Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='malawaszka']ahhhhhhhhhhhh Interio mi się śni po nocach :loveu: chciałam go PICE wmówić, ale NIE - wybrała innego i co ja teaz pocznę:placz:[/quote] Jak co poczniesz :roll: Weźmiesz se Interia :evil_lol:
  2. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Siiena...ja znam osobiscie te slicznotke:loveu: ...i wiem jak to malenstwo, szczuplusienkie i drobniusienkie wyglada.....to tylko tak informacyjnie.....[/B] :diabloti:[/quote] buhaha :evil_lol: jak się tlumaczy :evil_lol:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B] a ten nazywa się Rozkruszek:loveu: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2096/rozkruszek7ha.jpg[/IMG] [/B][/I][/quote] Ojej jaki slodki :loveu:
  4. [quote name='anetta']Pajaki mnie przesladuja :nerwy:[/quote] ale to nie Ciebie mają pzresladowac :shake::evil_lol:
  5. cześc Kaludia :multi: z Jo-jkiem ganiającym studzienki :evil_lol:
  6. O rany Magda, taka fajną sąsiadkę straciłas :shake: Tak mi przykro :-(
  7. PIKA

    .:: A X E L ::.

    [QUOTE][B][SIZE=4][COLOR=Blue] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/17/c481ecb48e5ce0aa.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] A gdzie on tak znowu pedzi? :lol:
  8. [QUOTE] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/2-24-00.jpg[/IMG] [B]nie, dziękuj. Wiem, ze ci się spodoba :p :p :p :p [/B] __________________[/QUOTE] O ja Cie :crazyeye: ale chawira :loveu::evil_lol:
  9. [quote name='aga1215']Wiecie co - u Hani jednak som ONI - obcięło mi treść posta z cytatami:crazyeye: cenzura wróciła czy co?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :comp26: :scared:[/quote] ja żeby przeczytać co zes tam nasmarowala musialam se cytata wlaczyć :evil_lol:
  10. [quote name='Czoko'] PS. Zauważyliście - z poprawką imienia w liczniku wieku też sobie dałam radę...[/quote] Bo Ty zdolna jesteś :multi:
  11. [quote name='Vectra']nie tam za kolano :shake: za lufy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja potrzebuje korepetycji :eviltong:[/quote] Pozyczyć Ci Starowicza? :roll: [quote name='jo-jo'] ja sie dorobię szczeniaków :evil_lol:[/quote] z jojkiem? :crazyeye: [quote name='jo-jo'] A w międzyczasie porwę moją Ciuke 2 do domku :loveu: :loveu:[/quote] slyszałam, zę ona nie Twoja,ale Twojego brata :evil_lol:
  12. [quote name='Vectra'] ja nienawidze Debe :shake: to przez nią człowiek wpada w kompleksy fotograficzne :oops: :oops:[/quote] powiadom ją o tym esemesem :diabloti:
  13. [quote name='dbsst'] o własnie zapomniałabym :cool1:[/quote] ta wariatka znów mi wyslala eska, ze mnie nienawidzi :evil_lol:
  14. [quote name='Vectra']musze szpanować :eviltong: musze błyszczeć :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] przecież Ty skromna podobno jesteś :diabloti:
  15. [quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]to co Ty z psem robisz???[/B] [B]na smyczy z okna spuszczasz...sika i wraca?????:diabloti: [/B][/quote] nie, no na siq bylysmy :evil_lol: ja mowię o takim dluuuzym spacerku na pobieganie :placz:
  16. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B] [/B][B]nie wspomne o tym ze mimo mrozu wieje paskudny [COLOR=red]wiater...:diabloti: [/COLOR][/B][/QUOTE] I ja przez ten wiater nie moge z psem na psacer ilśc :placz: Bo nigdy nie wyzdrowieje :shake:
  17. Ale Szpila bryka :multi: widzialam,ze tak bedzie :p
  18. [quote name='malawaszka']ahahahaha gnębiła Cie telefonami że masz to napisać?? :lol: :lol: :lol: [/quote] Nie ja ją a ona mnie :shake: Codziennie mi eska wysyla, z infor, ze mnie nienawidzi :evil_lol:
  19. [quote name='Kamcia_14'][B][/B] [B][I]Pika w mojej sytuacji TYLKO cena gruntu się liczy :diabloti:[/I][/B] [B][I][COLOR=Red]Chłop[/COLOR] w domu to kierowca który jeździ po całej polsce . W razie przeprowadzki zmienia tylko punkt bazy na inny :cool3: [/I][/B][/quote] W TWOJEJ? :crazyeye: Twoj ten chłop rozumiem jest? :evil_lol:
  20. [quote name='Kamcia_14'][B][I] . [/I][/B] [B][/B] [B][I]A co ty myślałaś że [COLOR=Red]nie chciałabym mieć własnego podfora [/COLOR]:cool3: ? [/I][/B][/quote] Vectraaaaaa :diabloti:
  21. [quote name='dbsst'][B] [/B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=darkred][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=black][FONT=Arial]STARCZY CZY MAM ZDJĘCIA WYKOPYWAĆ[/FONT] :cool1: [/COLOR][/FONT][/quote] nie starczy :shake: a czemu chcesz kopac zdjęcia? :crazyeye:
  22. [quote][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8960ecad545676bb.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/20/8960ecad545676bb.jpg[/IMG][/URL][/quote]Kochana czy TY to kadrowałas? wysłałs mi to drugie, zmniejszylam wyostrzylam i wrzucilam na fotosika, ządnych pixeli nie mam :shake: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/e01edf9c61ab794a.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='clockwork']:shake::shake::placz::angryy: [B][COLOR=Blue] a tak poważnie nie wiem... ale choćby to przeca inni też robią z zoomem... wiem!! spróbuje zeskanować fote z analogowego aparata... lookne czy też bedzie taki syf...[/COLOR][/B][/quote] moze za bardzo wyostrzyłaś, bo to jakies dziwne. no zoome robia, ale jak masz cyfrowke i ustawisz duze ISO i zoom cyfrowy (przy analogowym tez zreszta tak bedzie przy duzym ISO ) to Ci taki "pixelowy syf" wyjdzie daj mi orygninalka na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  24. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki Alu!!![/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ale mi nie chodziło o ostrość, ale o to rozmazanie czy jak to nazwać.... o np. na tym zdjęciu... nie wiem jak to sie nazywa... pixele, czy jakieś inne draństwo- widzita różnice?? [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8960ecad545676bb.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/20/8960ecad545676bb.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Na oryginale tego na pewno nie masz? :razz: i czy to zdjęcie jest z zoomem? :razz:
×
×
  • Create New...