-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]jesooo ... jakie Wy stare :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/quote] jakie stare? :diabloti: My tu wszystkie po 16 lat mamy :evil_lol:
-
Debe ze swoja milością [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/3/52cec73f372cc1f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/3/e1b2782c111a09ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/73/c3677130ba613977.jpg[/IMG][/URL]
-
Diabel nieźle urósł :razz: A Diablica świata nie poznaje? :roll: [quote name='Maga100'][B]o rany, a ja naprawdę zaczęłam szukac na zdjęciu wełny :evil_lol: [/B] [/quote] buhahaha :roflt:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/3/d644cb6a0c9ab281.jpg[/IMG][/URL] [B]Paluchi w niebezpieczeństwie :evil_lol: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/3/1598851c568f6add.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/3/d94e430e2e45a465.jpg[/IMG][/URL] [U] [/U]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/3/fd9c28be08b5753d.jpg[/IMG][/URL] [B]Pomocnicy fotografa[/B] :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/73/48fa98366994ad1c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/73/9f18be5285a45671.jpg[/IMG][/URL] [B]Za doopsko zlapie[/B] :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/73/3e9aeb0c73a54a25.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/3/0b907b549744d0cc.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/3/1896e5055c73fd1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/3/551b41c2fc27488d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/3/95b85b24e5d792f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/73/fddc672b317d3776.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/73/7e3dbf73ea003807.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maga100'] [B]jezu, gdzie ty tam wełnę widzisz? :crazyeye: [/B] [/quote] A ta co się jopi to nie wełna? :evil_lol:
-
[quote name='Gosiek'] widzę ze byłaś na sesji szczeniorkowej :loveu: cuuuudowna fota - proszę o zdecydowanie więcej :p [/quote] Zalatwić Ci taką sesje? :evil_lol: Tylko uprzedzam, ze mnie potem znienawidzisz :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]Pewnie gdyby było z 10kg mniej, to obyłoby się bez pomocy :roll: [/B] [/quote] to nie kwestia kilogramow, ale pary w łapach :evil_lol: [quote name='Maga100'] [B]i sterta prasowania :roll: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/2-18-5.jpg[/IMG][/quote] :crazyeye::crazyeye:welne tez prasujesz? :roll:
-
Agus jak w Tych Jaworkach, gdziekolwiek to jest, jest slicznie :loveu:
-
O Gosia się pokazala :multi: Mrozy mają byc to moze C sie jeszcze uda jakieś sopelki zlapac :cool3:
-
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue] a tu co... KKK jak KuKluxKlan :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cos w tym stylu, bo to Anarchia :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'];)[B][I]u mnie 50 tka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] a u mnie 25 :eviltong:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][/B] [B][I]mi idzie o jajka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] no w tym temacie to mogą być wieksze od Ozulcowych :evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I] Już wiem dlaczego bierzesz dozia chłopaka;) [/I][/B][/quote] ale dozie rzadko sa lizawce tak jak asty :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork']my nie... nie mamy nic wsólnego z anarcholami !!!! :angryy:[/quote] To czego Kamcia się Was boi ? :evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B][/B][B][/B] [B][I]Przed bramką wystawia się codziennie:cool3: , zobaczymy jak będzie na wystawie:p [/I][/B] [B][/B][/quote] postaw mu bramke na ringu to się ladnie wystawi :evil_lol: -
[quote name='clockwork'] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0728b0cd5cc7f125.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/70/0728b0cd5cc7f125.jpg[/IMG][/URL][/quote] a fuuujjjj :shake::evil_lol: [quote name='clockwork']po kolei ... foty z wczorajszej wizyty u Ozziego ;), no i u Ozzulińskich :razz: [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]ja i Ozzy :evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f2932570febf8746.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/70/f2932570febf8746.jpg[/IMG][/URL] [CENTER] [/CENTER] [/quote] Ozzy to jest a Ty za winklem schowana :evil_lol: [quote name='Kamcia_14'][B][I] Mam Anarchofobię :placz: [/I][/B][/quote] a ktoś tu anarchie uprawia ? :crazyeye:
-
[quote name='Anka12']Oj Mamusiu za wiele by gadać. Wszystko jest do doopy. W sobote rozstałam się z TZ:-( :-( :-( :-( I jest mi ciężko[/quote] No i wlasnie dlatego powinnas przyjśc w sobote :mad: My bysmy Cie juz pocieszyły :evil_lol: :buzi:
-
Ale fajnie spotkanko, i zazdraszczam tego Ozulcowego wylizania :oops: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][U] [/U][/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [SIZE=5][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e242c0ef085adc3c.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/1/e242c0ef085adc3c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote] Moja ulubiona poza Ozulca :evil_lol:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Że ty tej baby nie sklełas, :roll: Ja bym nie wytrzymala i parę k.. poslała :diabloti: [quote name='Pysia']A po co nam jakiś facet w tak kobiecym towarzystwie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] żeby was bronil? :hmmmm: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]drzew do lasu sie nie bierze.....nie wiedziałas????:diabloti: [/B][/quote] acha one liczyly na jakiegos gwalciciela :multi::evil_lol: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
[QUOTE] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2899/ssfer3.jpg[/IMG][/QUOTE] łałlłl ale poza wystawowa :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka nie rozklejaj się prosze :buzi: [quote name='malawaszka'] zazdrosna bo jej TZ zrobił mojemu samochodzikowi dobrze [/quote] :icon_roc: taaaa :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[QUOTE] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/59/b6a155cd38a6f0e6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/QUOTE] Haniu jakie Gezio ma śliczne poslanko :evil_lol: male stupki slodycz :loveu:.. u kogos :evil_lol:
-
[quote name='dbsst'] zato Szpila powiedziała tak hahahhaa[/quote] Słuchaj się Szpili :evil_lol: Jej zdanie najwazniejsze :evil_lol: A moze namow tych sąsiadow "od okna" :evil_lol:
-
[quote name='dbsst'][U] [/U] to dogofacet ale nie powiem który bo nie wiem :oops: [/quote] to Inti :lol: