Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Śliczny potoczek :loveu: A ja znowu mam snieg :placz: i mroz :placz: a w górach nie mieszkam :shake:
  2. [quote name='Rinuś']a gdzie [B]forencje[/B]??:mad::mad::mad:[/quote] a co to forencje? :evil_lol: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/14/a31fbc7c86669302.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ojej on chyba nie dostal jeśc :shake:
  3. [B]Malgosiu [/B]najwiekszym błedem była "bura" [B]PO[/B] zabraniu kości. To, ze go dopadlaś bylo ok ;) tylko trzeba bylo [U]spokojnie[/U] jakoś ta kośc wymienić albo po prostu zabrac i .. pochwalic, ze oddał ;) A burę dac, jakby oddać nie chcial ;)
  4. PIKA

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:crazyeye:bosz ale u was śniegu .......a u mnie leje deszcz:placz::placz::placz:[/I][/B][/quote] jak jeszcze chcesz do tego snieigu mroz to chetnie Ci wyslę :diabloti:
  5. [quote name='Maga100'][B]nie, czekają aż Dama pierwsza sie wypowie i zachęci innych do konwersacji [COLOR=Red]na poziomie [/COLOR]:evil_lol: [/B][/quote] niskim? :evil_lol: [quote name='Vectra']Madgusiu przybywam Cię ratować [B]:evil_lol: [/B][B]:evil_lol: [/B][B]:evil_lol:[/B] [IMG]http://mulubinba.typepad.com/photos/uncategorized/spider_1.jpg[/IMG][/quote] Ojej jaki sliczny :loveu: zaczynam lubiac pająki :evil_lol:
  6. [quote name='Hugo-Kochaś'] Zista piekła????[/quote] a co to zista? :oops:
  7. [quote name='malawaszka'] :evil_lol: stare podłe baby hahahahahahah[/quote] No, ze stare to rozumiem, :shake: ale czemu podłe? :mad: :evil_lol: [quote name='dzasta'] bo tu tez są pająki i musiałam oczy zasłaniać i przeiwijać posty bo ja mam pająko fobie :shake:[/quote] Te pajaki swoich nie ruszają, więc sie nie bojaj :cool3:
  8. [quote name='Anka12']Ja myśle że poczekacie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] nie mamy wyjścia :shake:
  9. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]A O KIEROWNICY... TO NIC NIE PISAŁAM :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak nie pisalas? :evil_lol: Pisalaś, ze jest :evil_lol:
  10. [FONT=Arial][COLOR=#0000ff][quote name='clockwork'][B]Sabów ci u nas dostatek:loveu:[/B] [/quote][/COLOR][/FONT] I wszystkie mają nierowno pod sufitem :evil_lol: Przynajmniej te ktore ja znam :evil_lol: [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]to ja sie tu[/B][B] chwale, szpanuje, a tu taka cisza... czekałam na fanfary :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to zeby kierownica nie odpadla :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B] mamy auto :cool3: nowe :cool3: takie piętnastoletnie :cool3: i jeździ :multi: i ma kierownice :multi: i szyberdach :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ten szyberdach najważniejszy :evil_lol:
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:mad::mad::mad: WYKRAKAŁAS!!! GODZINA STANIA W URZEDZIE !!! grrrr... a ja chciała tylko nowe blachy do auta, a musiałam tam odbębnic 1/8 etatu[/B][/COLOR][/FONT] :placz:[B][FONT=Arial][COLOR=#008000]....[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B]eee nie narzekaj :shake: to i tak krotko :evil_lol: [/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][FONT=Verdana][COLOR=#000000][quote name='clockwork'][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]saba... saba... :hmmmm::hmmmm::hmmmm: DARECKIE?? TO WY??? [COLOR=#008000]....[/COLOR][/B][FONT=Verdana][COLOR=#000000][/quote][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff][COLOR=black]my nie Dareckie a nam tez Saba[/COLOR] :oops: [/COLOR][/FONT][/B]
  13. [quote name='Pysia'] Jestem sobą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] znaczy puszek se już zafarbowłas ? :cool3:
  14. [quote name='clockwork'] teraz lece do urzedu zaraz zwracam !![/quote] uuu jak do urzędu to tak szybko nie wrocisz :shake:
  15. Ojej jaki Wy macie smakowity temat :eating: Dobzre, zę mam katar i nie czuje zapachu tych smakowitości :evil_lol:
  16. [quote name='Patka']Alu trzymaj kciuki jutro o 17 a mnie jakoś niewesoło ...[/quote] a ja tez moge potrzymać? :kciuki:
  17. Eee Szpila jest juz jak nowa, zaraz na bieganko polecicie :razz:
  18. PIKA

    .:: A X E L ::.

    [quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=RoyalBlue][SIZE=3]Axelmen[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]:lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/9/d12cbb6449da384a.jpg[/IMG][/URL][/quote]Axelek pokonal przyciaganie ziemskie :lol::lol:
  19. [quote name='malawaszka']zapomniałaś dodać: ...i nie będę mieć :lol: [/quote] a skad wiesz ? :evil_lol: Ja jeszcze nie umieram :roll: [quote name='malawaszka'] wyczesana, wyfryzowana i wogóle wyj...... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5354/dscf0639qk3.jpg[/IMG] [/quote] Ojej, jaka sliczna i puchata :loveu::loveu::evil_lol:
  20. [QUOTE][FONT=Times New Roman][SIZE=3]A później przyglądała mi sie z sąsiedniego parapetu[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/25/f9dec45fcf8bb452.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Jak ona się fajnie gapi :lol::lol:
  21. [quote name='Vectra'] no niby ja :crazyeye: [B]moim delikatnym aksamitnym głosem[/B] ? :diabloti:[/quote] Czym??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [quote name='malawaszka']musze koniecznie kiedyś odwiedzić Maxia :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Ciekawe czy Cie zaprosi :evil_lol:
  22. [quote name='Vectra']i taki teraz przylazł i kce mnie zjeść [IMG]http://static.flickr.com/86/247431370_88a43f8f33.jpg[/IMG][/quote] Ewka chyba pajaki polubiła :evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Moje biuro:p [/B][/I][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/80/f09d967158bc2ae4.jpg[/IMG][/URL][/quote] O jej Ala gdzie mas ksesełko ? :evil_lol:
  23. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=Blue]musze sie Wam [COLOR=Teal]zwierz[/COLOR]yć w imieniu Klocka... to miłóśc mojego Clockworka- panna z plakatu ;) [/COLOR][/FONT][/B] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dd47ccd5823d21fe.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/10/dd47ccd5823d21fe.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/CENTER] [/quote] O matino :loveu::loveu::loveu: [quote name='Vectra']Klockowa przyniosłam ci dar - totem rodzinny [B][I][COLOR=Red]:evil_lol:[/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=Red]:evil_lol:[/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=Red]:evil_lol: będzie cię bronił i chronił !!!! [/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=Red]:evil_lol:[/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=Red]:evil_lol:[/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=Red]:evil_lol:[/COLOR][/I][/B] [IMG]http://cloudking.com/artists/salty-dave/works/spider-monkey_large.jpg[/IMG][/quote] O matko :roflt: [B]Mamy rodzine Ku Klux Klanu pod wezwaniem Tekli[/B] :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Tyś je informatyczka :cool3: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jak zje informatyczke to kto jej pomoże? :roll:
  24. oooo kompik naprawiony :multi: [QUOTE] Gerda zżera resztki śniegu w ramach walki z zimą :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/8/d7391a8241764906.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] skad ja to znam :evil_lol:
×
×
  • Create New...