-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='kasiaak']:( ale nie na molosach.... jak będzie maleństwo bardzo prosimy o przedstawienie go również tutaj. [/quote] Ale są na dogo :D [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=23487&start=0]NA WOPSACH[/url] :wink:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Widzę, że lUnka się powoli do Bolka przekonuje :wink:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Bo to tak jest :( Po sterylce (czy jakim kolwiek innym zabiegu, sila rzeczy organizm jest osłabiony, więc takie syfy łatwiej sie uaktywniają Ja tam bym zrobila z tym porządek przy okazji sterylki , nawet jak to "dobrze" wyglądało a istniało ryzyko że się odnowi Jedno znieczulenie, zalatwione dwa problemy :( -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Ania-k']hehe wygląda jakby sie uśmiechała :o :o[/quote] Bo się cieszy, że Pańci zaraz na złość zrobi :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Łomatko Samba :( A faktycznie nie można było czegoś z tym zrobić "za jednym zamachem" przy sterylce? :( -
[quote name='dbsst'] hihihi juz sie ujawnil kila razy :D Pika kochanie masz braki a to jeden z nilicznych naszych rodzyneczek ;)[/quote] a na której stronie?. tak mniej więcej :wink: a mam braki bo tak tu gadacie, że zawsze jak wejdę to dialogi som a żadnych zdjęć :(
-
[quote name='dbsst'][quote name='PIKA']A co to za Wojtek? :oops:[/quote] nasz dogomaniacki Wojtek :D[/quote] przeciez On mial się nie ujawniać? :hmmmm:
-
[b]Mazek[/b] i te sliczniutkie maleństwa maja już nawet własny temat :wink:
-
Bosze Lazy, znów masz problemy z klawiaturą? :o Nic nie kumam co żes wysmarowała :lol: A swoja drogą, poprawki, które proponował senat wcale nie były takie złe :wink:
-
A co to za Wojtek? :oops:
-
[quote name='Ludek']Do Merlina na Polach też nas wpuścili i to z kilkoma psami, z czego olbrzymy były w przewadze :D .[/quote] O tym zapomnialam Ale przy pierwszym spotkaniu tez nas tam wpuścili (stąd wiedzieliśmy gdzie iść) i jeszcze nam otworzyli boczne okno mogące robic za drzwi, pozwolili tam podsunąć stoliki, tak że moglismy spokojnie miec biegające po dworzu psy na oku :wink: [b] Tuffi [/b]wybacz, ale te sklepy zoo nie siedzą tam za darmo tylko czynsz płacą, a jak płacą to mogą wymagać :wink: Ja jestem klient leniwy i latać z obrożami w te i we wte nie będę :wink: A co z osobami które przychodza do sklepu same ? Mają psa zostawic przywiązanego pod sklepem ?
-
Ustawa zostałą odrzucona przez senat :angel: :angel: :drinking: :drinking:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oj malawaszka uległaś Bolusiowi :lol: Ja tam twardsza byłam 8) ale jak Boluś glodny to znaczy, ze doszedł do siebie :wink:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[quote name='Samba']Dopytalam sie. Za ciaze urojona jest odpowiedzialna przysadka mozgowa. [b]Poniewaz Samba juz przed zabiegiem zaczela miec te ciaze urojona,[/b] to ona sie teraz dokontynuuje. Ale bedzie ostatnia.[/quote] Ja nie rozumiem, :o czemu ją wysterylizowali w trakcie ciązy urojonej ? Nawet na początku :o Tego nie wolno robic :x Saba tez zaczęła miec objawy ciązy urojonej przed sterylka to dostała serię Galastop objawy ustapiły i dopiero wtedy ją ciachli :o -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
To juz macie to za sobą :angel: i wszytsko dobrze się skończyło :angel: SUPER :angel: :angel: Buziaki dla Bolusia :buzi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka jak tam Bolek? :D .. bo mnie już palce bolą tak kciuki zaciskam :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szukałam i nie mogę na stronie znaleźć zdjęć maluszków :oops: :( Nie wiem, czy to z braku czasu (w pracy jestem) :roll: , czy z powodu mojej pierdołowatości :evilbat:
