Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Rany jakie kreciki :angel: Nie do pomyslenia, że ja tez takiego w domu niedawno mialam, a teraz ponad 4-ro tygodniowy kawaler już widzi i słyszy :D [quote name='Pysia'] ] Nie mają wstążeczek bo są pozaznaczane lakierem do paznokci. [/quote] :o Lakierem? :o Przeciez lakier to czysta chemia wchłaniająca się przez skóre :o Pysia, nie odpowiedziałas mi czemu wiązałas pępowinki? :oops:
  2. [b]Olcia[/b] masz niewychowane psy :-? Moja spi, dopóki ja nie wstane 8)
  3. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    To przjedź na moją dzielnice :lol:
  4. [quote name='"Justi0022"']Znajoma wracała w piątek z okolic Nieporętu i drzewo jej się zwaliło na drogę tuż przed maską :o Było ostro - wczoraj tamtędy jechałam - krajobraz jak po wojnie przez Nieporęt jechalam i nic nie widziałam :o Może juz uprzątneli :roll:
  5. Wiem, ze w środę miała operację, bo doczytałam (wyobraź sobie, ze przeczytałam :o :lol: ) Dzieki za linka, zapisze go sobie i będę na bierząco śledzic :D
  6. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [b]Olcia[/b] to wyjdź na dwór, zupełnie przyjemnie jest :lol:
  7. [quote name='Olcia']to ja poprosze tego spiocha z ciocia Olą napewno sie wyspi :D[/quote] Nie, ja go wezmę, z Tobą się nie wyśpi, bo jak widziałam od 9 buszujesz na dogo, a ja dopiero wstałam :lol:
  8. [quote name='Katerinas'] [quote name='PIKA']Katerinas w jakim sklepie można zakupić takie aporciki jak ma Saba ? :o :lol:[/quote] hehehe... A chcesz dla swojej Sabci takowy :lol: W sklepie ogrodniczym :lol: To jest kołowrotek od szlaucha :lol:[/quote] Jasne, że chcę :lol: do mieszkania se wstawie :lol: Jak ja słucham o tych burzach a raczej ich efektach to mi sie słabo robi :-? My tez bylismy na wsi, za Serockiem, też mieliśmy burze, ale nas na szczęscie "tylko ogonem" zahaczyła, więc se obeszło bez strat. Cała burzę przesiedzialam na ganku i patrzyłam jak błyska :o
  9. [quote name='asher'] [color=blue][b]Tym razem fotki z serii "Pies asystujący"[/b][/color] 8) [img]http://img313.imageshack.us/img313/2694/mobraz0774wp.jpg[/img] [/quote] No zupełnie tak jak moja :roll: Asher co z Sabiną? Mam tyle do nadrobienia, że nie mam siły po weterynarii latac, daj linka :oops:
  10. Katerinas w jakim sklepie można zakupić takie aporciki jak ma Saba ? :o :lol:
  11. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Olcia'] a dzisiaj w nocy znowu lalo i grzmialo :evil:[/quote] Ale to dobrze, bo duchota była nie do wytrzymania :oops:
  12. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Olcia'] Asher nie daj sie wpuscic z maliny TAM nie ma zadnych slazakow :evil:[/quote] Łomatko Ślązaków w malinach szuka i jeszcze się dziwi że ich tam nie ma :roll: A tak w ogóle to Adda jeszcze się nie pokazała? :o
  13. [quote name='asher']No nieźle :o Masz dwa [b]ruskojady[/b] jednym słowem 8)[/quote] chyba uchojady :lol: [b]Olcia[/b] :klacz: źle Ci nie zyczę, ale nudź się częściej :lol: to jest superaśne [url]http://img317.imageshack.us/img317/6774/49kl.jpg[/url]
  14. [quote name='Olcia']od zabaw z nadirem ich ulubiona zabawa jest ciaganie sie za uszy po calej dzialce :evil: , grecie z tatuazu juz zostala tylko jedna kreska :evil: , a nadir ma wygryziona ostatnia cyferke][/quote] :o :o łomatko :o :o Wiem, ze psy się tak bawią ale żeby az tak se uszy powygryzać? :o
  15. :o Olcia co z uszkami Greci? :o
  16. Spóźnione gratulacje dla całej rodzinki za taki męski :o miocik :angel: Pysia a czemu im wiązałas pępowiny? [quote name='Pysia']Goraco im teraz biedakom:( [/quote] Podobno takie maluchy nie potrafią sobie jeszcze "regulowac temeratury" :(
  17. Zemat numeru to ja nie mam, ale Jest to [i]Ustawa z dnia 22 czerwca 2005 roku o zmianie ustawy o ochronie zwierząt.[/i] [url=http://www.prezydent.pl/x.node?id=389]Link do strony PrezydentaRP z zawetowanymi ustawami[/url] jest to ostatnia zawetowana ustawa [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=22747&start=0]Tekst ustawy, z projektem "w tytule", ale pełna wersja, która przeszła faze głosowań[/url]
  18. [b]Asher,[/b] no wreszcie zobaczyłam Boogiego :angel: i widzę, ze Sabina wrociła do siebie :D
  19. [b]Dominika[/b] ale lufa z Ciebie :o :lol:
  20. [quote name='asher']Jasne, że trzymamy, ale... za co konkretnie? :lol: :kciuki:[/quote] No własnie a gdzie gra umiejny? :o
  21. [b]Olcia [/b] A co ma być ? Piwko ? [img]http://www.gify.54.pl/albums/piwo/piwo_8.gif[/img] Kawusie? [img]http://www.gifownik.pl/gify_gifownik/rozmaite/zywnosc/1.gif[/img] soczek? [img]http://www.gifownik.pl/gify_gifownik/rozmaite/zywnosc/26.gif[/img] a może coś mocniejszego? [img]http://www.gifownik.pl/gify_gifownik/rozmaite/zywnosc/11.gif[/img]
  22. [quote name='anetta']Lo rany, a czemu ten pierwszy golden ma kaganiec?[/quote] Pewnie wyzera wszelkie świństwa z trawników :lol: A myśmy dzisiaj spotkali 9-cio miesięcznego flat coated retrivera :angel: Pierwszy raz widziałam tego psiaka "na zywo" :D
  23. [quote name='Olcia'] no dla psow tez bylo na polach byly na spacerze :D [/quote] moje to zdychają z duchoty :-? Nawet to najmniejsze :( [quote name='Olcia'] tez Wam tak dogo do doopy chodzi??? :-? [/quote] czasami :-?
  24. [quote name='Olcia'] bo mam dzisiaj przyplyw dobroci :fadein:[/quote] :hmmmm: Dzień dobroci dla zwierząt? :o :lol:
  25. [quote name='Olcia']na plycie dzieciaczku na plycie :lol:[/quote] Aaaa [img]http://manu.dogomania.pl/emot/jupi3.gif[/img] chyba Cie ozłoce [img]http://manu.dogomania.pl/emot/przytul.gif[/img] Powiedziala do mnie "dzieciaczku" [img]http://manu.dogomania.pl/emot/balet.gif[/img] :lol:
×
×
  • Create New...