginie to kliknij we wlasny banerek to sie moze znajdzie ;) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='aga1215']Co się dzieje? Ostatni był post pauli_z z wczoraj z 23.30, wszystkie następne zobaczyłam [B]dopierootwierającokno[/B] edycyjne :niewiem: :hmmmm: ciekawe, czy ten będzie widać [B]Pysia [/B]-co z fotką?????????????? Może być z SzelmoZmorami:multi: u nas właśnie [B]wyszłosłońce[/B]:multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] a Tobie się spacja zacięła ? :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']przyszłam popatrzeć na śnieg bo u mnie nie widać - znikł :evil_lol: ale za to widać posty :evil_lol:[/quote] Ty uważaj, zeby z tym sniegiem nie bylo jak z tymi postami :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
A ja nie będe miala ani Nikona ani Canona :shake: lustrzanka mi se poszla w świat na dozich nogach :evil_lol: -
Malgosiu dzięki za info :buzi: [quote name='Poświata'] [SIZE=3]Chciałam Ci [B]Pikuś[/B] powiedzieć, zebyś chwilę poczekała na nas, to się w psiedszkolu spotkamy :lol: :multi: .[/SIZE][/quote] ta chwila to do czerwca widze :evil_lol: to moj już bedzie z lekka ogromniasty w porównaniu z Twoim :evil_lol: [quote name='LAZY']Czyzbyś się chcioała z tym swoim kochanym doziątkiem wprosić?:diabloti:[/quote] no jasne :diabloti: trza miec kogo taranowac :diabloti: [quote name='mmbbaj']To Pika pości? :evil_lol: [/quote] no i to aż taki ewenement, ze aż maile o tym chodza :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']PIKA uspokój sie bo ten post sie pojawia i znika i finalnie będzie - więc niekoniecznie musisz sto razy te widoki cytować :diabloti: :evil_lol:[/quote] bo ten widok wybitnie mi sie podoba :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Posta mi tu wcięło :mad: to jeszcze jedna proba :diabloti: [quote name='malawaszka']fajną to mało powiedziane :evil_lol: było rewelacyjnie!!!! opłacało się wchodzić tak długo pod górę żeby zobaczyć te widoki oblane promieniami słońca :loveu: [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9987/dscf0370lw9.jpg[/IMG] [/quote] fajne widoki :evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
jak to zjednym uchem? :crazyeye: Nic Asia o wyciętym uchu nie mowila :crazyeye:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']fajną to mało powiedziane :evil_lol: było rewelacyjnie!!!! opłacało się wchodzić tak długo pod górę żeby zobaczyć te widoki oblane promieniami słońca :loveu: [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9987/dscf0370lw9.jpg[/IMG] [/quote] taaa widoki boskie :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']PO MNIE :roflt: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Buhahah :roflt: A Ty to Ty czy Ty to Ona? :hmmmm: -
Cześć Malgosiu :multi: Czy możesz mi powiedziec, gdzie chodzicie do tego przedszkola? :lol: Łacznie z dokladna lokalizacją spotkań :evil_lol:
-
Cześc Agus :multi: To macie ten snieg czy nie macie? :roll:
-
Aluś, niby dogo nie bylo a tu nagadane :mdleje: nie nadrabiam :shake:
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska']Nożesz urwa :angryy: DLACZEGO ZNIKAJĄ POSTY ?????? :mad:[/quote] To ONI :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześc Waszka :multi: Fajna wycieczke mialas :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cześc Magda :multi: ale ja Ci zazdraszczam tego sniegu :cool3: