-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[FONT=Verdana][I][SIZE=4][COLOR=Magenta][B]STO LAT DLA[/B] [B]SZELMUSI[/B] :new-bday: :BIG: :tort::drinking::drinking::drinking::drinking: :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking: :drinking: :drinking: [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT] -
Vectra kocham Cię misiu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] - kto ma lub miał sznaucera wie jak wygląda zarośnięty sznaucer po kąpieli, bez suszenia suszarką i bez czesania :diabloti: jest piękna :roflt:[/quote] ja nie mialam i nie mam sznaucera więc nie wiem jak taki wygląda :shake: Dawaj fote :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Gosiek']:eviltong: a właśnie ze nie przesadziłam - każdy to potwierdzi :p[/quote] Ja tez potwierdze :cool1:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)']:diabloti: [B]nie wiem jak Twoje psiaki z sieganiem do parapetu....bo masz wieksze niz moje szczescie...:diabloti: [/B][/quote] Jak ma wieksze to one nie muszą siadac na parapet wystarczy przednie lapy polozyc :evil_lol:
-
[quote name='Gosiek'] [quote name='Gosiek']:-o no coś ty - ja robię zaledwie poprawne zdjecia wg coponiektórych :razz: [/quote] Ci coponiektorzy wcale sie nie znają na fotach :mad:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
Oj widzę, ze te cudowne leki nie pomogły :shake: Nadal jesteś chora :shake: -
[quote] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/78/5fe4779b6696ad32.jpg[/IMG][/URL][/quote]Ojej :shake: kólko go zaatakowalo :evil_lol: [quote name='bea100'][COLOR=blue],, [/COLOR][COLOR=blue]WIĘKSZE ,,CACKO [B]Z[/B] DZIURKĄ" :multi: [/COLOR] [/quote] Raczej "Cacko [B]w[/B] dziurce" :lol:
-
Jejciu jaki strumyczek :loveu:
-
Czesć palająca nienawiścią Dominiko :diabloti: [quote name='Gosiek']a czemu mialabym znienawidzić? :diabloti: [/quote] a temu samemu co Debestka :diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysia, czy Ty sie teraz z kudlatych na lyse przezucilaś? :cool3: -
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I];)na dobranoc[/I][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images20.fotosik.pl/77/1de9be2858c7dd6b.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/77/1de9be2858c7dd6b.jpg[/IMG][/URL][/URL][/quote] Dlaczego Ozulca na noc nie rozebralas ? :cool3:
- 78403 replies
-
[QUOTE] [IMG]http://images21.fotosik.pl/9/2fcc8f74b38ebd0bmed.jpg[/IMG][/QUOTE] O Bosze, a ta mi znowu foty robi :shake: ;)
-
[quote name='clockwork'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/18029ffb47739397.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/78/18029ffb47739397.jpg[/IMG][/URL][/quote] Haha, ale zmuszają psa, zeby jajca pokazal :lol:
-
[quote name='Vectra']moja suka nie chlupocze się po cipolindzie :eviltong: bo ja brutalny , zwyrodniały człowiek :diabloti: pozbawiłam ją cieczkowania :diabloti: i się luśka nie czochruje :eviltong:[/quote] moja tez cieczek nie ma a sie chlupocze :diabloti: Twoja to jakiś brudas jest :diabloti: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='sapera'][COLOR=darkorchid][B]Jestem jak obiecałam :D i od jutra jestem pierwsza na liscie do zwolnienia w robocie bo będę tu siedzieć całymi dniami :D [/B][/COLOR] [B][COLOR=#9932cc]Pozdrawiam wszystkich :D[/COLOR][/B][/quote] Cześc Sapera :multi: [quote name='clockwork'][COLOR=Blue][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no i pamiętaj- w nocy jak ja w domu- ty klikaj tu w moim imieniu.. wiesz o co biega!!! [/B][/COLOR][/FONT][/quote] a Ty sobie nie mozesz lacza w chaupie podlaczyć? :cool3: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d8aa53f924c7c43d.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/293/d8aa53f924c7c43d.jpg[/IMG][/URL][/quote] Aaaa Sonia jaka maciupinka jest :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] :evil_lol: rozmnażają mi sie w tym brzuszku i rozmnażają :lol:[/quote] to kiedy chrzciny? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'];)[B][I]Pysia napuszcza wodę do basenu:razz:[/I][/B][/quote] Lodowisko nam zorganizuje ? :hmmmm: [quote name='Vectra']to ja nie jade :shake: nie ma szans bym cokolwiek powiedziała :-([/quote] chyba, żeby ktoś inny cos powiedział :diabloti: -
[quote name='clockwork']dziś?? :razz: [FONT=Arial][COLOR=blue][B]eee... żartowałam z tym obrzydzeniem... to zaszczyt być lizaną przez Ozziego zaraz po higienie jajców... sam miód!! polecam!!![/B][/COLOR][/FONT][/quote] o jak taka zachwycona jesteś, :evil_lol: to moze Ty mu następnym razem tą higienę zrobisz ... osobiście :evil_lol: Na to samo wyjdzie :evil_lol:
- 78403 replies
-
Cześc czerwono-wlosa Alu :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][B][I] ..a co do jajek ...no bardzo częśto śpi jajecznią w górze ;)[/I][/B][/COLOR][/quote] bo on nie myje a wietrzy :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a co Wy dziewczynki na tą teorię?? prawda czy fałsz?? ja tam mysle że to pomówienia...[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] a to zalezy jakie te skarpeteczki som :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I] porze ...pożądna młodziez już w łóżeczku z[COLOR=red] termoforem[/COLOR] :oops:leży[/I][/B][/quote] z termoforem, czy termosem? :evil_lol:
-
[B]Aniu[/B] tego kwiatu to pól światu ;) znajdziesz jakiegoś lepszego i tez bedziesz miala motyle w brzuchu, jak Weszka :lol:
-
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]ło jesooo... jaka ja stara...:crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] To co Ty taka stara robisz na dogo? :crazyeye: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie no :oops:, ale bez przesady!!!! kółko różańcowe?? :shocked!:czy ja wyglądam na ...świra??? :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie wiem, :hmmmm: ale zdecydowanie w moherowym bereciku Ci nie do twarzy :evil_lol: [quote name='nathaniel'] [SIZE=1](mnie mam powiedziała, że jak sobie zrobie irokeza to spię na ławcę w parku :roll: ) [/SIZE][/quote] MOże Klockowa Cie zaadoptuje :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Ja już się nie mogę doczekać :loveu: Weszka, Ala, Magda [B]i jeszcze kto[/B]? ;)[/quote] Ja :cool1: I wcale nie obiecuje, ze bede grzeczna :diabloti: