Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. To ktora pierwsza? 8) Wiem, :angel: Adda :evilbat: to jej pomysł :evilbat:
  2. Łomatko porono galeria będzie? :o
  3. [b]mmbbaj [/b] a niby czemu to nie jest temat tego topiku? To topik o ogarzych dzieciach, a jak wiadomo dzieci czasami chorują :wink:
  4. Uchwały uchwałami, ale niektórzy właściciele knajp wpuszczają psy Ostatnio wpuszczono nas z psem do Lolka na Polach Mokotowskich i to poproszono nas abyśmy weszli do środka pubu bo w ogórdku jest duzo ludzi i mogliby miec jakieś "ale" :wink: Do tego pies został obsłuzony jako pierwszy, bo natychmiast jak usiedliśmy pod jego nosem wylądowała plastkowa psia miska z wodą :D Znaczy przygotowani na takich gości :wink:
  5. PIKA

    Molosy w Łodzi

    [b]kasiaak[/b] szkoda :( [quote name='Hexi'] :D to rude w podpisie to nie dog :o to ja nie ide ;P [/quote] Taaa dog :roll: ... po tuningu :lol: [quote name='Hexi']a tak powaznie jak popoludniowe i czy nie dałoby sie jednak w niedziele umowic? w sobote mam urodziny babci :) [/quote] :hmmmm: ja w niedziele będe rano w odwiedzinach w grupie agility w Cavano (tez na Polach) A w sobote umawiamy się o 12,00, przy łagodnym zejściu do jeziorka na Polach Mokotowskich
  6. [quote name='adda']W którym miejscu?[/quote] chyba okolice Zabkowskiej :niewiem: jak sie nic nie zminiło przez przez parę ostatnich lat :roll:
  7. [quote name='adda'] Pokaż mi kogoś, kto już stukał o zęby przez te parę lat 8)[/quote] A jedź se na Prage, tam takich bez liku 8)
  8. [quote name='adda'][quote name='PIKA']Eeee w tym stadium to juz z zębami krucho :lol:[/quote] A to jest jakaś zależność? :o[/quote] No a nie? :o A popukaj się kilka razy dziennie przez parę lat butelką po zębach to zobaczysz jak se klawiature poobijasz :lol:
  9. PIKA

    Molosy w Łodzi

    [b]Hexi –[/b] najbliższa sobota , godziny po południowe (dokladnie jeszcze nie wiem), na Polach Mokotowskich :D Tylko się kochana nie rozczaruj... bo ja nie mam doga :lol:
  10. PIKA

    Molosy w Łodzi

    Musicie poczekac bo Koronka ma problemy z kompem i jest "odcięta od świata" :( A kto z wawki chce się z nami umówic, znaczy z Koronką i ze mną i z psami oczywiście, na spacerek po Polach ? :D
  11. Cytuję za forum Klubu Molosa [quote name='piotr628']Rozmawiałem dziś z Dr Dorotą sumińską, nic nie wiedziała o nowej ustawie i aż zaniemówiła. Dosyć długo musiałem przekonywać, że to nie głupi żart tylko tragiczna rzeczywistość. Poświęci temu tematowi swoją najbliższą audycję "Wierzę w Zwierze" emitowaną w niedzielę o 13-15 tej przez TOK FM, które to radio można słuchać na: Warszawa 97,7 Gdańsk 97,8 Gdynia 95,2 Katowice 97,4 Kraków 102,9 Łódź 97,4 Poznań 97,7 Szczecin 99,3 Wrocław 95.8 Poświęci temu także swój program telewizyjny za 3 tygodnie[/quote] [quote name='piotr628']Formuła tej audycji umożliwia słuchaczom aktywny w niej udział on-line (poprzez dzwonienie) PROSZĘ WSZYSTKICH O AKTYWNY UDZIAŁ, DZWOŃCIE I MÓWCIE GŁOŚNO O TEJ USTAWIE (PROSZĘ TEŻ O ROZWAGĘ ABY NAJPIERW ZATANOWIĆ SIE CO CHCE SIE POWIEDZIEĆ ABY NIE NAROBIĆ MUKI)!!!!! Podaję nr telefonu, pod który będzie można dzwonić podczas niedzielnej audycji dr. Sumińskiej: (022) 555 30 40. Przypominam audycja sprejalnie o debil-ustawie!!! [/quote]
  12. Waszka ja dawno tu nie zaglądałam :oops: bo zaglądam bez komentowania :wink: I zapytam bo się pogubilam Czy ty masz drugiego psa? :o
  13. [quote name='asher'][quote name='PIKA']Niektórzy tak mają, że i mają zęby i butelke :roll:[/quote] I wątrobę do wymiany :roll:[/quote] Eeee w tym stadium to juz z zębami krucho :lol:
  14. [quote name='asher'] zęby, albo butelka... Ech, życie... :roll:[/quote] Niektórzy tak mają, że i mają zęby i butelke :roll:
  15. [quote name='asher'] [b]Katerinas[/b], zakudłacenie Sabiny łap plasuje się tak mniej więcej między leosiem, a briardem :lol: Serio chcesz pomóc? To rozumiem, że mam wysyłac adres na priw? 8)[/quote] Dobła a Ty się w zamian dzieckiem zajmiesz 8)
  16. [quote name='malawaszka'][quote name='PIKA'][quote name='malawaszka'] hehe no proszę to ja sobie uprościłam :lol:[/quote] Eeee co? :o[/quote] bo napisała Fileas :lol:[/quote] A nie zwróciłam uwagi :lol: Ale ja to se uprościłam, wpisałam w wyszukiwarke tytuł powieści i skopiowałam imię i nazwisko bohatera :lol:
  17. [quote name='malawaszka'] hehe no proszę to ja sobie uprościłam :lol:[/quote] Eeee co? :o
  18. [quote name='adda'][quote name='asher']A propos "foga", jak miał na imię ten, który w 80 dni dookoła świata popylał? Bo sobie nie mogę przypomnieć i jedyne co mi na myśl przychodzi, to Mieczysław :wink:[/quote] No i zajęłaś mnie tym Mieczysławem i koniec, nie przypomnę sobie :lol:[/quote] Dobrze gadacie :lol: Facet się nazywał Phileas Fogg :lol:
  19. [quote name='Katerinas'] Ja cięłam, nie Marek. Ja zawsze tnę Gajkę. A gwoli przypomnienia: Marek pił "Dog in the fog",[/quote] Aaaa to wszystko tłumaczy , Ty nie piłas, ale wystarczy, że Ci Marek chuchnął tym "fogiem" :lol:
  20. [quote name='adda'] Patrzajcie ją, rzadko przychodzi,[/quote] Kompa w domu nie miałam :roll: Ale procesor wyminiłam i mi teraz smiga ..... :D
  21. [quote name='adda']Krzywo, ale mało :D[/quote] Krzywo ? :o to skromnie powiedziane :lol: Te łapy to chyba były ciete po tym nowym piwie "dog of the fog" czy jakos tak :lol:
  22. [quote name='adda'][quote name='asher']:o To ty musisz próbowac, żeby odróżnić gó*** od czekolady? :o[/quote] Nie wiem, nigdy goowna w gaciach nie miałam :roll:[/quote] a czekolade miałas? :o [quote name='coztego'] Ja tu przychodzę zdjęcia oglądać taaakie rzeczy.... :lol:[/quote] :o przecież tutaj na fotach „takich rzeczy” nie ma? :o musisz iśc gdzie indziej :oops: [quote name='adda'][quote name='Katerinas'] miałaś, miałaś ... tylko nie pamiętasz :wink:[/quote] Ale nie znałam wtedy smaku czekolady 8)[/quote] :o a smak goowna znalas? :o [quote name='asher'] (gwoli ścisłości w większości wychodzą mi na smietnik :lol: ).[/quote] czyli full natural :lol: I nie myslcie sobie, ze pies w bloku nie może se pokopac :evilbat: Może, jeno w podlodze :evilbat: Mam podłoge do wymiany w przedpokoju :roll: kilka płytek tym kopaniem polamała :-? a teraz tam gdzie się łąpą moze dostac to se kopie w betonie :o
  23. [quote name='asher'][quote name='malawaszka']odkryła przyjemność z "posiadania" piasku w gaciach :lol:[/quote] Ja tam wole czekoladę :roll:[/quote] :o czekolada w gaciach? :o do kibla nie zdązyłaś? :oops: [quote name='malawaszka'][quote name='asher'][quote name='malawaszka']odkryła przyjemność z "posiadania" piasku w gaciach :lol:[/quote] Ja tam wole czekoladę :roll:[/quote] szkoda zębów :lol:[/quote] łomatko :o zęby w tyłku? :o
  24. [quote name='adda'] Tam nie było krzaczorów, jakby były to by malawaszka sobie ten piasek wysypała 8)[/quote] :o tak publicznie goły tyłek wypinała ? :o [quote name='malawaszka'] [quote name='PIKA'] Malawaszka się "tam" depiluje? :oops:[/quote] a Ty nie???? :o :evilbat:[/quote] ale, żeby zaraz zupelnie na łyso? :o :evilbat:
  25. [quote name='adda'][quote name='PIKA'] :hmmmm: chyba musiala zdjąc, bo jakby jej Lunka piachu nasypała? :o[/quote] Podobno się malawaszka wypinała, tfu... schylała... a Luna kopała i jej nasypała...[/quote] taaa, jak się wypieła, to musiala wczesniej zdjąc :lol: To kara za sikanie w krzaczorach :roll: Bo chyba w samych gaciach nie chodzi? :o
×
×
  • Create New...