-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='mmbbaj'] Pika u nas :crazyeye: Witaj Piko :lol: [/quote] ja u Was codzinnie jestem :razz: Tylko jak Wy gadacie o ogarzych sprawach to sie odzywam :oops: bo się nie znam :oops: :evil_lol:
-
Alu pogonić mi szybko prosze to chorobsko :mad:
-
Gosiu miala w sobotę gości i zabawialm ich pokazem Twoich zdjeć. Byli zachwyceni :loveu:
-
[quote name='Katerinas'] :p Pytanie na zaliczenie - Który dozyczek jest dla Piki? ;)[/quote] pewnie samiec :evil_lol: [quote name='simbik'] ale Opy i Saby to do siebie mają że marudzą ale są zadowolone z towarzystwa ;).[/quote] oby tylko marudziły :roll: a nie traktowaly jak kolacje :diabloti: [quote name='kiwi']rozkoszne maluszki :) czy beda mialy ciete uszy?[/quote] to bedzie zależalo od nowych wlascicieli piesów ;)
-
[QUOTE][I][B] [IMG]http://images14.fotosik.pl/101/5de806ffb583ad49.jpg[/IMG][/B][/I][/QUOTE] Zagraj nogi myje :evil_lol:
-
[quote name='AlKil'] Pika, to rób poduszki!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] pzrez te ponad 6 lat to bym już miala kilka porządnych pierzyn :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='paula_z']Bylo o kalorycznych plynach, a nie tylko o wódzie :cool1: Glodnemu chleb na mysli :eviltong: :evil_lol:[/quote] ale Waszce o alko chodzilo :evil_lol: a ja glodna wódy nie jestem :shake: Na razie krązy mi w krwioobiegu :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='paula_z']:D Ja schudlam kiedys 15 kg w pol roku, [B]a pilam gazowane[/B] i inne :cool3:[/quote] A jest gazowana wóda? :crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']buuuuuuuahahahahhha UWAGA PYSIA BĘDZIE MIAŁA OKRES :roflt: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] buhahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Pysia']Galaretka stygnie na tarasie ;) Lecę po kiszonego ogórka do spiżarki :p[/quote] galaretki z ogórkami to ja jeszcze nie jadlam :hmmmm: -
Agus ale Wy macie sniegu :crazyeye:
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen] [/COLOR][/B][B][COLOR=darkgreen] jak już zamieszkam ze swoim "mężusiem .[/COLOR][/B][/quote] Aguś to kiedy slub ?:razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysia a ja mam, żurek, biala kiełabaske, schabik pieczony, sosik grzybowy, dwie suroweczki, wędlinke, i morze ciasta :lol: Do popicia tez się coś znajdzie :razz: -
[quote name='dbsst']pozazdrościłam Madze i jej żarełkui sobie tez coś z gara ufociłam :evil_lol: [U][/U] [U][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/41/1691da1d26ae70f6.jpg[/IMG][/URL][/quote] Dominika, Ty zaprowadź ten swój obiad do manikiurzystki :evil_lol:
-
[quote name='dbsst']ONI................[/quote] a ja myslalam, ze to tylko Leon ON-ych straszy :hmmmm:
-
[quote name='Maga100'] [B] [/B][B] był pyszny! [/B][/quote] a kto jeszcze tak twierdzi oprocz Ciebie ? :evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
[QUOTE] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/8088/dscn9015zv3.jpg[/IMG][/QUOTE] buhaha, moze se tam gniazdo uwije :evil_lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B][I]A ja wszystko mam:eviltong: tralala tralala, bo byłam dziś na obiadku u rodziców, a teraz mogę się dalej opychać w domu:multi: .[/I][/B] [/quote] coś słabo Cie rodzice nakarmili :evil_lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Zjadłam wszystkie pączki.... Zjadłam cała zupe grzybową ... Zjadłam wszystkie ciastka.... Zjadłam wszystkie cukierki ( orzechowe w czekoladzie ;) ).... Zjadłam kilka ( 5 ) bułek z parówką i cebulą na ciepło .... Wypiłam 3 kubki mleka z miodem.... Zjadłam 2 kotlety schabowe..... Dobrałam się do jutrzejszego obiadu...... Nie ma już chleba.... Nie ma już zółtego sera..... Nie ma już ani pomidorów ani sera Fety.... Wszystko zjadłam - wszystko!! Od godziny 16-tej...... Umieram. Robią mi się rozstępy na brzuchu. Czuję nienasycony głód...... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/quote] ale to wszystko bylo tylko w domu, czy zeżarlas wszystko co bylo z okolicy? :crazyeye::crazyeye: -
[quote name='Maga100'][B]dla ciebie, babo! :diabloti: [/B] [B]A skoro ciebie nie było, to nie było motywacji, aby przestać pić :evil_lol: [/B][/quote] buhaha, sądzisz, ze by pić przestaly :evil_lol: jak bym byla to by byla jeszcze jedna okazja żeby pić wlasnie :evil_lol: [quote name='Maga100'] [B]A ja wczoraj ugotowałam sobie obiadek. Tak, JA ugotowałam obiadek. I był pyszny :eating:[/B][/quote] Nie wierze :shake::evil_lol:
-
[quote name='Cola']Pozdrawiam ciepło i gorąco :p [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9352/200701280739lo1.jpg[/IMG][/quote] Cola oczy mnie juz bolą od czytania :evil_lol:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/100/9c3d184bbd02a709.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] czy one tu ćwiczą judo? :evil_lol:
- 78403 replies
-
[QUOTE][B][COLOR=RoyalBlue] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/2406/tnimg0016qg7.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/QUOTE] O losie :crazyeye: ale ja mam to samo :evil_lol: pomiomo tego, ze nie mam niufa :evil_lol: [quote name='AlKil'] podobno psy stwierdziły, że to koniec tej przepięknej zimy! [/quote] potwierdzam :roll:
-
[QUOTE] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/9347/picture1592ua6.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ale malusi zajaczek :loveu:
-
[quote name='dbsst']a ja blok :multi:[/quote] to gdzie bedzies zmieszkac? :crazyeye: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:eviltong:.....nie miałby mi potem kto klawiatury składać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....bo Olcia znów zniknęła;)[/I][/B][/quote] Vectra Ci zlozy :eviltong: tamta klawiatura nie dala się zlozyc :shake::evil_lol:
-
Cześc Kamilko Przynioslam Ci linka do agresywnego doga, bo go podobno szukalas :evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=11694&highlight=Agresywny+dog+niemiecki"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...og+nie miecki[/URL]