Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='asher'] Kawę to jeszcze sobie czasem posłodzę[/quote] A fujjjj słodka kawa [quote name='Just-tea'] Bleeee pyffo PIKA zgadzam sie gorzkie i wogóle... :errrr: ->aż mnie trzęsie!! Soczek, cola mi nie pomagają, [/quote] Justa Warkę Strong proponuje ona i jest słodkawa i do tego te soczki i cole :wink: [quote name='LAZY']A Gingersa cynamonowego piłyście? [/quote] A fuj cynamon :-?
  2. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'] Freeq jest malinowo-wiśniowe, słodziuchne :angel:[/quote] Już mi sie podoba :D
  3. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    Lomatko piwo .... :roll: a feeeee :-? Gorzkie :-? Chyba ze z cola albo sokiem malinowym :P
  4. [quote name='adda'][quote name='malawaszka'] a ta niby pani w spodniach to mój tatko :lol: nie wie że został opublikowany :evilbat:[/quote] To zaraz się dowie :evilbat:[/quote] Powiesz mu? :o
  5. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='PIKA']To się teraz wracaj i ucaluj Irydka :lol:[/quote] A to wyobrażałaś sobie, że nie ucałuję od razu??? :o Wszystkie trzy ucałowałam 8)[/quote] To nie przeszkadza wrócić i ucałowac raz jeszcze :D [quote name='adda']A w mojej lodówce czeka [b]pedalski Freeq[/b] 8)[/quote] Pedałam zaprosilas na kolacje? :o
  6. Nie dały mu wcześniej „2KC „ :(
  7. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    Adda ucałowaś Lenke? :lol: To się teraz wracaj i ucaluj Irydka :lol:
  8. [quote name='Evelina'][quote name='PIKA'] Ta w spodniach to Pani? :o[/quote]Luna w spodniach ? :o[/quote]Nie Luna :evilbat: Ta osoba co to za „Panią na włościach robi” :roll: Luna to wygląda jakby za karę w kącie siedziała :-?
  9. [quote name='malawaszka'] Pani na włosciach :lol: [img]http://img187.echo.cx/img187/5306/brudzowice289wy.jpg[/img][/quote] Ta w spodniach to Pani? :o
  10. To mi ulzyło :D A Bolusiowi do twarzy (a raczej "do pyska" :lol: ) w tej Maltowej obrozy 8)
  11. [quote name='malawaszka'] hasał sobie po lączkach, [/quote] :hmmmm: Waszka, a Bolkowi to tak wolno juz hasać? :hmmmm: [size=1]Ja dzisiaj siakaś czepliwa jestem [/size] :roll: A psiaki - slodziaki :D
  12. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    :lol: :lol: :lol: ale Ironek ma jęzzzooorrrrr :lol:
  13. Trza sie było zatrzymać, a nie żeś pewnie smigła .. :roll: biegusiem ... :roll: ..................bo Berlingo stało :lol:
  14. Agga :buzi: z tym wiekiem + znieczulenie to rzeczywiście problem :( [b]Malawaszka[/b] 11 -letni sznaucer i to z serii "kurduplasty" a 11-letni bokser to troszke róznica z fizjologicznego i medycznego punktu widzenia :wink:
  15. [quote name='adda']A on już godo? :o[/quote] Podejrzewam, ze jak ma kolke to go na pewno słychac :evilbat:
  16. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    A czemu nie tutaj ? Co ja nie mam co robić, tylko po wystawach latać? :o
  17. Biedna Sarcia? :( Miejmy nadzieje , że dobrze się to skończy :( My tez trzymamy kciuki :kciuki: Ale ja się chyba poczepiam :evilbat: :wink: [quote name='Agga'] ..[b].kiedys jak miała ropomacicze [/b] [/quote] Czemu jej wtedy nie wysterylizowaliście? :roll: przeciez to bylo do przewidzenia, ze to goowno wróci :-?
  18. [quote name='adda'][b]Katerinas[/b], znowu kolka? :-?[/quote] :hmmmm: Dzidka trza chyba zapytać :roll:
  19. [quote name='LAZY'] Kąpałysmy sie! :lol:[/quote] :o Ty też? :o
  20. No ładnie :roll: Psy gryza własną pania a ona się cieszy :roll: Chyba z tego, że one male są, bo jak moja by zechciala użreć to by reke straciła :lol:
  21. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda']I pragnę dodać, że Ironek nie zjadł dzisiaj ani kawałka tapicerki :lol:[/quote] Dzielny chłopczyk :lol:
  22. [quote name='LAZY'] PIKA Lazy uwielbia miec piach na mokrej siersci! Ale ja jestem sprytniejsza i po zabawie w piaskownicy rzucam kija do wody, a potem biegiem uciekam zeby sunia juz do piachu nie weszła. [/quote] A Ty myslisz, ze co ja robię,:lol: tez rzucam cos, znaczy zabawkę, do wody , tylko jej nie uciekam, a jak wyjdzie to łapie i zabieram na trawkę :lol:
  23. :lol: :lol: Nie ma to jak mokry pies wytytłany w piachu :roll: Skąd ja to znam ? :roll: Nie wytarzala Ci sie? :roll: [size=2](moja taki numer mi dzisiaj zrobiła) [/size]
  24. Agga trzymam kciuki za Sarę, :kciuki: daj jutro znać jak cos bedziesz wiedziała :(
  25. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    Adda gratulacje dla Ironka :multi: i Lenki :multi: A gdzie "mój" Irydek? :(
×
×
  • Create New...