-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
[quote name='puz'] Bo sobie tak siedział i ślinka mu leciała, fajnie podobno to wygladało :lol:[/quote] :lol: :lol: znaczy ów Pan smakowity był? :lol: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
Lazy :D żyjesz? Tam wszyscy na foty czekają :lol: [quote name='LAZY']PIKA Twoja "bestyjka" faktycznie była grzeczna... [/quote] Bardzo, :evilbat: prócz tego, że chciała zjeść Vegę Dianki :evilbat: Ale poza tym, faktycznie byla super i mile mnie zaskoczyla :D [b]Szantina[/b], może Twojej suce przejdzie, ale generalnie karć ją „na bierząco” za takie zachowania, bo inaczej jej nie przejdzie a może się utrwalić Komenda „Fe” i jak się uspokoi coś w pyszczek powinno Ci pomóc Ja dokładam po Fe jeszcze „siad”, ale to z uwagi na to, iż nad siedzącym psem łatwiej mi zapanować, -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote name='kingula'] czy nici ktore sie wchlaniaja po jakims czasie roznia sie jakos organoleptycznie od tych zwyklych?[/quote] Róznią sie :wink: ale te rozpuszczalne róznia sie równiez miedzy sobą, a to z tej przyczyny, ze służą do szycia czego innego. Nić do podwiązania naczynia krwionośnego na pewno jest inna od nici do zszycia np jelita :wink: Ale zacznijmy od tego, ze jakby to byla nić rpzpuszczalna to dawno by jej tam nie było :wink: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote name='kingula'] Ale sie dyskusja na temat Daszenkowej niteczki wywiazala :lol: [/quote] Pelne konsylium :lol: [quote name='kingula'] [size=1]zrobilam malusienka dziureczke igielka i nic wywloklam :oops: [/size] Nic miala ok 1 cm dlugosci :-?[/quote] :o to sporo :o ale bylas dzielna i nie ma się czego wstydzic :D [quote name='kingula'] Nic ktora wyjelam dzisiaj byla dokladnie taka sama jak te, ktore wyciagal jej wet, czy sadzicie ze powinnam sie udac z owym supelkiem/kawalkiem do weta? [/quote] No nie wyobrażam sobie żeby nic która usunęłas byla inna :wink: A jak się boisz tego co zostalo usunąc sama, to idź do weta, bo nie ulega watpliwości, że usunąc to trzeba :wink: Domyslam sie, ze suczydlo mialo szew tradycyjny, a nie kosmetyczny (śródskórny) :-? -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote name='Flaire'] To akurat chyba nieprawda. Rozpuszczalne nici jak najbardziej można używać do szycia powłok brzusznych. Dlaczego w Polsce mało kto to robi - nie wiem, ale podejrzewam, że to kwestia kosztów.[/quote] Możliwe, ale jak mówisz w Polsce na tyle rzadko spotykane, że nie podejrzewam u psa kinguli wystających szwów rozpuszczalnych :wink: Ciekawi mnie co innego, czy rozpuszczalny szew skórny nie powinien miec innej struktury niz szew stosowany do szycia "wnętrzności" -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote name='eve66']Skoro szwy zdjete to ten co wystaje to pewnie jest koncowka szwa srodskornego)(szyty materialem wchlanialnym,wiec za jakis miesiac nie powinno byc po nim sladu :wink: ).[/quote] eve66 cos pokręcilas :wink: [b]szew tzw śródskorny to inaczej tzw szew kosmetyczny i jest to rodzaj zszycia powlok brzusznych, a nie nić, ktora moze byc rozpuszczalna lub nie[/b] Do szycia powlok brzusznych czyli tego co my juz widzimy nie uzywa się nici tzw rozpuszczalnych, ktore uzywane sa tylko i wylacznie do szycia wszystkiego co nalezy zszyć "w środku" osobnika To co wystaje u suczki kinguli to może byc zwykla nic, ktora nie zostala usunieta a nalezałoby ja usunąc, bo nic jej się tam nie rozpuści, mozna to zrobic delikatnie samemu A ja się pochwale, wczoraj komisyjnie u mojej suczy szukano miejsca po szwie i..... nic nie znaleziono :o Nawet sladu :o Nawet ja mialam problemy z okresleniem, gdzie to cięcie dokladne było :o :lol: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
[b]Szantina[/b] zaczynasz miec problem. :roll: Ile Szanta ma lat? I czy takie zachowania nie nasiliły się po sterylce :-? To tak czasami bywa u suk, stają się agresywniejsze :-? Generalnie karc ja za takie zachowania a nagradzaj za dobre zachowanie, chyba bedziesz musiala zacząć chodzic ze smakołykami w kieszen, jeżeli z nimi nie chodzilas :roll: a ja musze pochwalic moja bandytkę, w stadzie psów i to głownie suk, zachowywala sie lepiej niz przyzwoicie :D -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
Ale śmieszny(a) gończy pagug(a) :angel: :angel: :lol: :lol: [quote name='Szantina'] Na wspólny spacerek bardzo chętnie się wybiorę.Zostawię Szantę( po jej dzisiejszej pokazówce nie będę ryzykowała) .[/quote] :hmmmm: a co ona takiego zrobiła ??? :o -
[b]Weronika[/b] ile zabulilaś? :lol:
-
[quote name='Gosia']Dziewczyny- dajcie spokój. Nie widzicie, że nie warto? Gosia[/quote] Nie lubiam, jak mi przyjaciol w chamski sposob tykaja :evilbat: [quote name='aga 2'][quote name='PIKA'] to tak jak i moja :lol: a to pewnie tylko dlatego, ze nie są shibami i to najlepiej z ich hodowli :lol:[/quote] Mało tego - z zagranicznej hodowli. Wow. 8)...[/quote] Kenelowej? :roll: Widzialam zdjęcia z zagranicznej hodowli :roll: i ktos tu na dogo o takiej mówił, chyba Fuka Mieli chyba ze 200 psów :roll: To fabryka a nie hodowla na szczęscie az takich "fabryk" w Polsce nie ma 8)
-
[quote name='Katerinas'][quote name='małgoooś']A pokraki odnasza się do piesków, których zdjęcia umieszczane sa w galieriach. [/quote] Czyli mam rozumieć, moje psy to pokraki, tak? (zdjęcia znajdziesz właśnie w Galerii DGM)[/quote] to tak jak i moja :lol: a to pewnie tylko dlatego, ze nie są shibami i to najlepiej z ich hodowli :lol:
-
[quote name='małgoooś'] Głośno jest o nadmiernym eksploatowaniu suczek w Polsce, zreszta sami tez piszecie na ten temat na DM.[/quote] No chyba nie uważasz, że Gosia eksploatuje swoje suki? :o [quote name='małgoooś'] Jak nie rozumiesz to sie nie wypowiadaj. [/quote] Droga [b]małgoooś[/b] pozwól, że będe pisać co chcę i gdzie chcę. Tobie nic do tego. 8) znasz skądys to zdanie? 8)
-
[quote name='małgoooś'] Droga MATAGI pozwól, że będe pisać co chcę i gdzie chcę. Tobie nic do tego. [/quote] I vice versa 8) [quote name='małgoooś'] My nie mamy czego zazdrościć, poniewaz nie mieszkamy w Polsce. [/quote] :hmmmm: A to my mamy Wam zazdrościć, ze mieszkacie za granicą? :o [quote name='małgoooś'] I nie będę pisać, że te shiby są piękane bo mnie się nie podobają i mam prawo do wyrażenia swojej opinii. W przeciwieństwie do wielu jesteśmy szczerzy.[/quote] Jak na razie atakujecie, bez podania konkretów. Jak Ci się nie podobają to uzasadnij dlaczego, co jest z nimi nie tak Moze Gosia przy następnym kryciu bedzie mogla te wady poprawić :lol: [quote name='małgoooś']Nie pouczaj mnie bo tego sobie nie zyczę. [/quote] I vice versa 8) [quote name='małgoooś']Samokrytyka to przyda się tobie.[/quote] A Ty to tej samokrytyki masz w nadmiarze chyba :o bo ktos Cię prosil o pokazanie zdjęć Twoich psiaków, ewentulanie Twojej strony i jakos odzewu nie zauważyłam :roll: Znaczy uznałas, ze nie ma co pokazywać 8)
-
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
No to spelniam prosbe :D [img]http://img76.echo.cx/img76/4880/hpim17199ae.jpg[/img] [img]http://img76.echo.cx/img76/8763/hpim17266cy.jpg[/img] [img]http://img76.echo.cx/img76/9185/hpim17294bq.jpg[/img] -
[quote name='golden_owner']Pika - w zimie to nawet lepiej, mozna zaaportowac dobrze zachowany, zamarzniety okaz 0X [/quote] :roflt: Moja deserku w postaci lodów nie lubi :lol: Woli takie rzadsze -biegunkowe [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wc.gif[/img]
-
Delta może zimno bylo wiec nastapily braki w smakolykach :roll:
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote name='Katka_z1'] Chociaż czasami żałuję, że nie będzie miała szczeniaków :placz: bo nawet znalazłam dla niej dwóch przystojniaków, ale było za późno-zdążyłam ją unieszczęśliwić :wallbash:[/quote] :o :o No comment :o -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b] sylia[/b] A ja zadam może z pozoru głupie pytanie, ale jak Twoja suczka znosiła za czasów „płciowości” wysokie temperatury? (no upałów teraz nie ma, ale temperatury są znacznie wyższe). Moja (sterylka w grudniu) do niedawna szalała, ale od kiedy temperatura otoczenia się podniosła troszkę przystopowała , wyjątkiem są dni, kiedy jest chłodno, wieczory, kiedy temperatura się znacznie obniża i sytuacje kiedy się skąpie w kanałku na Fortach Bema :na które chodzimy :lol: wtedy szaleje i znowu wstępuje w nią szceniacek :lol: -
[quote name='Bronia'] Dodam, ze mieszkamy w Warszawie na Bielanach,.[/quote] :( A gdzie dokladnie ostatnio chodziliście na spacery??? Czy chodziliście po tym parku przy Staffa? albo pod Olszynke ??
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b]kassia [/b], [b] Camara[/b]nie denerwujcie się tak :lol: Flaire tylko udaje taką groźną, ale to święta kobieta jest :lol: -
[quote name='Bila']Kaganiec nie jest żadnym rozwiązaniem, bo jak pies będzie miał ochotę w tym mordę zanurzyć, to to zrobi. [b]Kaganiec też póżniej śmierdzi, niestety[/b][/quote] i dodam, ze jeszcze trzeba go później z tego myć :roll: Pies to się chociaz napije i mordę przeplucze :roll:
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b]kassia[/b] :lol: a czego ty tam tej swojej suczy szukasz w tym brzuchu? :lol: To może być wszystko, nawet to co każdy zwierzak akurat ma normalnie w tym miejscu Szwy wewnętrzne na pewno się rozpuściły Jeśli psa nie boli, nie ropieje to nie sądze, ze tam się coś złego dzieje, ale jak się martwisz to oczywiście idź do weta :hmmmm: Tak se myślę, że może to kikut macicy przyszyty (albo i nie) do powłok brzusznych?! :niewiem: Tak mi się przy okazji przypomniało, jak znajomy nagle u swojego pierwszego w życiu psa, samca wyczuł kleszcza, „na spodzie”w okolicach przednich łap i za diabła nie mógł tego kleszcza wyciągnąć, więc pełen desperacji poleciał do weta , który po obejrzeniu psa i tego kleszcza autorytatywnie stwierdził, ze to żaden kleszcz, ale zwykły ................ sutek :lol: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Kasia witamy :klacz: A tak w ogóle to gdzie Wy sterylizowaliście suczkę? :o Toz to jakis koszmar a nie klinika :evil: -
Moja suka tez lubi surowa marchewke i ja dostaje w calości do pogryzienia i po takim deserku widze w kupach niestrawione kawałki, ale że kupy sa normalne to jej nadal daje, bo ten lakomczuch ma radoche, że dostala cos do jedzenia :lol: To, że pod wpływem róznych czynników kupa może zmienić kolor ja bym się nie przejmowała, jak dasz psu buraczki to kupa na pewno zmieni kolor, co ie świadczy o tym, ze te buraczki szkodza