Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Łomatko, ale Fisia slodziachno wygląda na tej podusi :iloveyou:
  2. łorany Bowskie te fotki :D
  3. [quote name='adda'][quote name='PIKA']:stupid:[/quote] No wiem, że mądrze to ta Katerinas nie postąpiła :D[/quote] O Tobie mówilam, nie o Kasi :evilbat:
  4. [quote name='adda'][quote name='PIKA']Ja kcem doga :angel: a TZ jak chce swojego psa do rozpieszczania to niech se ze schroniska weźmie 8). [/quote] To Ty nie będziesz swojego doga rozpieszczała? :o[/quote] :o a z czego Ty takie glupie wnioski wyciagłas? :o ja bede rozpieszczac (rozsądnie :wink: ) swojego doga, a on niech rozpieszcza swojego psa 8) [quote name='asher'][b]PIKA[/b], dog z mopsem :D To bedzie rewelacja :D[/quote] Taaa widzialam takie stado kilka rotków + 2 shiby + mopsiczka, ktora w pelni rządzila tym towarzystwem :lol:
  5. [quote name='adda'] Nie, ale to oznaczało, że TZ Katerinas jest w domu,a kiedyś Katerinas taka była, że dała mu czytać moje wypociny :oops: [/quote] :stupid:
  6. [quote name='adda']Ale nie trąbiłam, bo Berlingo stało to siem wstydziłam :oops:[/quote] :o a co Twoje autko ma gorszy klakson niz Berlingo, ześ się tak zawstydzila ? :o
  7. [b]asher[/b] daj Ty mi spokój z ON-em :roll: Ja kcem doga :angel: a TZ jak chce swojego psa do rozpieszczania to niech se ze schroniska weźmie 8). On i tak nie chce psa "na wystawy" to jest to najlepsze wyjście :wink: jakiegos kundelka zaakceptuje i chetnie będe się nim zajmowac :D [quote name='asher'] :lol: Nooo, yorki to charakterne psiaki i czasem potrafią sterroryzować właściciela :wink::[/quote] A niech mu wchodzi na glowe jak chce, ale przynajmniej go nie zje :roll: [b]Asiaczek[/b] mopsik tez może być :D
  8. [quote name='Flaire'] [quote name='PIKA']mnie się też wszystkie psy podobają[/quote]NAWET CATTLEDOGI????? :o [/quote] jak to jest pies, to sam ten fakt mi się podoba :lol: A cattledog to fakt, wyjątkowe szkaradztwo, ale dzieki temu ma pewien urok :wink: :lol: [quote name='Flaire'][size=1](Dla mnie też niektóre teriery do pięknych nie należą... Ale na pewno nie dotyczy to takich:[/size] [url]http://www.std.org/~hania/misialodzdlasajko.jpg[/url] [/quote] sliczna, :D a jak się prezentuje :fadein:
  9. [quote name='asher']PIKA, nie dramatyzuj :wink: Mimo wszystko da się kupić ON z fajną psychiką :P [/quote] taaa, tylko czy psiak ma "fajna psychikę" to raczej mozesz zobaczyc jak urosnie i dojrzeje :roll: Z tym, ze jak pies trafi w ręce TZ-ta to na bank bedzie mial ta psychike nawet najlepsza, schrzanioną :roll: Dlatego ja mu yorka proponuje, albo inszego kurdupla bo to mniej niebezpieczne narzedzie :roll: [quote name='asher'] w końcu to byłby pies TZta [/quote] Raczej TZ psa :lol: [quote name='asher'] a nie twój,[/quote] A pewna jesteś? :-? [quote name='Flaire']No nie wiem - w końcu PIKA musiałaby go oglądać dzień w dzień... :[/quote] Nie tylko oglądac :evil: ale i wyprowadzac "na ludzi" :evil: [b]asher[/b] mnie sie tez wszystkie psy podobają i kazdego psiaka kocham na pewnien sposób, zawsze tak bylo, jeszcze przed dogomanią :lol: co nie znaczy, ze bym kazdego chciala trzymac w domu :o
  10. [quote name='Katerinas'] W piwnicy będzie zrobione przełączenie z wody głębinowej na wodociagową.[/quote] Bleee :grab: nawet jakby mi doplacali to bym nie zamienila wody glebinowej na wodociagową :siara: A Wy musicie jeszcze za to placić :o
  11. [quote name='adda']Miałam nadzieję na kanalizację :roll:[/quote] :o jak to? Ty mialas nadzieję, że u kogoś kanalizacje zalożą? :o Zamierzalas latac do nich sikac ? :lol:
  12. Kasia jeszcze zatęsknisz za tym, ze Ci [b]tylko[/b] psy kopaly :roll:
  13. [quote name='adda'][quote name='PIKA']Niech już lepiej zakupi yorka, przynajmniej skutki złego wychowania nie będą tak dramatyczne jak przy ON-nie :roll:[/quote] Ale to Saba, tudzież przyszły dożek zbytnio się nie naje :lol:[/quote] A to ja mialam kupic ON-a jako pokarm dla psa? :o To tym bardziej nie powinnam kupować, bo ON-y strasznie chude som
  14. [quote name='adda'][quote name='asher'][quote name='PIKA']jedyne co musze zrobić to pokazac ten cyrk mojemu TZ-towi, bo on na ON-a choruje a ja mu chcę to ze łaba wybic :lol:[/quote] dlaczego? :([/quote] Bo PIKA woli moloska dożka :D[/quote] To tez :lol: Ale to nie wyklucza trzymania w domu drugiego innego psa, który byłby psem mojego TZ-ta i niech to będzie wszystko tylko nie ON :roll: Pomijam, że denerwuje mnie ich histeryczność, szczekliwość, nerwowość, niezrównoważenie i wiele innych wad charakteru (asher przepraszam :oops: ) to po prostu obecny ON mi się nie podoba. Poza tym nie będę kupować psa i patrzeć, jak z powodu kontowania, cierpi i ma problemy z tylnymi łapami i kręgosłupem :roll: I dodam jeszcze, ze mój facet nie potrafi wychowywać psa, więc pies o charakterze obecnych ON-ów absolutnie się dla niego nie nadaje. Niech już lepiej zakupi yorka, przynajmniej skutki złego wychowania nie będą tak dramatyczne jak przy ON-nie :roll:
  15. [quote name='asher']Nie wiem, jak Cywil, ale Szariki (bo grało go kilka, o ile nie kilkanascie różnych psów) nawet były owymi dysydentami, a nie ONami :wink: [/quote] Nie wiem, czy akurat "Szariki" mialy tzw "papier", ale w tamtych latach ON-y mialy uznaną własnie taką budowę. Piekną zresztą :) jak to ktos kiedys powiedzial, teraz to jakiś pso- zając. Z przodu pies z boku zajac :-? [quote name='asher'] Mam nadzieję, że w lipcu na warszawskiej wystawie w końcu pooglądam sobie te gadżety na żywo :lol:[/quote] Samobójczyni :roll: Ja se pogladalam na ubieglorocznej krajówce, gdzie, jak to na krajówce bylo malo psów,a więc i mało gadżetów. Poszlam bo mnie zaciekawiło co też tam jest taki rwetest Wytrzymałam 2 minuty :o i ucieklam, omijając od tamtej pory ringi ON-ów z daleka jedyne co musze zrobić to pokazac ten cyrk mojemu TZ-towi, bo on na ON-a choruje a ja mu chcę to ze łaba wybic :lol:
  16. Trza bylo tak mocno nie przeć to bys sie nie spocila :lol: Malutka :iloveyou:
  17. [quote name='Olcia'] ja sewgo czasu chcialam strasznie dalmatynczyka, to powycinalam baksa w kolka(byl ciemny a pod spodem jasna siersc), dalmatynczyk wyszedl piersza klasa, tylko ojciec myslalam ze mnie udusi:)[/quote] :o :o :roflt: :roflt: :roflt:
  18. Waszka gratulki :drinking: :drinking: :drinking: Dzielna bylas :lol: :lol: [b]Kasia[/b] Lazy zamiescila [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=22332&postdays=0&postorder=asc&start=495]zdjęcia z soboty[/url] tez się zalapliscie :wink:
  19. [quote name='ivkaol']Jesli ktos wie o szczeniaczku CTR-a [b]o kolorze innym niz [/b][b]czarny[/b] - prosze o kontakt na priva. Jestem zainteresowana kupnem.[/quote] :o a jaki inny kolor może miec [b]Czarny[/b] Terier Rosyjski?? :o chyba, ze szukasz tzw peta :niewiem: Cytat z wzorca rasy [quote]MAŚĆ: - Jednolicie czarna lub czarna przesiana pojedynczymi siwymi włosami. [b]Braki[/b] - brunatny lub szary odcień umaszczenia. [b]Wady [/b]- brunatne, szare lub łaciate umaszczenie, biała łata na podbródku, głowie, szyi, nogach, a także ślady podpalania.[/quote]
  20. [b]Gorzala[/b] to nie Tobie powinno być wstyd tylko tym grafomanom :evil:
  21. Kasieńka koniecznie to sprawozdanie :D A na razie trzymamy :kciuki: :D
  22. [quote name='tajdzi'] Albo siedź na korytarzu z tatusiem dzieciątka - on też pewnie potrzebuje wsparcia[/quote] No to teraz na korytarzu będzie siedziała sama Waszka, bo tatuś dziecka to pewnie na porodówce mamusię za rączkę trzyma i plecki masuje :lol:
  23. [quote name='BarbaraMaria'] Ja w bilansy jednak wierzę, kiedy gotowałam swoim psom, zdarzały się kłopoty ze skórą, poprostu były przebiałkowane[/quote]. Cale swoje życie moje psy jadly gotowane niebilansowane i były zdrowe Z tym, ze zawsze wołałam dać czegoś mniej jak więcej (tzw zdrowy rosądek) A jak wytłumaczysz przebiałkowanie psa karmionego suchą karmą Royal Canin,? wydawałoby się z górnej półki ? :wink:
  24. [b]Gorzała,[/b] nad tą ustawą chyba jeszcze nie głosowano w sejmie. Po sejmie jest kolej na senat i ewentualnie znowu sejm, a jak się sejm rozwiąże to znając życie ta ustawa pójdzie do kosza, bo nowi „mondrzy” z założenia uważają, nawet tego nie czytając, ze to co zostało zaproponowane przez poprzedników jest głupie, :lol: więc nowy minister nie będzie miał co podpisywać. Poza tym mamy jeszcze po drodze do "wejścia w życie" prezydenta :wink: A pytam kto to zaproponował, bo bardzo chciałabym wiedzieć na kogo NIE głosować w najbliższych wyborach parlamentarnych :evilbat:
  25. :o :o :evil: :evil: Oby ten sejm się szybko rozwiązał :roll: Czy wiadomo który mondry opracowywał tą ustawę? :evilbat:
×
×
  • Create New...