-
Hexi czas szybko plynie, ani się nie obejrzysz jak będziesz smigac z małym i z nami po Polach :lol:
-
podobno w senacie skreslili "w typie tych ras" :roll: Na molosach dziewczyna wrzuciła te zmiany [url=http://www.molosy.pl/Forum/viewtopic.php?t=2924&postdays=0&postorder=asc&start=210]post dziewczyny Jola&Jeff[/url] No to teraz hodowcy dostaną po doopie, :evil: a łepki dające ogłoszenia na allegro o mieszankach pita z rotkiem, czy pseudohodowcy mnożacy psy bez papierów już się cieszą :evil:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka :multi: super, ze Boluś ma serce jak dzwon :multi: my tez trzymamy kciuki za jutrzejszy wielki dzień :kciuki:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
podobno skreslili "w typie tych ras" :roll: \Na molosach dziewczyna wrzuciła te zmiany [url=http://www.molosy.pl/Forum/viewtopic.php?t=2924&postdays=0&postorder=asc&start=210]post dziewczyny Jola&Jeff[/url] [b]Arka [/b] :P Na razie ustawa byla w komisjach senackich, więc jutro powienien nad nią gloswac senat a nie sejm :wink:
-
[quote name='Siva']To co powiem nie jest sprawdzone, ale słysząłam (osobiście) od pani, która ponoć jest prawniczką i specjalizuje się w prawie europejskim, że wg prawa europejskiego nie mogą nam zabronić wchodzenia z psem np. do centrów handlowych itp. Nie wiem, czy można to jakoś sprawdzić i gdzie, ale fajnie byłoby wiedzieć, nie? 8)[/quote] Warto by to sprawdzić :D Ale jeśli chodzi o centra handlowe to mogłyby się tym zainteresować sklepy zoologiczne, które z reguły w tych centrach są, bo jednak jest sporo akcesoriów dla zwierzaków, które trzeba przymierzyć a raczej nie można tego zrobić bez modela Nie wyobrażam sobie zakupu np. kagańca, czy obroży „na oko” [quote name='Siva']no tak, ale co innego np. buldożek francuski, a co innego np. coś wielkości sporego owczarka :([/quote] Jak wpuszczają psy to z reguły nie dzielą na te małe i duże :D Kiedyś byliśmy na Starówce, z psem oczywiście i to z duuuuużym psem i chcieliśmy usiać w jednym z ogrodków na Rynku. Mój TZ podszedł do kelnera i grzecznie zapytał „Czy możemy wejść z PIESKIEM ?” Kelner : „Alez oczywiście, nie ma problemu „ no to ja podeszłam z naszym PSEM a kelner robi wielkie oczy, takie wielkie jak moja sucz. Po prostu slowo „piesek” skojarzyło mu się z czymś małym, a nie z prawie 60 niedźwiedziem :lol: Ale problemów nie robił, zaczął się śmiać i tylko zapytał, czy „piesek nie jada kelnerów?” Na moja stanowczą odpowiedź, ze „dzisiaj nie jest głodna” :lol: spokojnie usiedliśmy przy stoliku :wink: a pies wlazł pod stól i poszedł spać Tylko jak wychodziliśmy to pozostali goście, którzy przyszli po nas nie mogli się nadziwić, ile tego cielska jeszcze spod stołu wyjdzie :lol:
-
[quote name='Wind'][quote name='Pika']Szykujesz se portfolio do Playboya? :o [/quote] Eeee tam ... poki co tylko dla nich asystuje 8) :D[/quote] Szykujesz się do fotografowania dla "Wampa"? 8) [quote name='adda'] : Ja już mam takowe przygotowane :evilbat: , czekam na Olcię :lol:[/quote] Aha, czyli dwa tyłki juz mamy zaklepane :lol:
-
[quote name='adda'][quote name='PIKA']To ktora pierwsza? 8) Wiem, :angel: Adda :evilbat: to jej pomysł :evilbat:[/quote] :evilbat: [b]Olcia[/b] pierwsza, jej doopska wszyscy szukali na focie :evilbat:[/quote] Pomysłodawca wykonawcą :evilbat: Ty to wymysliłaś :evilbat: [quote name='Wind']Dziewczyny, Jak juz ktora pokaze poope, dajcie znac ... chetnie ufoce :sweetCyb:[/quote] Szykujesz se portfolio do Playboya? :o