Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:u mnie obok:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] masz slabego cela :evil_lol:
  2. [quote name='LAZY']PIKA taką ruchliwą Oliwkę sobie spraw i odchudzanie murowane:) [/quote] taa mam se zafundowac podobno doga i jeszcze male dziecko do tego :roll: W wariatkowie by mnie zamknęli zanim bym schudła :diabloti: [quote name='malawaszka']MŻ :grins: [B]i dobra motywacja[/B] :razz: :loveu: [/quote] Moja motywacja wciska we mnie żarcie :angryy: [quote name='malawaszka']jak to nie - w piątki przyjmuję same płyny :roflt: :evil_lol:[/quote] ale te płyny są baardzo kaloryczne :evil_lol:
  3. Ale agresywny dog widmo ma reklame :evil_lol: Cześc chamska, puszczalaska i beszczelna wnusiu :evil_lol:
  4. Cześc praxxx wnusiu :multi: Ale masz ślicznych gości w galerii :loveu:
  5. Cześc :multi: Fajowski ten domek :razz:
  6. Cześc Alus, :multi: melduje się, ze się znalazlam :multi: A niebo rewelacyjne :loveu:
  7. [quote name='Maga100'][B]tak, Paula tyle gadała, szalała, biegała i tańczyła, że miałam jej serdecznie dość :evil_lol: Ja dawałam dyskretne znaki, TZ Vectry już czekał, a ta nie, kijem nie wygonisz, bo ona tańczy :evil_lol: :evil_lol: [/B] [B]hahaha, [COLOR=Red]o 3.00 t[/COLOR]o już przestałaś się krępować, ale przedtem było szklane spojrzenie i kiwająca się głowa :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] a mialy tak wczesnie skończyc :diabloti:
  8. [quote name='Vectra']Kano nie mógł jechać , on musiła pilnować ONYCH :evil_lol:[/quote] przecież u Magdy ONI też są :evil_lol:
  9. Czy Wy się nadal kochacie? :evil_lol: A waszka faktycznie schudła :roll: Tylko niech powie jak to zrobiła :mad:
  10. [quote name='Maga100'][B]ona się bezczelnie wymigała :angryy: [/B] [B]nie mogła, nie mogła :cool1: BAŁA SIĘ :diabloti: [/B][/quote] a niby czego miała sie bac ? :diabloti: Chyba tylko tego, ze Ty musialabyś zrobic obiad dla moich sobotnich gości :diabloti: [quote name='beria']Droga Haniu, chciałam się przyznać do winy :roll: Zwierzaków nie da się nie oglądać i nie obmacywać :shake: Dzisiaj znowu zobaczyłam kpiący uśmiech weta :angryy: Blue miała w środku brudne ucho, myślałam, że to ropny wyciek, ale się myliłam :cool1: Nie ma to jak zrobić z siebie głupa przy sobocie :cool1: Ale jak się poczyta o grzybku w uszach :niewiem: [/quote] :roflt: :roflt: moze zacznij czyścic kotu uszy :evil_lol:
  11. [quote name='beria']Była też galeria ???? Przegapiłam :wallbash:[/quote] byla :evil_lol: każdy post to znanego nam autora "gadajcie do mnie" :evil_lol:
  12. [QUOTE] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3435/sojka0166ame6.jpg[/IMG][/QUOTE] ale sliczny ptasiek :loveu: Kocham cie misiu :lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol:
  13. [QUOTE][B][I][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/2l115.jpg[/IMG] [/I][/B][/QUOTE] a SSmanka to Waszkowej torby pilnuje? :evil_lol: Kocham cie misiu :lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol:
  14. [quote name='bonita'][B][I]wrócę tu jeszcze zaraz :)[/I][/B][/quote] A kiedy? :razz: Kocham Cie misiu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  15. [quote name='AlKil']Biorę jak tylko będę miała ten dom z wielgachnym ogrodem za kasę, którą mój TZ wygra w totka....:placz: JUTRO SOBOTA, kumulacja!!!!:bigcool:[/quote] aaaa mam konkurencje w totku :placz::evil_lol:
  16. [quote name='AlKil']Pika, zawsze chciałam żółtego, ale chyba się skuszę na błękitną sunię, z Kołobrzegu, Poznania lub Niemiec.... kocham cie misiu :lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol: [/quote] Naprade bierzesz doga? :crazyeye: a o ktorych hodowlach myslisz? :razz: [quote name='Doginka']Dziewczyny do walentynek jeszcze 12 dni:diabloti:[/quote] Kochać się nalezy caly czas a nie tylko od świeta :diabloti: Kocham Cie misiu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  17. [quote name='r_2005']To podlizuj się:evil_lol:[/quote] nie musze :eviltong:
  18. [quote name='r_2005']PIKA, jeśli chodzi o wystawki, to może KORONA pomoże wybrać?:lol: [/quote] no na nią licze i ona o tym wie :razz:
  19. Kocham Cie MIsiu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: aaaaa zarazilam sie :placz::evil_lol:
  20. [quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]ale o co [COLOR=Red]ch[/COLOR]odzi???[/B] [/quote] nie [COLOR=Red]ch[/COLOR]odzi a [COLOR=Red]h[/COLOR]odzi :diabloti: [quote name='AlKil']jeny, weszłam tam z ciekawości i nie mogę się oderwać....:crazyeye::crazyeye::crazyeye:a jestem dopiero na 49 str, więc nockę mam z głowy....:evil_lol:[/quote] rany wciaglo ją :roflt: a wlasciwie to ja tez powinnam sobie popczytać (raz jeszcze) bo mnie namawiają,żebym se doga wzięła :crazyeye: :evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]eeeeee tam....gadasz.......jakie powariowały:cool3: .......ja to bym klasyczna głupawka nazwała:multi: .......ale skoro u Ciebie jest inna terminologia to ja sie sprzeczac nie bede:diabloti: :diabloti: [/B] [B][COLOR=Red]Kocham Cie misiu[/COLOR]:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/B][/quote] To do mnie? Misiu :diabloti: [quote name='HankaRupczewska']Ja Was wszystkie misie też kocham ! I nie będę do poniedziałkowej wizyty u weta wypowiadać się na temat stanu zdrowia Gezia . Nie bedę . Nie będę ! Nie bedę !!! O matko ! Chyba nie bedę .... :cool1:[/quote] Nie będziesz :shake: :nono:
  22. [quote name='HankaRupczewska'] A Ty nie jesteś u Magdy :crazyeye:[/quote] nie :shake: :evil_lol: nie pojechalam, bo nie moglam :shake: [quote name='Pysia']Haniu.... Kocham cię misiu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol: :diabloti:[/quote] [quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]kocham Cie misiu[/B]:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] powariowaly :stupid:
  23. [quote name='HankaRupczewska']Pysiu ... wiesz .... kocham cie misiu:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/quote] ratunku :mdleje::grab: to jakas epidemia :scared:
  24. Paule ONI porwali :placz::placz::placz::placz:
  25. [quote name='Matagi']:megagrin: :-D :megagrin: Łomatko......zaczepiłam.....:smhair2:[/quote] o co? :crazyeye:
×
×
  • Create New...