-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Korona kurcze, kiedy se kompa naprawisz? :cry: [quote name='KORONA'] Ciuka niedługo dorówna wzrostem reszcie rodziny.[/quote] Tatusiowi też? :o
-
[quote name='adda'] [quote name='PIKA']A te od piwa, przez kawe, szpinak (a fuj [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wc.gif[/img] ) przeszły na czosnek :o Sraczki dostaniecie moje Panie [/quote] A co, czosnku nie lubisz? :o ...[/quote] Nie, .. szpinaku [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wc.gif[/img] [quote name='adda'] Niedługo na Bielanach poczujesz :evilbat: [/quote] Teraz jestem na Okęciu ... 8) [quote name='adda'] [quote]A napuść Ty jej jeszcze wody do wanny :lol:[/quote] Nie da rady, w tej łazience jest prysznic :roll: Natomiast mały chłodzi się jak najbardziej, wkłada łapy do misek z wodą na stojakach :roll: I rozlewa po całej kuchni...[/quote] A ja swoją, przez ostatnie trzy dni wypłukiwałam w Narwi :angel: :angel: Tylko se za to lewe ramie przez to spaliłam, tak, ze się dotknąć nie mogę :cry: :roll:
-
Łomatko :o A te od piwa, przez kawe, szpinak (a fuj [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wc.gif[/img] ) przeszły na czosnek :o Sraczki dostaniecie moje Panie Adde już wzięło :roll: [quote name='adda'] smród po gaciach [/quote] [quote name='adda'] Lenka na przykład zajęła sobie miejscówkę w łazience, bo tam najchłodniej [/quote] A napuść Ty jej jeszcze wody do wanny :lol:
-
[b]Bachar[/b] ten pomysł z psami powyżej 20 kg tez juz przerabialismy i tez juz dawno temu :wink: [b]AM [/b]no nie mów mi, że Ty masz jakiegos psa z nadwagą? :o
-
[quote name='asher'] Tylko nie wiem, [b]jakie sankcje grożą właścicielowi knajpy[/b], który i tak nas nie wpuści :wink:[/quote] Jak to jakie :lol: Więcej tam nie przyjdziemy i jeszcze powiemy innym żeby tam nie chodzili :lol: To mój stały tekst jak mi się coś, gdzieś nie podoba :wink:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='daga10011'] ..ale co jakis czas-pojawia sie krew w kale.[/quote] :hmmmm: ale to z czymś związana ta krew w kale była, czy sie tak pojawiała bez przyczyny Sabie się pojawia czasami, ale tylko przy biegunce i to pod jej koniec :roll: Kupe badalismy, ale nic nie wyszło - cysto i wet powiedzial, ze to bakteryjne :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Poświata'][b]Wind[/b] będziemy cierpieć razem.[/quote] Ty tu jej nie bajeruj 8) Ciepieć razem bedziecie ? 8) Ty juz ciepialaś.......... ale przestałaś :( [i]W podpisie [/i]: Wyrzutek sumienia A ja od tamtej pory nadal kawy nie slodze 8)
-
[quote name='asher']Ale nie jestem pewna, czy znów nie stanie się aktualny :-? [/quote] No wlasnie o taka ewentualność mi chodziło :wink: [quote name='asher']Zresztą, poszerzą, czy nie, listy słać trzeba!!! Bo to idiotyzm ta ustawa[url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=23061]TUTAJ[/url] macie treśc listu. Do dzieła! [/quote] [url=http://www.molosy.pl/Forum/viewtopic.php?t=2924&start=480]A tu macie maile do wszystkich możliwych posłów z infomacja jak wysyłać[/url]
-
[quote name='adda']O! To też dobry sposób 8) Gdzieś czytałam, że te tam gwiazdy filmowe każą się usypiać na jakiś tydzień czy więcej i sobie smacznie śpią, a chudnięcie następuje bez bólu :D[/quote] O :o Ten sposób baaardzo mnie sie podoba :D
-
[quote name='adda'][quote name='Poświata'][quote name='adda'][quote name='Poświata']Mniej niż 60, czy więcej??? [/quote] Właśnie :D[/quote] Które właśnie???????????????[/quote] No właśnie trafiłaś... prawie... [size=1]w tej chwili 59[/size][/quote] Jak to zrobilaś? ..... Gadaj mi tu natentychmiast :evil:
-
[quote name='LAZY']Tylko, ze jeśli chodzi o liste to ona jest odrębną sprawa! I z ustawa nic wspólnego nie ma.. [/quote] Alez ustawa i lista mają ze sobą bardzo wiele wspólnego.:roll: Ustawa zarówno ta ktora obowiązuje, jak równiez ta która jest w trakcie głosowań opiera się na liście psów agresywnych utworzonej przez MSWiA Jeżeli przeglosuja nową ustawę i rozszerza liste o kolejne 22 rasy w tym o ON-ki (i dogi niemieckie czego kompletnie nie rozumiem, bo kto slyszał przez ostatnie lata o pogryzieniu kogokolwiek przez doga :roll: ) to bedziesz dmuchac na badania wykupywać OC na sume 100. 000 EUR i trzymać Lazy w kagańcu i na smyczy Jeżeli ustawy nie przegłosują a listę rozszerzą to w/g prawa powinnaś zgłosić Lazy i uzyskać zezwolenie na trzymanie psa "rasy uznanej za agresywną" Pies z listy naklada na wlaściciela obowiązki wynikające z aktualnie obowiązującej ustawy :roll:
