-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Będą nowe niufki, :angel: będa nowe niufki :angel: -
[quote name='Hexi'] a uczyc mnie probowal, [b]cos o procentach mowil [/b]i nawet zrozumialam....czesc :D potem sie poddal i sam zmniejszyl twierdzac ze to jest ostatni raz jak robi to za mnie :lol:[/quote] O jakich procentach? :o Chyba sam był po procentach :o a raczej promilach :lol: Jaki wy program graficzny macie?
-
[quote name='Olcia']no grecia w pancie poszla z tymi obraczkami:) dobrze ja wychowalam :lol:[/quote] A Ty tez zęby pokazujesz? :evilbat: [quote name='Olcia']ta szczegolnie jak Ci sie ludzie dziwnie na rece patrza jakbys z rekinem conajmniej wlaczyla :lol:[/quote] Szczęki X? :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']żarcie po drodze się znajdzie :wink: [/quote] Co najwyżej pieski upolują :lol:
-
[quote name='asher']Ja nic nie wsadzałam, embrion sam se wsadził :roll:[/quote] A moze te murzyny takie zdolne, ze dzieci robią od razu z maskotkami :o
-
Asher a czego Twój dzidzior taki żółty i takie wielkie uszy ma ? :o Kto jest ojcem? :o
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] Ty kłamczucho :roflt: :[/quote] Znowu mnie od kłamczuch wyzywa :cry: a nie oszukalam, patyka aportowały razem 8) [quote name='asher'][quote name='PIKA']Niufki to moja druga miłośc po dogach :oops: [/quote] A nie trzecia??? :-? Po Sabie i dogach? :nono:[/quote] Saba to miłośc taka konkretna osobista, spersonalizowana a dogi i niufy to tak ogólnie :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka narzeczona Bolusia cudniasta :iloveyou: Niufki to moja druga miłośc po dogach :oops: [quote name='malawaszka'][quote name='PIKA']Tym bardziej, ze wczoraj Saba z Mamuśką wspólnie jednego patyka z wody aportowały :o [/quote] :o :o :o:[/quote] Pamiętasz zdziwienie ? :wink: [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=23597&start=525]Tu jest dowód[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'] Olcia nikt nas nie kocha :cry:[/quote] Ja Cie ukocham jak do wawki przyjedziesz :D Bo Olcie to mogę na bierząco ukochiwac :lol:
-
Nie znam się na psim zapaleniu spojówek :( Ale wspólczuje :( [quote name='Olcia'][quote name='asher']Mnie tesh nie będzie na zlocie :cry: buuuuuu :cry:[/quote] no Wy baby powariowałyście??? :o[/quote] Czasu nie mamy a to daaaleko więc na sam weekend sie nie opłaca :(
-
Pati ale Cie wymietło :roll: A Paulinka miodzio :iloveyou:
-
A Kenia to w ogóle Afryke na oczy widziała ? :o I skąd wiesz, ze one w tej Afryce wykazują aktywność w ciągu dnia? Może one wieczory wolą 8) CC niby z południowych Włoch a też upały źle znoszą :lol:
-
[quote name='LAZY']To Ty Brutusie tez jedziesz???? To co tylko mnie tam nie bedzie?????? :evil: :evil:[/quote] Mnie też nie :-?
-
[quote name='PATIszon'] Tiaaa jak juz minela godzina, a moj goopi pies dalej szedl poprzez slalom.....to mnie sila zdjeli.[/quote] wcale nie taki goopi, upał był to co się przemęczać będzie :roll:
-
[quote name='PATIszon']Jak bieglam po torze to mnie zdjeli! [/quote] z toru? :o
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='daga10011']Pika-to samo napisalysmy :lol:[/quote] hahaha faktycznie i wyszło, ze ja behawiorystka jestem :lol: No, ale dominujaco - agresywna suka uczy zycia :evilbat: Ale fakt ludzie czasami narzekają, ze psy im się w samochodzie na przykład awanturują a przecież "przepuszczają osobnika alfa pierwszego" a to ogromny bład bo tu trzeba odwrotnie- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
LAZY wyjdź po nich z Lazy i zrób jakoś tak, zeby oni z psami weszli pierwsi a potem Wy Czasami jak pies "zastaje" nowego na terenie to reaguje spokojniej, ale zaznaczam "czasami" , ale spóbuj tak bo lepsze to nizby miała ich (znaczy psy) nie wpuścic :wink: a tak się moze zdarzyć :wink: Ja tak mialam z Kają od anetty. Aneta z Kajką pierwsze wsiadly do samochodu a potem ja z Sabą, Saba zobaczyła, ze pies już jest to się więcej nie interesowała, jakbysmy zrobili odwrotnie to byłaby awantura :-?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='HankaRupczewska'] [quote name='PIKA'] za to mamuśka młoda :evilbat:[/quote] Otóż to, otóż to !!! No ale dlaczego :evilbat: ???? [/quote] Dlaczego młoda? :o [quote name='HankaRupczewska'] Pika, nie denerwuj się tak bardzo :o[/quote] :o przeca ja się nie denerwuje :o Ja spokojności czlowiek jestem 8)
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='PIKA'] Ale wy mile jesteście :roll: Tajdzi po prostu wcześnie zaczęła 8)[/quote] Miłe czy też nie - ale dziecko i tak jest stare :mdrmed: :megagrin: :mdrmed:[/quote] za to mamuśka młoda :evilbat:
-
[quote name='Hexi'] hurtem mnie zmniejszyl [/quote] :o Ciebie zmniejszył? :o :o On ma Cię nauczyć a nie robić za Ciebie :evilbat:
-
[quote name='asher'][quote name='HankaRupczewska'] Tajdzi :o :o :o to Ty masz takie stare dziecko ??? :o[/quote] No własnie :o :lol:[/quote] Ale wy mile jesteście :roll: Tajdzi po prostu wcześnie zaczęła 8)
-
[quote name='Flaire'] [quote name='PIKA']O kurcze :o a mogłam autograf od Ciebie wziąć jak z Tobą gadałam :([/quote]No i przegapiłaś okazję, bo teraz do Bydgoszczy musisz po ten autograf jechać... A propos Bydgoszczy, PATI, co ja mam zrobić z Twoimi dwiema przeszkodami?[/quote] Daj mnie ja jej do tej Bydgoszczy zawioze jak będę po ten autograf jechac :lol:
-
[quote name='PATIszon'] Nie baboki wstretne! We wocie bylam jak puszczali zajawki z wystawy psow! :evil:[/quote] O kurcze :o a mogłam autograf od Ciebie wziąć jak z Tobą gadałam :(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [quote name='PIKA'][b]Waszka[/b] super, że tak im sie układa :D[/quote] PIKA żebyś Ty widziała jak ja się cieszę z tego :P a jaka była radość jak Luna pierwszy raz poszła w samochodzie do Bolusia do tyłu na kanapę :angel: co prawda przytulanek nie było, ale to był wielki sukces - czas działa cuda :angel:[/quote] :o kurcze może i ja zaryzykuje drugiego psa :oops: Tym bardziej, ze wczoraj Saba z Mamuśką wspólnie jednego patyka z wody aportowały :o Tylko tak się boję małej puścić "na mieszkanie" :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)