Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='dbsst'] TZ jak zobaczył fote powiedział SZPILKA :cool3: :loveu: :loveu: :loveu: [U][/U][/quote] czy cos jeszcze powiedzial? :cool3:
  2. Pysia a dlaczego nie wzięłyście na spacer ciecia? :evil_lol:
  3. [quote name='HankaRupczewska']A czemóż to ? :crazyeye: Czyżbyś COŚ SUGEROWAŁA ???? :diabloti: [/quote] No jasne :diabloti: I Ty wiesz co :diabloti: chyba, ze jak na babcie przystalo, masz tego..... no...... niemca :evil_lol:
  4. [quote name='Pysia'] Masz do mnie przyjechać i porobić moim paskudom śliczne sesje zdjęciowe :diabloti:[/quote] To nie bedzie sesja, ale niuforabunek :evil_lol:
  5. [quote name='Kamcia_14'][B][I]Ja :hmmmm: ? Ja nie spamuje :cool1: NIGDY :cool1: [COLOR=Red]Możesz mi podać jakiś przykład[/COLOR] :cool1: ? [/I][/B] [B][I]Bo albo ja mam sklerozę , albo tobie sie coś pokićkało :evil_lol:[/I][/B][/quote] to w moim cytacie jest przykładem :cool1: gdzie nie zajrze to ten sam tekst :cool1:
  6. [quote name='Kamcia_14'][B][I] .[COLOR=Red] Pocieszające[/COLOR] jest to że może niedługo przeprowadzę się do warszawy ...[/I][/B][/quote] dla kogo? :hmmmm:
  7. [quote name='Kamcia_14'] [B][I]Wiecie co , arystokratka nie będzie już was odwiedzać ... bo ma bana :crazyeye: Powiedzmy że spamowała :evil_lol: [/I][/B] [B][I]PS2. O galeri starej ciotki to już zapomnieliście :mad:[/I][/B][/quote] nie "powiedzmy" a spamowala :diabloti: i Ty tez to robisz :diabloti: te same teksty widze juz w ktorejś z kolei galerii :diabloti: To chyba rodzinne :diabloti:
  8. Cześc Czoko :multi: Milo było Cię poznac :multi: Twoja sunia sliczniusia jest :loveu: a ja na Fortach tez mam sporo sniegu :lol:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol:WeszKKKo ataKKK KKKlonów:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] inwazja :angryy: ale juz Armia Zbawienia powiadomiona :diabloti:
  10. [quote name='arystokratka']Witajcie:loveu: Przyszłam się przywitać :D:D[/quote] Kuźwa tu tez? :angryy:
  11. [B]Ala [/B]juz sie pakuje :evil_lol: [quote name='goldenka245']No witamy Cię, ale możesz dostać bana za spam... [/quote] i moze to nie glupi pomysł :mad: Bo najpierw się gada o obiążaniu serwera długimi watkami, chce się usuwać watki a potem samemu się robi wszystko aby ten serwer obciązyc :mad:
  12. [quote name='evaxon']heloł wpozadeczku :) jakos dalam rade tz mnie wspieral:evil_lol: mialam nie pic ale najpierw szampan potem jedna lampka szampana potem 2 ..3... znowu szampan :evil_lol: tz mi kupil jeszcze 2 drinki to jak siedzielismy u niego w pokoju to siebie spojalam i jakos tak mi sie doobrze zrobilo ze prawie usnelam:evil_lol: [U][/U][/quote] No tak, zeby przezyc imprezę z dużą rodzina TZ-ta tzreba byc nawalonym :evil_lol:
  13. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]gdzie ja tylko obgaduje sąsiadów....cholera jakbym wszystko napisała co o sobie wiem to byś napewno nie przyjechała:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] to mow, wtedy ja przyjade na pewno :evil_lol:
  14. Moja droga prosze mi to chorobsko natentychmiast pogonic :mad:
  15. [quote name='HankaRupczewska'] [B][COLOR=red]Pika [/COLOR][/B]- świętuję w ABSSOLUTNEJ trzeźwości :evil_lol: [B][COLOR=red][/COLOR][/B][/quote] niemozliwe :shake::evil_lol: [quote name='Pysia']A ja mam jedno pytanie...Czy dotej pory , bez słoneczka, Gezio NIE spacerował :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :diabloti:[/quote] wychodzić mu się nie chcialo :evil_lol:
  16. [quote name='Kamcia_14'][B][/B] [B][I]Nie ma zdjęć :eviltong:[/I][/B] [B][/B][B][/B] [/quote] a to bardzo nie dobrze :shake: To są [B]Foto[/B]-Blogi na nie OFF :evil_lol:
  17. [quote name='Pysia']Weszko jedna czekamy :bigok:[/quote] a na co? :hmmmm:
  18. [quote name='dbsst']nie chca mi odwszyc Szpidoopci bo się nie zarosło jeszcze a ja tak czekałam soboty :placz:[/quote] to do doopy :shake:
  19. [quote name='aga1215'] [LEFT] [SIZE=1][COLOR=wheat]:oops: nie mogłam znaleźć galerii...........[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [/quote] :hmmmm: swojej? :evil_lol:
  20. [quote name='Pysia']A Ty zasypiasz tym razem gdzieś w pubie? :evil_lol:[/quote] Nie usnęła :shake:
  21. [quote name='Maga100'] [B]Pokój urządzony i dostępny. Czekam na poważne propozycje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] ja Ci skladam powazna propozycje :evil_lol: jak tylko dozio kwarantanne skończy :evil_lol: to pakuje OBA psy i przyjeżdzam :evil_lol: [SIZE=1] [/SIZE]
  22. [QUOTE] [IMG]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/Pysia2.gif[/IMG][/QUOTE] O ranyy :crazyeye::crazyeye: :roflt: :roflt: :roflt:
  23. [quote name='Katerinas'] PS. Pika... Dopiero teraz zauważyłam, że dzwoniłaś.[/quote] To trzeba bylo oddzwonic :evil_lol: Przecież nie spalam :evil_lol:
  24. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/54/84afb468deb5047f.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Nie kupuj rózowego :shake: Do twarzy jej w seledynku :loveu:
×
×
  • Create New...