-
[quote name='adda'][quote name='Poświata']No właśnie, zacznijmy od tego ile masz wzrostu???[/quote] 180 cm 8)[/quote] :hmmmm: To Tuy jesteś tylko 5 cm wyższa ode mnie Ale na pewno ze 20 kg ważysz mniej :-? [quote name='Wind'] Alicja, no co Ty? Wiesz od czego sie chudnie? Od tego czego sie nie zje :lol: :lol: :lol:[/quote] A co z tymi co lubią zjęść? :roll: Ja to na pewno nie schudne :cry: Od stresów się chudnie a ja nie mam stresu, żę za gruba jestem :cry:
-
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
[b]Puz[/b] łomatko :( Czy można jakoś Ci pomóc? :( [b]Psiara[/b] ale dzieciaki - słodziaki :D I te dwu- i czterołapne :D -
[quote name='LAZY']No lista jest przerażajaca...ale moze nam się uda..ja licze na to, ze jest duzo oNków w Polsce, duzo hodowców i moze to zbojkotuja..poza tym Kwasniewski tez ma dwa ONki... :D[/quote] W Polsce jest tez duzo hodowców innych ras, ktore są lub moga byc na liście i arówno Oni, jak i właściciele psów molosowatych lub "w typie" wysyłają protesty przeciwko nowej ustawie. Senat ją odrzucił, ale 02.06. bedzie znowu glosował Sejm i .. zobaczymy :-? bo molosomaniacy znowu zasypuja posłów protestami Jest tez Związek Kynologiczny, ktory to nic w sprawie nowej ustawy nie zrobił nie robi i pewnie nic nie zrobi nawet jak wejda na liste ON-y Zreszta jak MSWiA rozszerzy liste m.in o ON-y to juz na protesty przeci ustawie będzie za późno :-? Bo przeciwko wpisaniu ON-ów na liste to raczej nie zaprotestujesz, bo nawet nie będziesz wiedziala kiedy ogłoszą nową liste [quote name='asher'] . Projekt z 33 rasami pochodzi z 2003 roku i już[b] dawno jest nieaktualny[/b] :wink:[/quote] Nie bądź taka pewna :-?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst'][img]http://img72.echo.cx/img72/7830/brudzowice83ta.jpg[/img] jak ona na niego patrzy :D[/quote] wymownym wzrokiem mordulca :roll: :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Hexi'] na pewno z wizyty w hodowli sporo zdjec ze soba przywioze :D tylko [b]bedzie mi potrzebna mala pomoc we wklejaniu[/b] :))))[/quote] Ja ci chętnie pomoge :D Nawet wstawie na forum :D Jak juz bedziesz miala te zdjęcia to nadaj mi priva a ja Ci powiem co dalej zrobic :wink:
-
[quote name='Olcia']czytam czytam i oczy przecieram PIJUSY jedne, a tak na mnie biadoliły że pijus :lol:[/quote] :o jakie pijusy ? :o My tylko kawke 8) po ktorej spokojnie do pracy sie idzie, .......po....... ten....... no.......... zastrzyk 8)
-
[quote name='malawaszka'] buuahahah :evilbat: mnie tam pedalskie określenia nie obrażajom :lol:[/quote] A lesbijskie? :evilbat: [quote name='adda'][quote name='PIKA']Bez mleka to nie kawa :D [/quote] No i wszystko w temacie 8)[/quote] znaczy my możemy iśc razem na kawe 8)
-
[quote name='asher'] [quote name='PIKA']Ty sie chlopom podlizujesz ot co :evilbat:[/quote] :o Tym, że lubię piwo? :o[/quote] Nie'.......... gadasz jak chłop :evilbat: [quote name='adda'] Oj, to ja dłużej piję gorzką, ale za to z mlekiem preferuję 8)[/quote] Bez mleka to nie kawa :D [quote name='adda'] Nie bądź taka hrabianka, kawa rozpuszczalna z mlekiem, a nie jakieś tam pianki pedalskie :evilbat:[/quote] :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:
-
[quote name='asher'] :shake: nie cierpie gotować[/quote] no na kacu to faktycznie problem :roll:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Samba wszystkiego najlepszego z okazji imieninek :D :D A torcik ......wygląda........ pychota... :eating: -
[quote name='iac1']hmmm jakiś czas temu zatrzymał mnie pan policjnat i powiedział że psy powyżej 20 cm bez wyjatku powinny być w kagańcu? prawda? czy fałsz? :-?[/quote] Fałsz :wink: Był taki projekt, ale z tego co mi wiadomo, nie został przyjęty :wink:
-
[quote name='adda'][quote name='PIKA']A fujjjj słodka kawa [/quote] Sie zgadzam 8)[/quote] A Ty wiesz, że ja jeszcze rok temu potrafiłam wsypac do filiżanki kawy 3 łyżeczki cukru :roll: Teraz sobie tego nie wyobrażam :o
-
[quote name='asher'][quote name='adda'][quote name='asher'] Te redsy i gingersy i inne friki, to nie piwo, to profanacja piwa 8)[/quote] :evil: Nieprawdą jest to co mówisz :evil:[/quote] Oczywiście, że jest prawdą :evil: [size=1]Będziemy się bić?[/size] 8)[/quote] Ty sie chlopom podlizujesz ot co :evilbat:
-
[quote name='asher'] ... napisała asher do Korony, która nie korzysta z neta bo ma popsutego kompa :roll: Ja chyba jednak mam coś z głową :oops:[/quote] :hmmmm: a może se powinnaś kac-zupkę upichcić :roll: