Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/b2d2bc7860e830e1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/9b07c519bc9e01b2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a dlaczego te dwa nie sa podpisane ? :mad::evil_lol:
  2. [quote name='HankaRupczewska']Ty to Pika WSTRĘTNA DOŻARTA BABA jesteś. [/quote] ja nie jestem dożarta :shake: Dzisiaj jeszcze nic nie jadalam :evil_lol:
  3. [quote name='Pysia']Na razie siostrzyczka jest tylko jedna :diabloti:[/quote] a dwie :diabloti: [quote name='Kamcia_14'][B][/B][B][I]. Teraz mamy ofertę w dąbrowie górniczej ... zobaczymy czy to wypali ... [/I][/B][/quote] a to przy takiej pzreprowadzce to sę tylko patrzy na cenę gruntow? :diabloti: Ja myślam, ze sie raczej czlek martwi, czy będzie tam gdzie się pzreprowadza, za co rodzie utrzymac :diabloti:
  4. [quote name='agnes'] . [IMG]http://images21.fotosik.pl/20/6ed2d464ba6ab824.jpg[/IMG] jak widać jeździ, ma kierownicę i szyberdach. W tym temacie pisała samą prawdę i tylko prawdę:multi:[/quote] I tablicę rejestracyja za szybą :evil_lol:
  5. [quote name='Pysia']A widzisz :diabloti: A ja wyszłam za faceta z korzeniami [/quote] To ile on tych korzeni ma? :crazyeye: Moj ma tylko jeden :placz:
  6. [quote name='HankaRupczewska'] [U][/U] [U][/U] A ja też mam nowe okulary : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/20/b374bf3d99200adc.jpg[/IMG][/URL][/quote] czy tylko okularki, czy tez lufa? :cool3: [quote name='Pysia']Nie cieszysz się? Przecież mieszkałabyś obok Kamci :loveu:[/quote] a To Warszawa na Śląsku jest? :crazyeye:
  7. [quote name='Pysia']To chyba dziecko tarantule bo słabo owłosione jeszcze ;)[/quote] jaka znawczyni pajakow :evil_lol: Cześc Ala :multi:
  8. [quote name='Maga100'][B] [/B] [B]i musiałam wyłuskiwać spośród prętów :evil_lol: :evil_lol: :angryy: [/B][/quote] ja kiedys wylyskiwalam z kagańca :roll: skorzanego :roll:
  9. Noo po wyostrzeniu lepiej :cool3: ja tez wrzucam na fotosika i mi nic jakości nie psuje :hmmmm:
  10. [QUOTE] Rozkręcił się :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/89/8caffc455147c1bb.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] On się rozkręcil, a Gerdzia się rozplywa :evil_lol:
  11. [quote name='paula_z']U Was bedzie jutro :eviltong: bo u nas ma sie od jutra ocieplac :cool1:[/quote] jakoś nie zauwazylam :shake:
  12. [quote name='paula_z']Tarantula uciekla z tego zoologa i smiga mi po galerii :diabloti: [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/gif/tarantula.jpg[/IMG][/quote] Ojej jaki pluszaczek śliczny :loveu: Wiecie, ze się oswoilam z widkami pajakow i juz mna takl nie rzuca :roflt:
  13. [quote name='Agunia-Pańciunia)']:loveu: [B]..wiosna idzie.....:loveu: [/B][/quote] gdzie? :crazyeye:
  14. [quote name='Poświata']To za zdrowie moje i moich dzieci bardzo proszę wypić, [B]bo i nas zmogło[/B] :placz: , a myślałam że złego diabli nie biorą :diabloti: .[/quote] nie tylko Was :roll:
  15. [quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]to jest MAGA zarosnieta troszke:diabloti: [/B][/quote] Nie ogolila się? :crazyeye::shake:
  16. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]no własnie....i co i zajrzałam do Piki i popisałam......a zeberek nie widziała zem...i nadal nie wiem o co chodzi[/B]??;)[/quote] cos slabo patrzylas, bo tam sa zdjęcia zeberek :evil_lol:
  17. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]no dobra, przyznaje sie ..nie wiem o co chodzi...:placz: [/B] [B]co Wy jeszcze rozmnazacie, chodujecie, wychowujecie it d ze klatki musicie szykowac?[/B].................:diabloti:[/quote] zobacz sobie na moj baner, :evil_lol: czystym przypadkiem hodujemy to co ja mam w banerze obok sucza :evil_lol: [quote name='Pysia']Cześć Babciu z Sabą i Hipciem którego niedługo odbierasz :multi: Klatki nie kupię bo zabiera mama budke Ptysiowi i Balbince :diabloti: [/quote] a zeberkow nie przywitasz ? :mad: będą sie Wam niosly w zarciu albo na dnie klatki :evil_lol:
  18. Cześć Alus :multi: jak ja się cieszkam,ze juz piateczek :multi:
  19. Cześc wnusiu z wypachanymi niufami i nowym przychowkiem :multi::evil_lol: I Ty kupuj kaltke, bo u mnie tez najpierw byl jeden i zaraz sie postaraly znowu o cała gromadkę :evil_lol:
  20. [quote name='Pysia']Boszzzzzzzzz Weszka :mdleje: Właśnie wyszła ode mnie koleżanka ze średniaczką :p Aparat się rozładował a ja chciałam ufocić jaka ona jest zarośnięta :crazyeye: To poprostu szok :shock: Trzeba by ją pod maszynke bo masakra :)[/quote] Bardziej niż Luneta ? :crazyeye: Niemozliwe :shake::evil_lol:
  21. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BAN- DOGA!!!! :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Doga Ci zbanowali? :crazyeye:[/B][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miałam randkę z fryzjerem...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]juz chcialam zapytać jaką mial lufe, ale doczytalam, że to baba była[/B] :shake: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: i patrzcie... tylko kawę im postawiłam :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Dulka kawe piła? :crazyeye:
  22. Matko nastepna sie dzików boi :evil_lol: podejrzewam, ze jak wy zrobiliście w tyl zwrot to dziki zrobily dokladnie to samo :evil_lol: [quote name='mmbbaj'] Witaj Haniu, [B]babciu dziadka[/B] :evil_lol:[/quote] a taka koligacja rodzinna jest dla mnie stanowczo za skomplikowana :evil_lol:
  23. Sabinka odchodzi :-( Lekarze dali jej zaledwie kilka miesiecy :-( Asia dzisiaj odebrała wyniki biopsji śródoperacyjnej. Sabinka ma włókniako-chrzęstniako-kostniako-mięsaka (mam nadzieję, zę wszystko dobrze zrozumialam przez telefon) Miejsce usytuowania daje jej szanse na te kilka miesięcy, jakby to się usadowilo na łapach np, poszloby szybciej. :-( Sabinka ma coś teraz z nerkami, Asia bedzie jej robić badania, boi się, ze to mogą byc przerzuty :-( Trzymajcie kciuki .. wlaściwie to za Asie, :placz: żeby się jakos trzymała :buzi:
  24. [quote name='małyskrzat'] i doga jeszcze:loveu: [/quote] [FONT=Verdana][SIZE=2]To oni sobie i doga zakupili ? :crazyeye: [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]A myślałam, ze to tylko ja oszalałam :shake: :evil_lol: [/SIZE][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:placz::placz::placz:a co po schodach chcesz mnie wozić .....po trawce ....[U]małe pieski porozjeżdżać i dzieciaczki[/U]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] [FONT=Verdana][SIZE=2] Gaz do dechy i heja...........:multi: tylko nie zapomniec wycieraczek wlaczyc :evil_lol: [/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...