-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='Poświata'][B]PIKUŚ[/B] sorry za nietaktowne pytanie, czy ty zamieszkałaś u Korony :-o :hmmmm:. .[/quote] prawie :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']i teraz widać, KTO ogląda zdjęcia :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic:[/quote] Ta obraza to do mnie? :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='mmbbaj'] Pika, ale to niezupełnie o to chodzi :roll: Bo nie chodzi tylko o to, że pies wykonał twoje polecenie np. siad, [B]ale jak go wykonał[/B] ;)[/quote] U mnie pies ma usiąść, zatrzymac, podejśc dla mnie nie wazne jest, czy usiądzie na lewym półdupku, czy stanie prosto, czy pod skosem. Malgosiu ja będe miala doga, czyli molosa, one mysla i robia troszkę inaczej :evil_lol: one się musza zastanowić :evil_lol: [quote name='mmbbaj'] To Saba też będzie chodzić do przedszkola? :evil_lol:[/quote] raczej do domu starców :evil_lol: [quote name='mmbbaj'] Już to sobie wyobrażam :jumpie:[/quote] i byś się zdziwiła :cool1:, bo Saba wykonuje komendy bezblednie.:cool1: Ona nawet wie co ma zrobić, jak daje komende "noga" a jak "do mnie". Bo to roznica jest :cool1: Umie szczekac na komendę "glos" i na ciche srzelenie palcami :cool1: bardz przydatna umiejetnośc w momencie zagrozenia :cool1: I to wszystko bez klikera :cool1: ale i bez karcenia :cool1: A psy się uczą najlepiej przez nasladownictwo, więc w szkoleniu mlodego bedzie uczestniczyla Saba :cool1: bedzie przykladem świeć :evil_lol: I jej też to dobzre zrobi bo bedziemy parcować wszyscy RAZEM :cool1: [quote name='mmbbaj'] Ale żeby się ciebie słuchał to najpierw musisz mu wytłumaczyć czego chcesz i właśnie do tego służy kliker ;)[/quote] jestem mu wstanie wytlumaczyc mając smakolyk w jednej ręce a druga ręke wolną. Saba zrozumiala a to i Hipopotam zrozumie :cool1: bo ten sam, znany mi tok myslenia :evil_lol: [quote name='mmbbaj'] Wiem, że jesteś w stanie. I w twoim wypadku kliker byłby tylko dodatkowym narzędziem, które ułatwiłoby ci pracę z małym[/quote] i zajęło jedyną, wolną, przydatną reką :evil_lol: Ale się chyba zglosze do Baritusa :evil_lol: Bo na bemowo mam, blisko ale trzeba i dojechać, więc bedziemy sie po drodze otrzaskiwac z tramwajami i autobusami :cool1:
-
[quote name='dbsst']teraz juz licze dni i godziny do soboty i rozwiązania Szpili ze szewów :evil_lol:[/quote] to juz niedlugo :cool3:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/14010f5679d63cf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/9bea553205101f71.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/2f1e79fac28a0c07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/0383c79e7b7629d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/52/361f7209a0557a9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/87c3e7a678b5b18a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/5e6f95279719a041.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/2d507b22ca573a42.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/37661f77c32a38a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/76199a1e1659a029.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/e40d43d4593eaf51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/43/bbea07ec6c8b1287.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/ded70548d65f5800.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/c0789bba07e45176.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/c24b5f720517a725.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/a345e670b2ff7fa7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/23ef515515ebcff6.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/2e729aa318c4eb5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/756d0e77408d9afd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/963c64030339119e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/26b815774f3a01f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/b3399233c9fece4d.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/5b3912170913a769.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/1f8d9dbf1c5e5b77.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/3ebacc7b72c40c77.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/51/5eec32a334e19bee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/91c97e25d095a7eb.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/c4fd2edaa4aa7b50.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/2f213559515787b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/04486186746a7e3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/3f33138881dfdb8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/45/684aa7c37771e3c3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/7d3d2b14ff6a4477.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/2a9af6f2eea22121.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/ea4b1544bc3fc95a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/23e87a589cd4bbe5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/513c576fb7589dcc.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/2dfcb2a7438be09f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/f5187dc788fefe6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/ab62729b776e908f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/1d9f37848365937b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/51/4710b1b26bc47743.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/60604aed109545b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/1c769a822ed66184.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/45/365fedfc3621e259.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/4802e1c6a719896d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/c7395e622ea22e0a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/c2e2617c3179a211.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/45/f52932d4dd5853e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/3936beb37995a34d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/51/c32a7b3df31fe9ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/51/8a04e718bd93cad6.jpg[/IMG][/URL]
-
To ja troszku zdjatek wstawie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/51/aa81b8c7023e4328.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/81cdef4bbee284eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/96010c2ac20fc9d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/aa89c098fa8f8c21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/39/8abd31983cd8a44e.jpg[/IMG][/URL]
-
Ale ta psią laske energia roznosi :evil_lol:
-
Cześc prawie sąsiadko Kocham Cie Misiu :lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol:
-
Czeeśc Na pocieszenie Ci powiem, ze ja tez siakaś spiąca jestem :roll:
-
[quote name='malawaszka']hahah skąd skąd???? :evil_lol:[/quote] z psedskola :evil_lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote] PYSIA FOR YOU!!!! :evil_lol: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2853/dscf0398bt3.jpg[/IMG][/quote]Ooo Pysia ma cichego wielbiciela :roflt: :roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/8775/dscf0417lz0.jpg[/IMG] ale kolorków na włosach i tak nie widać :shake:[/quote] ale za to jaka z siebie zadowolona :evil_lol: -
[quote name='clockwork'] słodka jest ta Saba nie?? też się w niej zakochałam... a [B]legwancia mamy od nich!!![/B][/quote] Po Sabie? :crazyeye:
-
Dominika co ze Szpilą? :cool3:
-
[quote name='nathaniel'] Kliker ma tą zalete, że zawsze jego odgłos jest taki sam, [B]a głos przekazuje emocje [/B];) Pozdrawiam[/quote] i o to chodzi :lol: Pies ma wiedzieć kiedy jestem zadowolona z tego co robi a kiedy nie :evil_lol: Dobra, zanim zastosuje metodę klikerową musze ją opanowac najpierw sama a zanim tak się stanie przedszkole się skonczy :evil_lol: i juz nie bedzie mi to potrzebne :evil_lol: Poza tym nie wyobrazam sobie łażenia z dwoma psami i z klikerem na który jeden pies będzie na niego reagowal a drugi nie. Saba nie zna klikera a mlody ma sie szkolic przy niej i od niej sie uczyc wykonywania komend. :diabloti: Pies ma się mnie sluchać i reagowac na moje polecenia, a znając dogowe myslenie to zanim komende wykona troszke czasu minie :evil_lol: więc na obiedance się z dogiem :evil_lol: raczej nie wybieram.:evil_lol: Jestem w stanie psa wyszkolic metodę bezstresową, ale bezklikerową . Przedszkole mi glownie potrzebne do socjalizacji malego i po to aby mial kontakt z równiesnikami, kontakt ze starszymi psami mam zapewnione :evil_lol: zreszta my bezklikerowo zaczniemy sie uczyc juz w domciu w czasie kwarantanny :diabloti: razem z Saba beda sobie siadac na ten przyklad :diabloti: